Како да се исклучите од матрицата и да преживеете во него?

поднесена во НОВИ ИНСТИТУЦИ by на 16 април 2015 4 Коментари

Во септември 2014 добив - неколку пати на прашањето - во суштина на моите статии за матрицата: "Како да се исклучам од матрицата и дали можам да преживеам во рамките на матрицата?"На пример, имаше некој што го постави следното прашање [quote] Ве интересира некое време во читањето на статиите што ги пишувате. Од рана возраст, многу ме интересираа теми кои сочинуваат поголема целина. Јас сум. . .

Прочитајте повеќе?

Ова е можно, но некои написи на оваа страница се достапни само за членови со златно членство. Ова ја поддржува мојата работа и ви дава само малку повеќе увид отколку кога го читате само насловот или воведувањето на статијата.

Често првата мисла е по читањето на насловот "О, го знам тоа", но тогаш може да ја пропуштите суштината. За да продолжите со овие активности за пишување, не само што е корисно да станете член, туку и да се даде повеќе длабочина.

Со здружување, се согласувате дека вашето членство е донаторство. Затоа вашата месечна исплата е донација за поддршка на оваа веб-страница и објавените статии.

ЧЛЕН НА БЛОГ

Тагови: , , , , , , , ,

За авторот ()

Со продолжување да ја користите страницата, вие се согласувате со употребата на колачиња. повеќе информации

Поставките на колачињата на оваа веб-страница се поставени да "дозволат колачиња" за да ви го овозможат најдоброто искуство во пребарувањето. Доколку продолжите да го користите овој веб-сајт без да ги промените поставките за колачиња или кликнете на "Прифати" подолу, се согласувате со овие поставки.

во близина