Битковина донација

Често го поставувам прашањето дали може да се донира преку биткоин. Иако не сум морон за безготовинско општество, ја создадов таа опција за оние читатели.

Ова е бројот на сметка на bitcoin на кој можете да донирате:

1KiBzUvVHw1Fh4Eox8MAjZh4mFx1m5qS2g

Со продолжување да ја користите страницата, вие се согласувате со употребата на колачиња. повеќе информации

Поставките на колачињата на оваа веб-страница се поставени да "дозволат колачиња" за да ви го овозможат најдоброто искуство во пребарувањето. Доколку продолжите да го користите овој веб-сајт без да ги промените поставките за колачиња или кликнете на "Прифати" подолу, се согласувате со овие поставки.

во близина