Ознака: автопати

Што точно е проблемот со азотот, зошто земјоделците се жалат и зошто намалувањето на брзината?

поднесена во ВЕСТИ АНАЛИЗА by на 7 ноември 2019 12 Коментари
Што точно е проблемот со азотот, зошто земјоделците се жалат и зошто намалувањето на брзината?

Се чини дека е вистински проблем! Сите земјоделци одеднаш треба да го намалат азотот. Тој збор „азот“ веќе го има само подвижниот збор „задушувачки“ и така го прави просечниот човек на улица да мисли дека се занимаваме со супстанција за која сите ќе ја гушиме. Веројатно […]

Продолжи со читање »

Со продолжување да ја користите страницата, вие се согласувате со употребата на колачиња. повеќе информации

Поставките на колачињата на оваа веб-страница се поставени да "дозволат колачиња" за да ви го овозможат најдоброто искуство во пребарувањето. Доколку продолжите да го користите овој веб-сајт без да ги промените поставките за колачиња или кликнете на "Прифати" подолу, се согласувате со овие поставки.

во близина