Kryetari i bashkisë italiane kërcënon të dërgojë flakësorë për të luftuar koronavirusin

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 26 Mars 2020 14 Comments

Cila është fytyra e vërtetë e regjimit që po përhapet përmes politikës dhe mediave në bashkëpunim me kontrolloi opozitën? Vini re simbolin e ylberit. A është ylberi fshehurazi simbol i rendit të ri botëror? A është bota e përmbytur me një valë korale si në kohën e Noes? Refarë u rishfaq pas përmbytjes? Ylberi?

"Ne u dërgojmë flakëkuqëve!", Bërtet ky kryetar italian.

Tani ne ende mendojmë se nuk duhet ta marrim këtë fjalë për fjalë, por çfarë nëse kjo do të ndodhë fjalë për fjalë? Shikoni gjuhën gjuhë kërcënuese që vjen nga goja e këtij kryetari. A do të fillojë Ministri Grapperhous të merret me koronavirusin si 'të pakontrollueshëm' dhe 'po del nga dora' përmes mediave? "Sepse nuk dëgjon dhe nuk qëndron brenda!"

A ju kujtohet ky paralajmërim nga nentori 2019?

Në librin tim dhe në shumë artikuj (të lexueshëm falas) këtu në faqe unë sqarova se ylberi është simboli i Zotit të rendit të ri botëror: Afërditë. Rendi i ri botëror përpiqet për një botë në përngjasimin e Luciferit. Simboli për Luciferin është Baphomet: hermaphrodite (androgynous ose 'neutrale gjinore') chimera buck (lexo ketu ca kimerizem është).

Vincenzo De Luca, Kryetar i qytetit italian të Campania

Etiketa: , , , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (14)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Koha në të cilën jemi tani? Minuta 3:17 në video

 2. Harry ngrijë ka shkruajtur:

  Luaj disa lojëra video, thotë një nga oficerët e zbatimit të ligjit.

  disa studiues, përfshirë OBSH, tani janë duke thënë se po shfaqet një "bum gjigant në realitetin virtual" ku të gjitha "lojërat" zhvillohen dhe përmirësohen shumë, me njerëzit në dhomën e tyre të jetesës që janë në izolim të detyruar ose të ashtuquajtur "vullnetar" ndaj virtuales botët mund të lëvizin që janë të padallueshëm nga gjëja e vërtetë. Edhe programet mësimore mund t'u ofrohen fëmijëve përmes botëve virtuale, në mënyrë që në të ardhmen ata nuk duhet të shkojnë më në shkollë por në një "klasë virtuale", ku ata mund të marrin mësime me fëmijët e tjerë nga një mësues virtual i cili në të vërtetë jep mësim, dhe çfarë nuk është e vërtetë është i dallueshëm.

  Thuhet se pritet që në të ardhmen e afërt njerëzit të duhet të jenë përgjithmonë në izolim sepse viruset vazhdojnë të shfaqen, por me realitetin virutal kjo nuk është aspak problem dhe njerëzit nuk do duan as të dalin jashtë sepse botët virtuale ku ata mund të takohen fare të padallueshëm nga gjëja e vërtetë.

  Kështu që transhumanizmi gjithashtu promovohet shumë përmes këtyre të ashtuquajturve bllokime dhe vetë izolim dhe së shpejti do të bëhet shumë më normale dhe shumë më i përparuar.

 3. Willem S ka shkruajtur:

  Stafi infermieror dhe njerëzit me punë jetike që kanë të ftohtë thjesht mund të funksionojnë.

 4. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Shumica e shtëpive të pensionit në Hollandë kanë një mbyllje kodi pin në pjesën e jashtme të disa dyerve. Në atë rast, i moshuari nuk mund të hap derën nga brenda. Kjo është teknologji moderne. Nëse koronavirusi dyshohet, dera mund të bllokohet. Zakonisht ka një krematorium afër një shtëpie të tillë pleqsh. Në fund të fundit, zakonisht është stacioni i fundit. Fëmijët nuk mund të vizitojnë më. Lockdown. Për fat të mirë, ata mund të mbështeten në kujdes të mirë. Stafi i infermierisë i përmbahet rregullisht protokollit dhe ndoshta mban të moshuar të infektuar në dhomën e tyre .. përndryshe ju rrezikoni infeksionin (dhe ju duhet të jeni të karantinuar) ose që të moshuarit e tjerë infektohen ... nuk e dëshironi këtë. Forma që kthehet nga laboratori ndonjëherë thotë "koronavirus pozitiv". Annshtë e bezdisshme që mbyllja e një personi kaq të vjetër, por po .. ”Duhet të jetë, nuk është kënaqësi, por kush mund të kundërshtojë rezultatin e laboratorit? Ju përmbahen protokollit ... "

  https://www.telegraaf.nl/nieuws/1934188160/bewoners-verpleeghuizen-gescheiden-van-familie-voelt-als-stilte-voor-de-storm

 5. Zonnetje ka shkruajtur:

  Epo, Vincenzo de Luca. A ka edhe një. Ata janë gjithashtu në pozicione kyçe në Itali. Gjithçka është e koordinuar dhe drejtuar ndërkombëtarisht nga Hen. Ata shohin gjithçka, Ata përcaktojnë gjithçka, Ata janë norma, Ata janë ekspertët, ata janë shtypi, ata janë krahu i fortë, etj. Ne jemi thjesht në një diktaturë të qeverisur prej tyre. Si i shpëtojmë Ne, njerëzit e thjeshtë?

 6. Të qenit njerëzor ka shkruajtur:

  Hi Martin,

  Në radhë të parë do të doja të ju falënderoja për artikujt e mprehtë ndër vite. Për të mbështetur punën tuaj, por edhe për përmbajtjen e librit, e urdhërova. Shpresoj se çdo person në tokë mund të hedhë një vështrim në pasqyrë se çfarë po bën dhe të pyes thellë se cili është thelbi i jetës.

  Ju uroj të gjithëve shumë forcë, mençuri dhe gjithë shëndet në këtë kohë të tronditur.

  • Zonnetje ka shkruajtur:

   Thjesht një pjesë e rëndësishme përmes lidhjes përmes jhonny bashkangjitur.

   Përdorimi i caktuar
   Paneli Diagnostik RT-PCR në kohë reale CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) është një provë RT-PCR në kohë reale, e destinuar për zbulimin cilësor të acidit nukleik nga 2019-nCoV në ekzemplarët e sipërm dhe të poshtëm të frymëmarrjes (si p.sh. shtupe nazofaringeale ose orofaringeale, pështymë, aspirata të traktit të poshtëm të frymëmarrjes, lavazh bronkoalveolar, dhe larje / aspiratë ose hundës nazofaringjale) të mbledhura nga individë që plotësojnë kriteret klinike dhe / ose epidemiologjike 2019-nCoV (për shembull, shenja klinike dhe simptoma të lidhura me 2019- Infeksioni nCoV, kontakti me një rast të mundshëm ose të konfirmuar të vitit 2019-nCoV, historia e udhëtimit në vendet gjeografike ku janë zbuluar raste 2019-nCoV, ose lidhje të tjera epidemiologjike për të cilat testimi 2019-nCoV mund të tregohet si pjesë e një hetimi të shëndetit publik). Testimi në Shtetet e Bashkuara është i kufizuar në laboratorë të çertifikuar në amandamentimet e përmirësimit të laboratorit klinik të vitit 1988 (CLIA), 42 USC § 263a, për të kryer teste të larta komplekse.
   Rezultatet janë për identifikimin e ARN-së të vitit 2019-nCoV. ARN 2019 nCoV ARNA është përgjithësisht e zbulueshme në ekzemplarët e sipërm dhe të poshtëm të frymëmarrjes gjatë infeksionit. Rezultatet pozitive janë indikatorë të infeksionit aktiv me 2019-nCoV, por nuk përjashtojnë infeksionin bakterial ose bashkë-infeksionin me viruse të tjera. Agjenti i zbuluar mund të mos jetë shkaku i caktuar i sëmundjes. Laboratorët brenda Shteteve të Bashkuara dhe territorit të tij kërkohet të raportojnë të gjitha rezultatet pozitive tek autoritetet e duhura të shëndetit publik.
   Rezultatet negative nuk parandalojnë infeksionin e vitit 2019-nCoV dhe nuk duhet të përdoren si bazë e vetme për trajtimin ose vendimet e tjera të menaxhimit të pacientëve. Rezultatet negative duhet të kombinohen me vëzhgimet klinike, historinë e pacientit dhe informacionin epidemiologjik.

   Ne nuk përfitojmë nga testi i virusit. Si përcaktohet plani i trajtimit dhe cilat ilaçe përdoren? Protokolli? Likeshtë si të eksperimentosh me pacientët nga mjekët dhe të shohësh nëse një trajtim është i duhuri. Pyetja është se pacientët nuk sëmuren për shkak të kësaj. Kuptoni që mjekët dhe infermierët jo gjithmonë mbajnë maskë dhe prandaj mund të transmetojnë sëmundjen / sëmundjen tek pacientët e mundshëm me koronë. Dhe ndonjëherë vazhdojnë të punojnë ndërsa ata vetë kanë koronë të mundshme. A do të vdesin pacientët përfundimisht nga korona apo diçka tjetër? Bono Cui? Pikërisht, inxhinierët socialë që përmirësojnë botën.

 7. ellysa ka shkruajtur:

  @ martin Përveç (kornizës së) simbolizmit në mesazh, kushtojini vëmendje edhe gjuhës së trupit / shprehjes së fytyrës së këtyre udhëheqësve ose të sëmurëve
  Në mungesë të ndjenjës dhe ndërgjegjes, qëllimi i vërtetë shprehet në fytyrë
  Po ashtu edhe në mënyrë popullore ajo që zemra ka plot ...
  Një zemër Luciferiane shfaqet në shprehjen e syve / fytyrave dhe gjuhës së trupit.
  Për shkak të ekzistencës së "pikës së verbër" në mendësinë tonë, ne supozojmë (bie për sugjerime) se një autoritet miqësor është një person / zemër miqësore. Kuptimi i vërtetë i vlerës së fytyrës.
  Kemi mbërritur në një kohë kur personalitetet (persona = maskë) tregojnë fytyrën e tyre të vërtetë.
  Kjo lidhje ofron shembuj më të thellë dhe shembuj. Njohja e fytyrës nga vetëdija.

  http://www.stuartwilde.com/2013/01/understanding-global-demonic-possession-through-face-recognition/
  Në një mendim pozitiv: AI është një ide jashtëzakonisht rudimentare ose më saktë një kopje e aftësive njerëzore. Një kompjuter nuk është i nevojshëm për (h) të njohë të vërtetën. Por për sa kohë që çdo person individual nuk e ka rikthyer identitetin e tij të vërtetë (mentalitetin), ai do të vazhdojë të lypë një autoritet të jashtëm.

 8. ZalmInBlik ka shkruajtur:

  Gordon Brown bën thirrje për qeverinë globale për të trajtuar koronavirusin
  Ish-kryeministri në qendër të shpëtimit të bankave të vitit 2008 sugjeron forcat e drejtuesve dhe ekspertëve shëndetësorë
  https://www.theguardian.com/politics/2020/mar/26/gordon-brown-calls-for-global-government-to-tackle-coronavirus

  https://www.zerohedge.com/technology/how-governments-are-tracking-social-media-enforce-covid-19-quarantines
  https://www.nu.nl/coronavirus/6040707/overheid-kijkt-of-smartphonedata-kunnen-helpen-in-strijd-tegen-coronavirus.html

  po, axhenda e të dyshuarve të zakonshëm po vjen gjithnjë e më shumë në plan

Lini një Përgjigju

CLOSE
CLOSE

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër