Таг: одмор

Промоција: бесплатна на одмор со Мартин Врајланд

поднесена во ВЕСТИ АНАЛИЗА by на 6 август 2019 2 Коментари
Промоција: бесплатна на одмор со Мартин Врајланд

Следната недела сакам да трошам време да ми ја врта главата по години на интензивно пишување. Понекогаш е само потребно да се одморите и да се дистанцирате од екраните и Интернетот. Затоа, би сакал да ви направам предлог за празник. Во последниве години, остварував чести повици кон […]

Продолжи со читање »

Холидеј планови Аруба, Бонаире, Курасао? Бидете подготвени за војна што ја започнаа САД со ABC островите како центар

поднесена во ВЕСТИ АНАЛИЗА by на 19 февруари 2019 15 Коментари
Холидеј планови Аруба, Бонаире, Курасао? Бидете подготвени за војна што ја започнаа САД со ABC островите како центар

Дали имате одмор планови за Аруба, Бонаир или Курасао? Бидете подготвени за војна што ја започнаа САД со ABC островите како центар. Ако ги прочитате во холандските медиуми дека островите на ABC се преплавени со бегалци и дека САД сакаат да испорачаат помош за помош, тоа значи дека е неопходна војна, во која Венецуела [...]

Продолжи со читање »

Со продолжување да ја користите страницата, вие се согласувате со употребата на колачиња. повеќе информации

Поставките на колачињата на оваа веб-страница се поставени да "дозволат колачиња" за да ви го овозможат најдоброто искуство во пребарувањето. Доколку продолжите да го користите овој веб-сајт без да ги промените поставките за колачиња или кликнете на "Прифати" подолу, се согласувате со овие поставки.

во близина