НОВИ ИНСТИТУЦИ

Надвор од матрицата

поднесена во НОВИ ИНСТИТУЦИ by на 1 април 2015 9 Коментари
Надвор од матрицата

На веб-сајтот "Надвор од Матрикс" е иницијатива на Мартин Vrijland. Овој сајт ќе обезбеди простор за писатели кои не може секогаш да ги споделат своите визија, но се во потрага по тајните на нашата свест. Бидејќи тоа е за што се работи; "свест". Со свој веб-сајт martinvrijland.nl тој се фокусираше [...]

Продолжи со читање »

Со продолжување да ја користите страницата, вие се согласувате со употребата на колачиња. повеќе информации

Поставките на колачињата на оваа веб-страница се поставени да "дозволат колачиња" за да ви го овозможат најдоброто искуство во пребарувањето. Доколку продолжите да го користите овој веб-сајт без да ги промените поставките за колачиња или кликнете на "Прифати" подолу, се согласувате со овие поставки.

во близина