Celine Dion NuNuNu 'linjë të re' transgender ("gjinore neutrale") linjë veshje e fëmijëve

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 1 Shkurt 2019 6 Comments

burimi: vigilantcitizen.com

Në videon e YouTube më poshtë mund të shihni Celin Dion transgjinor për linjën e saj të re të veshjeve transgjinore për fëmijët me mbishkrimin 'Rendi i Ri'. Nëse e shikoni atë film ju mund të shihni këtu dhe atje disa ndezje drite. Kjo është teknikë siç përshkruhet shkurtimisht artikullin tim të mëparshëm, në të cilën programi i nënliminalizuar është programuar në nënndërgjegjeshëm tuaj. Deri tani, nuk është vetëm më e rrezikshme për mendjen tënde në nivelin subliminal për të parë filma të YouTube (përveç rregulla censurimi të sapo vendosur), por edhe në nivelin e liminalit shprehjet po bëhen gjithnjë e më të dukshme.

Celine Dion në mënyrë të qartë promovon fenë Luciferian të Rendit të Ri Botëror që përpiqet për njerëz gjinorë. Pse jam Luciferian, kam këto artikuj shpjegoi. A e lexoni ende këtë për një kuptim të mirë të lidhjes mes ylberit, fesë dhe rendit botëror të dëshiruar Luciferian.

burimi: fortunedotcom

Celine gjithmonë dukej paksa mashkullore në sytë e mi dhe kjo është arsyeja pse unë mendoj se ka shumë njerëz transgjinorë më të fshehur se ne mendojmë. Ju thjesht nuk mund ta bëni atë të vështirë, vetëm i kushtoni vëmendje kontureve të trupit dhe fytyrës së njerëzve. Për shembull, unë e quaj Christine LaGarde të FMN-së ose thjesht shikojeni atë këtë listë njerëz transgjinorë potencialë.

Epo mund të thuash se nuk ka asgjë të keqe me prirjen (unë preferoj ta quaj propagandë) të barazisë gjinore. Në fund të fundit, ne jemi të gjithë të drejtë? Natyrisht, biologjia siç ishte, kishte nevojë për konceptin mashkullor / femër për riprodhim dhe të gjitha llojet e pronave biologjike sigurojnë që burrat dhe gratë janë të ndryshme. Tani ne tani mund të harmonizojmë atë me "përparimin" teknologjik. Për shembull, tashmë ka qenë e mundur të implantojmë një burrë në barkun e nënës dhe të mbajmë një shtatzëni. Trajtimet e hormoneve dhe procedurat fizike mund të transformojnë meshkujt në gra dhe anasjelltas. Ideja prapa kësaj është që ju mund të ndjeni një grua në një trup mashkull ose një burrë në trupin e një gruaje. Pyetja e madhe që lind është: a nuk jemi thjesht duke iu përgjigjur pasojave të një "zhvillimi" të vetëdijshëm të vendosur?

Nëse do të ndotin mjedisin tonë me plastikë dhe detet tona, peshk, ujë dhe kështu të pijshëm në fund të plotë deri me PCB që ndikojnë në zhvillimin hormonal e fetusit në barkun e një gruaje (shih kjo intervistë), Ku "kromozomi-switch", siç ishin të hutuar, atëherë ne mund të bëjmë me një prirje në vijim (ndër të tjera) ndotjen. Kjo do të në vetvete duhet të gjenerojë disa të kuptuarit në. Le të përballen me atë: në qoftë se ju të zhvilloni në mitër (ndoshta për shkak të ndotjes) fizikisht të vajzës (apo ndoshta edhe i paqartë), por mendërisht për djalin (ose anasjelltas), është e kuptueshme që ka një krizë identiteti. Në raste të tilla, kështu që ju mund të vjen keq me ndërhyrje mjekësore. Por si e bëjmë këtë angazhohemi që ndikojnë në gjëra të tilla si ndotja, ne mund të kemi për të trajtuar problemin në thelbin dhe nuk përshtaten me pasojat.

Nga pikëpamja statistikore, mund të ndodhë që po lindin gjithnjë e më shumë fëmijë të cilët në të vërtetë janë duke kaluar nëpër një krizë identiteti. Megjithatë, pyetja është nëse ju duhet ta inkurajoni këtë dhe nëse duhet të inkurajoni rinovimet? A nuk çon kjo në një krizë shumë më të rëndë dhe a nuk sjell kjo fëmijë nën skllavërinë e përjetshme të hormoneve dhe medikamenteve? Cili presion psikik krijon një proces të tillë rinovimi dhe çfarë pasojash fizike ka? Megjithatë, sipas mendimit tim, diçka tjetër po ndodh. Nuk është një prirje që ka lindur nga dhembshuria për fëmijët me një krizë identiteti gjinor; është propaganda. (Lexoni më shumë nën foton e bukur të Celine Dion)

burimi: vigilantcitizen.com

Transgjinori duhet të promovohet. Mund të themi gjithashtu se vitet e promovimit të pakufizuar të plastikës dhe aplikacioneve të pamenduara janë orkestruar qëllimisht nga lart, sepse efektet e tyre mund të kenë qenë tashmë të njohura. Nëse keni lexuar artikujt rreth lidhjes midis ylberit, transgjinancës dhe Luciferianizmit, atëherë mund të keni zbuluar se bota është sipas një master script duke u dërguar në një qeveri botërore nën drejtimin e Luciferit. Kjo është, ashtu siç ishte, Zoti i fshehur prapa feve botërore dualiste (perëndi / satan), e cila po del tani nga hapësira. Dhe nëse ka një skenar, atëherë ka kontroll të vetëdijshëm.

Studimi Deeper (në nenet në këtë faqe) ju tregon se transgenderism atje jo vetëm që do të sigurojë që të dy lindje dhe edukimi është gjithnjë e zhvendosur drejt shtetit (Brave New Botërore, Aldous Huxley), por kjo është e holl për transhumanizmin. Të dyja përmbajnë termin 'trans' të fjalës transformim. Rendi i Luciferian botëror jo vetëm që kërkon njeriun pavdekshëm (ju njohin se fetë dhe "jeta e përjetshme" të tyre?), por gjithashtu synon ndryshimin njerëzit në cyborgs. Ky është vetëm fillimi, sepse qëllimi përfundimtar është Singulariteti. Ky është termi që u konceptua nga eprori teknik i Google, shpikësi, shkrimtari dhe investitori global dhe promotori i transhumanizmit: Ray Kurzweil. Singulariteti është bashkimi i shpirtit njerëzor me inteligjencën artificiale (në cloud sigurisht). Lexoni më shumë nën foton e lumtur të fëmijëve të moshës gjinore.

burimi: nocamels.com

Pra, nëse ju tani jeni aq liberale dhe "shpirt i lirë" për të përqafuar neutralitetin gjinor dhe madje edhe me apo pa vetëdije inkurajimin prirje, për shkak se ju doni nuk mund të etiketohen si konservatore dhe gjithmonë vjen e para zhvillimeve në radhë, mos harroni se kjo është vetëm verandë e skllavërisë së fundit në të cilën njeriu me trurin dhe trupin e transformuar në nanoteknologji duhet të vijë në internet. Ky proces po përparon gradualisht, por propaganda tashmë po e kryen mirë punën e vet. Transgjinori / gender neutral është fillimi. Hapat e ardhshëm për bashkim të trurit në internet (shembull Neuralink Elon Musk-së) dhe pushtimit Nanobot në trup. Përveç kësaj, është shumë e dobishme si të gjithë në botë ADN në një bazë të dhënash dhe legjislacioni i vaksinimit siguron që të gjithë duhet të pranojnë injeksione. Metodat e redaktimit gjenetik bazuar në Metoda CRISPR-CAS pastaj mund të kontrollohet nga reja dhe nanobots pastaj mund të qëndrojnë gati në çdo rrjedhje të gjakut.

Është mirë të kuptoni se edhe ju mendoni se burrat dhe gratë janë të barabartë. Është gjithashtu e kuptueshme nëse kupton fëmijët që po kalojnë një krizë gjinore. Vetëm tani është koha për të parë se nuk është më çështje e të kuptuarit, por që kemi të bëjmë me propagandë të rëndë. Dhe kjo propagandë do të ishte ende e pafajshme nëse nuk do të shihje se çfarë do të ndodhte. Ne në fakt e gjejmë varrin tonë ndaj skllavërisë së plotë digjitale.

Nëse merreni me telashe dhe me të vërtetë e futni në të, mund të gjeni kuptimin se është gjithashtu e dobishme për të ndarë artikuj të tillë midis familjes, miqve ose të njohurve. Shpjegoni atyre se është e rëndësishme të lexoni tërësisht dhe të lexoni të gjitha artikujt themelorë.

Lista e lidhjeve burimore: zerohedge.com

Tags: , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (6)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Guppy ka shkruajtur:

  Unë gjithashtu besoj se ajo ka ekzistuar gjithmonë (në një shkallë të vogël). Nëse nuk jepet sqarim i saktë atëherë do të kalojë siç mund t'i shohim këto ditë. Ndërsa ju tashmë anoni në artikullin tuaj të mëparshëm, ne jemi programuar gjatë gjithë ditës. Në të kaluarën ata e bënë këtë duke krijuar pikat e grumbullimit për predikimet dhe tani ju mund të qëndroni në shtëpi. Ju vijnë me artikuj që nuk e dënojnë, por shpjegojnë si pirun është në trajtuar. Nëse nuk mund të shihni se në cilën mënyrë po shkojmë tani, jeni të verbër.

  Më parë nuk kishte njeri zgjuar se Bert dhe Ernie jetuar së bashku, tani është meticulously shpjegoi se ata ende janë homoseksual dhe se shanset janë që Ernie quajtur ende Annie. Përveç kësaj, ata tashmë na kanë bërë të ditur se ka pasur vetëm një smurfetë në Smurfland dhe së shpejti do të dëgjojmë se pjesa tjetër janë neutralë gjinore.

  Programimi i njëanshëm duhet të ndalet, vetëm të qëndrojë pas të menduarit dhe të mos pranojë atë që shërbehet.

  Nuk është një sëmundje që jeni programuar si kjo, pasi ne vetë jemi programuar me karakteristika të caktuara. Nuk është e lehtë të largohesh nga ajo, por sigurisht jo e pamundur.

  Në fund, ne nuk jemi njeri dhe mund të përqendrohemi më mirë në zhvillimin mendor sesa në zhvillimin fizik dhe trurin tonë janë gjithashtu pjesë e kësaj.

 2. Qëndrueshme ka shkruajtur:

  Babil

  Analizë e mirë. Çfarë ka kjo të bëjë me axhendën 2030 ????
  Vetëm një pyetje!

 3. Qëndrueshme ka shkruajtur:

  Martin.

  Dua të përgjigjem?

  • Martin Vrijland ka shkruajtur:

   Gjithçka ka të bëjë me shkrimin e përmendur dhe axhenda siç tregohet në fushën e dukshme është sigurisht pjesë e kësaj.
   Ju thelloni nëse keni kuptim dhe kohë në artikujt e lidhur në artikullin e mësipërm. Sipas mendimit tim, është e rëndësishme të njihni shkrimin.

 4. Rrrene ka shkruajtur:

  Hi Martin,

  Kam bërë një screenshot të një mesazhi subkoshillues nga kënga nununu. Unë u trondita.
  A do t'ju dërgoj tek unë? Ju mund të postoni imazhin dhe t'ia parashtroni pyetjen auditorit tuaj se çfarë saktësisht mund të shihet.
  Unë kam një dyshim.

  Groet

Lini një Përgjigju

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër