A jeni edhe aq të sëmurë nga propaganda LGBT dhe homoseksual?

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 3 gusht 2016 9 Comments

krenaria Gay"Gjatë EuroPride Het Parool flet çdo ditë një LGBT Amsterdam në lidhje me skenën homoseksuale të Amsterdamit, tolerancën dhe përvojat e tyre personale gjatë Gay Pride","Java e javës së LGBT në Wikipedia A jeni duke shkruar për tema LGBT nga 25 në korrik të 7 gusht?","Qeveria përpiqet për trajtim të barabartë për të gjithë në Holandë. Kjo vlen edhe për gratë lezbike, homoseksualët, biseksualët dhe transgjinorët (LGBT). Qeveria gjithashtu kërkon që personat LGBT të mos merren më me dhunën dhe diskriminimin ". Vetëm disa nga propaganda LGBT që na imponohen pothuajse çdo ditë. Dhe tani ka një letër me shkurtesën shtuar përkatësisht Q. Kjo letër qëndron për 'pyeturit' apo idenë që thërret në pyetje gjinore juaj.

Edhe Papa Françesku bëri sot një koment për këtë fakti që ai e gjen atë tmerrshme që mësohet fëmijëve në disa vende që ata mund të zgjedhin gjininë e tyre. Por për fat të keq ne nuk mund të marrë shumë seriozisht Papa, sepse që strofkë të thellë e di Romës vetëm në prapaskenë që kontrollojnë botën me aristokracisë. Prandaj ata janë prapa kësaj prirjeje. Përveç kësaj, Kisha Katolike po vuan nga abuzimi seksual si pedofilia. Për fat të keq, njerëzit duan të konkurrojnë pas klonëve si papa. Do të jetë kompleksi 'Sinterklaas': ne e dimë se është një histori e pakuptimtë, por ne vazhdojmë ta shesim atë tek fëmijët tanë. Megjithatë, është absurde që qeveria holandeze i mëson fëmijët në shkollën fillore që të mund të zgjedhin gjininë e tyre. Sikur influenca hormonale nga të gjitha kimikatet të mos ketë efekt të mjaftueshëm. Plastikë, për shembull, sigurojnë kapsulimin e testosteronit, që shkakton disa foshnje në mitër për të zhvilluar një çekuilibër hormonal. Kjo tashmë çon në zhvillimin e aspekteve femërore në një djalë para lindjes. Dhe pastaj ne as që e dimë se çfarë po bën qeveria gjatë procesit IVF dhe çfarë po vihet në vaksinat.

Do të ishte mirë nëse do të ishim në lidhje me një zhvillimin natyror të preferencës homoseksuale ose preferencës lezbike. Problemi është megjithatë se nuk mund të jemi të sigurt për një proces thjesht natyror. Kemi të bëjmë të gjitha llojet e faktorëve që ndikojnë në zhvillimin natyror të njeriut. Fakti që plastika në trupin e gruas gjatë shtatzënisë ndikon në nivelet e hormoneve tregon se natyra është prekur. Por përveç kësaj, pastrimi i trurit të fëmijëve fillon më herët. Unë kam qenë duke bërë thirrje që 'vitet'propagandë homoseksuale', por sot ju mund të bëni më mirë'Propaganda LGBTtelefononi.

Unë nuk kam asgjë kundër homoseksualëve apo lesbikeve. Zakonisht ata janë njerëzit më të mirë që njoh dhe mund të shkoj shumë mirë. Kështu që unë nuk kam asgjë kundër individëve ose për shembull një grup njerëzish që vijnë së bashku për shkak të preferencave të tyre seksuale. Nëse ju pëlqen muzika ekstazë ju shkoni në një festival trance; në qoftë se ju pëlqen trena model ju mund të shkoni në një tren model tren; Pra, pse homoseksualët dhe lesbiket nuk duhet të kenë një kohë të këndshme me njerëz me mendje të njëjtë? Asgjë e keqe me këtë. Por unë kam diçka kundër emancipimit të emancipuar. Nuk ka të bëjë fare me emancipimin apo parandalimin e dhunës apo diskriminimit. Ne jemi tani në fazën e propagandës së pastër dhe promovimin e zgjedhjes gjinore. Sikur të kishit për të ndihmuar natyrën. Natyrisht ju mund të thoni se për shkak të efektit të, për shembull, plastikës gjatë shtatzënisë, një djalë zhvillon aspekte femërore, prandaj ai bën gruaja mund të ndihet në një trup mashkullor. Megjithatë, për shembull, prodhon një problem psikologjik, atëherë ju keni nevojë për të trajtuar shkaqet në burim dhe nuk përkeqësojnë problemin duke inkurajuar një person të pësojë një ndryshim seksi, dhe ai ishte gllabërim pjesën tjetër të jetës së tij, hormonet dhe ilaçe. Lexo në ky artikull çfarë efektet negative mbi fëmijët që kanë pësuar një ndryshim seksi, për shkak se prindërit e tyre duhet të inkurajojnë të menduarit; nxitur nga fushatat e informimit qeveritar.

Homopropaganda shpërthen nga ekrani juaj pothuajse çdo ditë. Kudo që shikoni në çdo ngjarje apo ngjarje publike, do të hidheni në vdekje me flamuj ylber. Nuk duhet të inkurajojmë fëmijët tanë të bien në seksin e tyre ose të zhvillojnë preferencat seksuale për të? Kjo nuk ka të bëjë fare me përpjekjet që duhet të parandalojnë dhunën apo diskriminimin? Kjo po shtyn; që është propaganda! Jo, homoseksualët dhe lesbiket nuk duhet t'i nënshtrohen dhunës dhe diskriminimit, por dhuna me të cilën COC dhe organizata të tjera lëshojnë propagandë LGBT rreth nesh, duhet të ndalet. Ne e joshim veten që së shpejti Erdogan të ndjehen të quajtur për të vënë gjërat në rregull në Sodomë dhe Gomorra të quajtur Evropë. Bisedoni me rrethinën tuaj dhe tregoni diçka për të edhe një herë kur një flamur ylber shtyhet nën hundën tuaj. Qëndroni kundër propagandës LGBT në shkollën fillore të fëmijës suaj. Kush është qeveria që t'i tregojë fëmijës tuaj se mund të pësojë një ri-përcaktim gjinor? I gjithë koncepti i LGBT është i fryrë në përmasa të mëdha. Worldwide përpjekjet për të rritur një pakicë të një kulti hyjnor që të gjithë duhet të shikoni deri në. Dhe çfarë bëjnë holandezët? Natyrisht ne të gjithë e mirëpresim atë! Progres i gjallë! Unë po shkoj në të tualet neutral gjinor.

Lista e lidhjeve burimore: usatoday.com, askthebigot.com

Etiketa: , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (9)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Programimi transgjinor i fëmijëve është abuzimi i fëmijëve, Kolegji Amerikan i Pediatërve ... kastrimi kimik, gjymtimi gjenital dhe sëmundjet mendore ...

  http://www.naturalnews.com/054053_transgenderism_gender_confused_children_mental_health.html

 2. Kamera ka shkruajtur:

  Sigurisht që nuk jemi homofob, thjesht imponohet që është e qartë
  kur ishim vetëm për një ditë në Amsterdam, shihim se si zbukurohet gableu i policisë.

  A e dini se çka mbetjet e rrugëve mund të jenë të drejta apo homoseksual, vetëm njerëzit ... (Parool diskriminon)

  http://www.parool.nl/amsterdam/tania-barkhuis-straatschoffies-weten-nu-dat-politie-de-vriend-is-van-lhbt-ers~a4349955/

  poshtë
  Propaganda homoseksuale në fasadën e zyrës së policisë
  Foto e një Buro Policia në Amsterdam

  http://www.beyondthematrix.nl/wp-content/uploads/2016/08/politieburo-amsterdam.jpg

 3. Leeuw ka shkruajtur:

  Shami Nose rreth 10 12 një viti tashmë "e di" se keni lindur në trup dhe seksit gabuar ndryshimin dhe duan prindërit janë ende tepër të mëdha. Prindërit e tillë thjesht nuk e zbulojnë!
  Kur isha 10 ishte plak i sëmurë dhe unë bërtas ditë pas dite dhe muaj pas muaji, vit pas viti dhe se deri sa ishte rreth 13 vjet, kam kërkuar që të jetë një djalë dhe unë jam i kënaqur që prindërit e mi nuk ka në e tij dhe në vetvete e ka tejshpuar atë dëshirë. Ju do të keni një hippie të tillë budallenj të prindërve dhe pastaj të shkoni seriozisht atëherë, wooww.

 4. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Programimi nënliminal është duke fluturuar rreth veshëve tuaj! Çdo ditë të paktën 1x rozë ose një ylber! Imagjinoni që njerëzit nuk janë programuar. Shtyjnë atë tregti!

  Shporta për biçikleta rozë:
  http://www.telegraaf.nl/binnenland/26351893/__Vinex-huwelijk_hecht__.html

  Reni i kuq:
  http://www.telegraaf.nl/dft/26350422/___Fietskoerier_is_helemaal_terug___.html

  Pantallona rozë dhe flamuri ylber
  http://www.telegraaf.nl/binnenland/26355002/__Homo_voelt_zich_minder_veilig__.html

 5. PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

  Ju kurrë nuk mund të filloni mjaft herët. Programet subliminale seksuale '
  Vetëm për hir të qartësisë në anglisht, një pidhi quhet edhe 'Kastor'.

 6. PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

  A doni të luani me topat e mia?

 7. Kamera ka shkruajtur:

  Google erdhi me yllin ylber ylber, Gedver çfarë fuqie mega, dhe vetëm viktimë në Holandë ku ka mashtrime në maistream shpall homoseksualët homoseksualë.
  Mos kini asgjë kundër njerëzve homoseksualë, por propaganda mund të quhet me të vërtetë e dëmshme dhe shumë po bëhen të vetëdijshëm për këtë tani.

Lini një Përgjigju

CLOSE
CLOSE

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër