Таг: cardigans

Кои се борците со жолти протести во Париз? Видео доказ инфилтранти

поднесена во ВЕСТИ АНАЛИЗА by на 3 декември 2018 31 Коментари
Кои се борците со жолти протести во Париз? Видео доказ инфилтранти

За многумина тоа не значи дека владите организираат сопствен отпор и може да го ескалираат. Овие луѓе можеби не слушнале за проблемот Проблем, Реакција, Решение пред тоа. На следните Твитер пораки можете да видите како, на пример, притвореникот се ослободува откако вели дека е еден од нив. На [...]

Продолжи со читање »

Со продолжување да ја користите страницата, вие се согласувате со употребата на колачиња. повеќе информации

Поставките на колачињата на оваа веб-страница се поставени да "дозволат колачиња" за да ви го овозможат најдоброто искуство во пребарувањето. Доколку продолжите да го користите овој веб-сајт без да ги промените поставките за колачиња или кликнете на "Прифати" подолу, се согласувате со овие поставки.

во близина