Кои сме ние

Кој сме ние?

поднесена во Кои сме ние by на 2 април 2015 6 Коментари
Кој сме ние?

Најсуштественото прашање што едно лице може да го праша е: "Кој сум јас?". Се разбира, има уште неколку други прашања што може да нѐ зафатат, како што е "Што е смислата на животот? Од каде доаѓа сè? Има ли Бог? "И така натаму. Па, тоа е местото каде што конечно сакав смислени [...]

Продолжи со читање »

Дозвола AVG

Со 25 May 2018 ние мора да ве информираме за новите регулативи на ЕУ кои се однесуваат на општата регулатива за заштита на податоци (AVG). Прочитајте ја изјавата за приватност и внесете ги или прилагодете ги поставките за дозвола.

Изјава за приватност | Затвори
Подесувања

Со продолжување да ја користите страницата, вие се согласувате со употребата на колачиња. повеќе информации

Поставките на колачињата на оваа веб-страница се поставени да "дозволат колачиња" за да ви го овозможат најдоброто искуство во пребарувањето. Доколку продолжите да го користите овој веб-сајт без да ги промените поставките за колачиња или кликнете на "Прифати" подолу, се согласувате со овие поставки.

во близина