Anja Schaap u gjet i vdekur në det mbi Ishujt Wadden, por me cilin anije (myshiptracking.com)?

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 20 Qershor 2019 21 Comments

burimi: windkracht.nl

Ishte një lajm i madh dje, sepse Anja Schaap do të ishte gjetur i vdekur në det. Jo vetëm një det, por Deti i Veriut: mbi Ishujt Wadden (siç raportojnë mediat). Megjithatë, nëse shikojmë historinë e transportit detar në ditën dhe kohën e gjetjes së saj (18 Qershor 13: 30 orë), atëherë nuk ka në të vërtetë asnjë anije stacionare atje. Askund në historinë e ndjekjes, një anije nga roja bregdetare nuk mund të shihet drejt një anijeje gjermane (që Anja do ta kishte gjetur). Duket se po bëhet gjithnjë e më e qartë se kemi të bëjmë me një PsyOp (operacion psikologjik).

Çdo anije duhet të ketë një GPS-tracker në bord (një Sistemin AIS), kështu që rojet bregdetare mund të shohin se çfarë aktiviteti po zhvillohet në det. Ju mund ta krahasoni këtë me ndjekjen e avionëve në aviacionin. Ne shikojmë në faqen e internetit myshiptracking.com pastaj në 18 Qershor 13: 30 orë ka shumë anije të dukshme në mes të Ishujve Wadden dhe Friesland. Anijet e vogla që janë të dukshme mbi Ishujt Wadden (ku do të ishin gjetur) të gjitha lundrojnë rreth nyjeve 9 (ose më shumë) ose lundrojnë larg dhe shpejt përmes gjarpërit gjerman. Nëse sheh një kufomë lundrues në det, duket se do të rri shtrirë. Përveç kësaj, asnjë anije bregdetare ose brigada shpëtuese nuk janë aktive. Për më tepër, mund të pyesni veten se si mund të largoheni nga Katwijk drejt Detit të Ujërave (nëse kjo është teoria) dhe nëse është e mundur të justifikojë në tërësi një trup lundrues (që vetëm luan si pasojë e procesit të dekompozimit dhe formimit të gazit në trup). për të parë detin.

Fundërri në këtë artikull shpjegimi i detajuar se si dhe pse kjo është ndoshta një PsyOp për të futur aplikacionin e spiunazhit Sherlock Holmes. Lexojeni me të vërtetë!

Lista e lidhjeve burimore: myshiptracking.com, telecomabc.nl

Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (21)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Unë mendoj se është shumë mirë të shohësh dikë që vesh rroba të errëta që fluturojnë në det. Pastaj ju duhet të keni pothuajse sytë kokëfortë.

 2. ZalmInBlik ka shkruajtur:

  Si i përshtatet një qytetari të mirë të mirë (lexoni inoffizieller mitarbeiter) ai / ajo duhet të instalojë Burger Net dhe app Sherlock dhe të veprojë si një zgjatje e aparatit shtetëror.

 3. Zonnetje ka shkruajtur:

  A dihet tashmë se çfarë quhet anija gjermane, numri?
  Po të ishte një anije e Madurodamit, mund të ishte edhe Holandezi Fluturues, apo jo?
  A ka lajme për këtë në televizionin gjerman tani që ishte një anije gjermane? Ndoshta De Mol mund të thërrasë kolegët e tij gjermanë për këtë, koordinojnë lajmet për shembull. Unë gjithashtu jap një tip falas.

  • Riffian ka shkruajtur:

   edhe ju do të mendoni se një kapiten i tillë gjerman do të trajtohet si një hero dhe do të paradigmë në të dyja mediat ... mirë për marrëdhëniet, asnjë nga këto nuk është një mundësi e humbur.

   Koordinuar? Ata nuk bëjnë asgjë tjetër për të dyshuarit e zakonshëm, ne tani do të shkelim dyert e hapura edhe Sun që më zhgënjen pak 😀

 4. Analizoj ka shkruajtur:

  Dele 33 nuk është më në livadh dhe nuk ka ekzistuar aspak, çështje e trishtuar.

 5. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Skenari tjetër (shikoni videon më poshtë nga 3: 25 min)?

  1. "Anja" u hodh në Detin e Veriut
  2. Skifteri gjerman është ndoshta vrasësi i saj
  3. Anja kreu vetëvrasje duke mbytur veten

  Mund të mendohet akoma shumë spinele.

  Vëzhgimi i Katwijkers që duhet të larë vetëm gjërat duhet natyrisht të kapërcehet. Ata njerëz e njohin detin e tyre. Prandaj transmetimi i kësaj radioje dyshoj:

  • Kamera 2 ka shkruajtur:

   Kjo transmetim radio gjithashtu duket sikur i ngjan një personi të hutuar.
   Ajo shkoi nëpër natën dhe në dyert e barit të ngrënies që rrihte dhe çanta e saj në ujë
   hedh.
   Dhe ata gjithmonë thonë diçka për këtë, ecja është e mirë për shëndetin e saj dhe ajo po përmirësohet. Shkoi më mirë me të.
   A është vallëzuar ndoshta ajo në det?
   Të gjitha skenarët mbahen të hapura.

   Por fakti është se fotografitë e Anja duket të çuditshme.
   Dhe fakti është se fqinji i saj është shopped në një video të West West

 6. ZalmInBlik ka shkruajtur:

  Cat (lagje) -Schaap-De Hond-Pauw, të dyshuarit e zakonshëm thjesht nuk mund të marrin sa duhet për të udhëhequr goyim budallenjtë rreth kopshtit ...

  https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/artikel/4753116/anja-schaap-lichaam-schiermonnikoog

 7. Zonnetje ka shkruajtur:

  Madurodam apo ndoshta Artis si një emër për shkak të sasisë së madhe të kafshëve që bredhin këtu.

 8. Guppy ka shkruajtur:

  Jo normalisht të gjitha ato kafshë në tokë mit. Gerrit Zalm, Paul de Leeuw.

 9. Kiki ka shkruajtur:

  Sipas njoftimeve, kapiteni 3 qëndroi me të për orë të tëra
  Ora 3 është 666 por gjithashtu 3 * 60 = 18 1 + 8 = Nummologjia 9 9 është fund

  Motivi është një pikëpyetje e madhe ❔
  Pyetje që grinden
  Nëse ajo është ende e gjallë ajo mund të vazhdojë nën një identitet të ri ...
  Sherlock app dhe lidhje me këtë rast?

 10. danny ka shkruajtur:

  Ti nuk e di kurrë se si një mole kap një dele ...

 11. Flitstra ka shkruajtur:

  Nuk është një anije që lundron shumë orë jashtë brigjeve të Vlieland dhe kjo është anija gjermane Vertrouwen. https://www.marinetraffic.com/nl/ais/details/ships/211319670
  Ka tre anije të quajtura besim, por nga këto rruga vetëm kalon vend në radar.
  Pikërisht rreth 13: 30 e lëshon anijen pas lundrimit rreth gjithë mëngjesit, orës së fundit 4 nga të cilat nyje me 0.1 dhe 0.2.
  Ajo thjesht nuk përputhet me atë se trupi i saj është gjetur rreth 13: 30 dhe më pas u transferua tek autoritetet tre orë më vonë.
  Unë me të vërtetë nuk mund të gjej një anije tjetër përveç Trustit që është duke qëndruar ende për Detin e Ujërave atë ditë.

 12. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Anass Aouragh patolog psyop gjithashtu mund të ketë fjalën e tij përsëri ... dhe se trendi: po, kjo është sigurisht e mundur:

  https://www.ad.nl/binnenland/zorgen-na-vondst-anja-schaap-doodsoorzaak-mogelijk-nooit-duidelijk~adf3fa6f/

 13. Zonnetje ka shkruajtur:

  Ah, ka aq shumë për të thënë dhe për të shkruar për ta.
  Megjithatë, jetojmë në një diktaturë të qetë, delikate dhe të poshtër
  ku djemtë nga shkrimi drejtojnë fermën e kafshëve dhe skllevërit mendojnë se është mirë.
  Skllevërit mbrojnë zotërit e tyre.

Lini një Përgjigju

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër