Страници Навигација Мени

Прашање авторитет Помислете за себе

Категории Навигација Мени

Повеќето Неодамнешните написи

Ариана Гранде концерт Манчестер арена веројатно самоубиствен напад

Објавено на мај 23, 2017 во Генералниот |
Предупредување: count (): Параметарот мора да биде низа или објект што имплементира Вбројува /home/martinvrijland/public_html/archive/wp-includes/class-wp-comment-query.php on-line 405
Коментарите се надвор за концертот на Ариана Гранде Манчестер арена веројатно самоубиствен напад

Самоубиствениот напад предизвикува 22 да направи и 59 повредени за време на концертот на Ариана Гранде во Манчестер Арената

Прочитај повеќе

Трамп потпишува пакт со муслиманските држави за да се бори против она што тие самите го создале: Е

Објавено на мај 22, 2017 во Генералниот |
Предупредување: count (): Параметарот мора да биде низа или објект што имплементира Вбројува /home/martinvrijland/public_html/archive/wp-includes/class-wp-comment-query.php on-line 405
Коментарите се надвор пред Трамп да потпише договор со муслиманските држави за борба против она што тие го создале:

Доналд Трамп, противречностите во неговите предизборни ветувања и практики и многу повеќе

Прочитај повеќе

Неуспехот на формирањето на кабинетот на актерското здружение во Хаг

Објавено на мај 18, 2017 во Генералниот |
Предупредување: count (): Параметарот мора да биде низа или објект што имплементира Вбројува /home/martinvrijland/public_html/archive/wp-includes/class-wp-comment-query.php on-line 405
Коментарите се надвор за неуспех во формирањето на кабинетот на актерското здружение во Хаг

Дајте им на луѓето леб и игри, телевизија, фудбал, филм, музика, сапунски опери и појава на демократија

Прочитај повеќе

Нуклеарната закана на Северна Кореја наспроти најголемата закана за човештвото

Објавено на мај 11, 2017 во Генералниот |
Предупредување: count (): Параметарот мора да биде низа или објект што имплементира Вбројува /home/martinvrijland/public_html/archive/wp-includes/class-wp-comment-query.php on-line 405
Коментарите се надвор за нуклеарна закана од Северна Кореја наспроти најголемата закана за човештвото

Дали атомската бомба е најголема закана? Дали сè се врти околу воено-индустрискиот комплекс? Или постои поголема опасност?

Прочитај повеќе

Мартин ван Ставерен, ѕвездата во подем во духовната Холандија?

Објавено на мај 8, 2017 во Генералниот |
Предупредување: count (): Параметарот мора да биде низа или објект што имплементира Вбројува /home/martinvrijland/public_html/archive/wp-includes/class-wp-comment-query.php on-line 405
Коментарите се надвор за Мартин ван Ставерен, ѕвезда што се крева во духовна Холандија?

Ако користите голем број на терминот "матрица" (како што често се прави овде на веб-страницата), вие ќе бидете уште еднаш истакнати на Martijn van Staveren.

Прочитај повеќе

Елон Маш одличен бизнисмен или ДАРПА таблата за трансхумани киборг човек?

Објавено на мај 5, 2017 во Генералниот |
Предупредување: count (): Параметарот мора да биде низа или објект што имплементира Вбројува /home/martinvrijland/public_html/archive/wp-includes/class-wp-comment-query.php on-line 405
Коментарите се надвор за Елон Маш одличен бизнисмен или ДАРПА рекламна таблица за трансхумани киборг?

Целна обука за невропластичноста (ТНТ), има за цел да го зголеми темпото и ефективноста на когнитивните вештини за учење

Прочитај повеќе

Едит Шиперс сега исто така го сака вашиот ДНК профил

Објавено на мај 1, 2017 во Генералниот |
Предупредување: count (): Параметарот мора да биде низа или објект што имплементира Вбројува /home/martinvrijland/public_html/archive/wp-includes/class-wp-comment-query.php on-line 405
Коментарите се надвор за Едит Шиперс сега сака твојот ДНК профил

Што влегува (заминува) ужасниот министер Едит Шиперс? Нешто со вашата ДНК (извинување за фотографијата на Фотошоп)

Прочитај повеќе

Дали вашата слика за светот е точна?

Објавено на април 29, 2017 Генералниот |
Предупредување: count (): Параметарот мора да биде низа или објект што имплементира Вбројува /home/martinvrijland/public_html/archive/wp-includes/class-wp-comment-query.php on-line 405
Коментарите се надвор зашто твојот лик на светот е точен?

Целта на оваа веб-страница и на мојата работа е да ги поттикне луѓето да ја тестираат својата вистина

Прочитај повеќе

На кривина Доналд Трамп пред и по изборите

Објавено на април 18, 2017 Генералниот |
Предупредување: count (): Параметарот мора да биде низа или објект што имплементира Вбројува /home/martinvrijland/public_html/archive/wp-includes/class-wp-comment-query.php on-line 405
Коментарите се надвор за Преврти Доналд Трамп пред и по изборите

Напредок: Доналд Трамп пред и по изборите и победа на Ердоган на референдумот во Турција

Прочитај повеќе

Фашизмот 2.0 е валани за вас преку концептот на "паметниот град" (паметен град)

Објавено на април 17, 2017 Генералниот |
Предупредување: count (): Параметарот мора да биде низа или објект што имплементира Вбројува /home/martinvrijland/public_html/archive/wp-includes/class-wp-comment-query.php on-line 405
Коментарите се надвор за фашизмот 2.0 е валани за вас преку концептот на "паметниот град" (паметен град)

Фашизмот 2.0 е демнат во конкретната конструкција на паметен град во градовите како Амстердам во концептот на паметен град

Прочитај повеќе

Северна Кореја е опасна, бидејќи ние (медиумите) тоа го велат

Објавено на април 16, 2017 Генералниот |
Предупредување: count (): Параметарот мора да биде низа или објект што имплементира Вбројува /home/martinvrijland/public_html/archive/wp-includes/class-wp-comment-query.php on-line 405
Коментарите се надвор за Северна Кореја е опасно, бидејќи ние (медиумите) тоа го велат

Постои постојан и континуиран проток на пропаганда на страв

Прочитај повеќе

Измами и лажни знаци напади: преку тезата, анти-теза и синтеза на Новиот светски поредок

Објавено на април 14, 2017 Генералниот |
Предупредување: count (): Параметарот мора да биде низа или објект што имплементира Вбројува /home/martinvrijland/public_html/archive/wp-includes/class-wp-comment-query.php on-line 405
Коментарите се надвор за измами и лажни напади: преку тезата, анти-теза и синтеза до Новиот светски поредок

Се чини потешко да се разбере како играта се игра на глобалната шаховска табла

Прочитај повеќе

Деца не убиени со отровен гас, туку од лекарите на белите шлемови на НАТО?

Објавено на април 10, 2017 Генералниот |
Предупредување: count (): Параметарот мора да биде низа или објект што имплементира Вбројува /home/martinvrijland/public_html/archive/wp-includes/class-wp-comment-query.php on-line 405
Коментарите се надвор за деца кои не се убиени со отровен гас, туку од лекарите на белите шлемови на НАТО?

Според лекар од Шведска, децата кои биле спасени од лекарите од Белата шлемови по нападот со отровни гасови, всушност, биле убиени пред камерата.

Прочитај повеќе

Напад на Томагавк врз Сирија врз основа на лажен напад на гас на сарин?

Објавено на април 10, 2017 Генералниот |
Предупредување: count (): Параметарот мора да биде низа или објект што имплементира Вбројува /home/martinvrijland/public_html/archive/wp-includes/class-wp-comment-query.php on-line 405
Коментарите се надвор за напад Томахавк врз Сирија врз основа на лажен знак сарин гас напад?

Минатата недела светот беше задушен од навидум многу прецизни перформанси од американскиот претседател Трамп за наводниот отровен гас од сириската армија

Прочитај повеќе
GOOGLE AD

Со продолжување да ја користите страницата, вие се согласувате со употребата на колачиња. повеќе информации

Поставките на колачињата на оваа веб-страница се поставени да "дозволат колачиња" за да ви го овозможат најдоброто искуство во пребарувањето. Доколку продолжите да го користите овој веб-сајт без да ги промените поставките за колачиња или кликнете на "Прифати" подолу, се согласувате со овие поставки.

Затвори