Anja Schaap mungon tashmë të provuar një PsyOp? Shih këtu pse (video)

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 3 Qershor 2019 15 Comments

burim: hartvannederland.nl

A është rasti i Anja Schaap tashmë i provuar si një PsyOp (operacion psikologjik)? në artikullin tim të mëparshëm Unë tashmë tregova se rasti Anja Schaap ndoshta sillet rreth futjes së aplikacionit për kërkim të quajtur 'Sherlock'. Epo, çfarë shohim kur shohim faqen e Facebook të Anja Schaap? Pastaj ne shohim se ajo ka adresën e mëposhtme nën adresën e saj: 221B Baker Street. Duke supozuar se kjo nuk është një shaka e hidhur, lidhja me aplikacionin Sherlock menjëherë do të bëhet e qartë këtu.

Kush ka jetuar aktualisht në 221B Baker Street në Londër? E drejta, Sherlock Holmes. Prandaj është mjaft bindëse që profili Anja Schaap, duke përfshirë të gjithë rrjetin e tij shoqëror (ose pjesë të tij), është prishur së bashku me anë të deepfakes. Një rrjet Inoffizieller Mitarbeiter gjithashtu mund të përdoret për t'i dhënë kredibilitet një rrjeti të Facebook. Sidoqoftë, është e qartë se njerëzit thjesht tregojnë haptazi lidhjen me aplikacionin Sherlock. Hidhni një sy dhe lexoni më pas ky artikull mirë për të kuptuar se si bëhen dhe përdoren deepfakes.

Mosha e viteve 33, është gjithashtu një tregues se kemi të bëjmë me një PsyOp të Frimasonit. Numri 33 qëndron për shkallën më të lartë brenda kësaj shoqërie sekrete.

Numri i përgjigjeve në kohëzgjatjen Facebook të Anja-s duket shumë e dobët dhe përveç kësaj, këto përgjigje duket se vijnë kryesisht nga profile profetike. I gjithë profili i Anja vetë duket të jetë një ilaç i thellë. Përveç kësaj, koha e saj i referohet Alice in Wonderland, e cila është një referencë për labirintat e një vrime lepuri (gjurmët e humbur). Gjithashtu duket se ajo duket se është aktive për 2 për vite dhe interesi i saj në serinë televizive rreth Sherlock Holmes është edhe më i habitshëm (mendoni për aplikacionin Sherlock).

Ne gjithashtu shohim një referencë për John de Mol, nga të cilat unë kam treguar në disa artikuj se kjo mund të jetë edhe njeriu i madh prapa prodhimeve deepfake ("Kush është De Mol?"). A është kjo nën maskën e "Nëse e tregojmë atë haptazi dhe ikim me të, atëherë e dimë me siguri se mund t'i themi gjithçka njerëzve"?

Etiketa: , , , , , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (15)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Teksti më poshtë është nga ky artikull (lexoni të gjithë duke klikuar në linkun):

  Unë nuk e di nëse ju pëlqen filmi Truman Show e kam parë atë dhe në të vërtetë unë rekomandoj që të shikoni pak filma, seri dhe TV sa më shumë të jetë e mundur, sepse kjo do t'ju vërë nën hipnozë. Megjithatë, ky film ka të bëjë me zgjimin nga ajo hipnozë, por vetëm dhe vetëm për protagonistin Truman (të luajtur nga Jim Carrey). Tregimi Truman i realitetit tonë është pak më gjithëpërfshirës dhe shumë më tepër njerëz po punojnë me të dhe ka edhe shumë njerëz që po mbahen në këtë realitet të rremë. Është realiteti që koordinohet nga një përqindje e vogël e popullsisë dhe shumë prej atyre që janë pjesë e drejtorit të Truman Show nuk kanë idenë për veten e tyre. Kjo është për shkak se orari përbëhet nga disa radarë dhe pjesë. Për shkak se njerëzit krijojnë vetëm një radar në tërësi, ata vetë nuk e shohin se janë pjesë e orës së listës së kompanive dhe mashtrimit. Shtresa e lartë që është e vetëdijshme për këtë është thelbi i vështirë dhe ne nuk mund ta kapim atë për të pasur një ndërgjegje; përndryshe ata nuk do ta drejtonin këtë proces.

  Ndoshta ju jeni një lexues i ri këtu dhe ju gjeni të gjitha të pakuptimta. Ju nuk mendoni se jeni në një lloj Truman Show në të gjitha. Ju ndoshta do të gjeni atë 'negativizëm' ​​dhe doni të qëndroni larg nga njerëzit negativë. Ju gjithashtu do të gjeni një shfaqje si ajo e Marco Borsato dhe artistëve të tij ndoshta vetëm argëtim të mrekullueshme profesionale dhe kënaqësi të pastër (në varësi të shijen tuaj natyrisht). Ju madje mund të jeni krenarë për prodhimet e mëdha që Holanda ende arrin ta heqë. Ju mund ta dini se romakët gjithashtu i dhanë popullit bukë dhe lojëra, por ju jeni mirë me të; ju thjesht e shijoni atë. "Ne jemi të gjithë shumë mirë së bashku!" Ju mendoni se mendimi që një burg do të formojë rreth nesh është ndoshta absurde. Në fakt, kjo ndoshta vlen për shumicën e njerëzve. Ky është efekti që shihni në videon më poshtë. Shikoni për hir të saj. Është gjithashtu një video qesharake, sepse njerëzit nën hipnozë mendojnë se po ha një mango me lëng të ëmbël. Pra, ata fjalë për fjalë nuk e shijojnë acidin e limonit në të cilin kafshohen.

  https://www.youtube.com/watch?v=ZskJp1M75jA

  Oh ju nuk besoni se jeni duke u mbajtur nën hipnozë? Në fillim, Truman nuk e kuptoi se ai po mbahej në një realitet të rremë derisa filloi të vinte re gjëra të jashtëzakonshme. Tani mund të thuash gjithashtu: "Unë nuk dua të shoh ato gjëra të mrekullueshme dhe mendoj se është mirë mënyra me të cilën jetoj tani". Për më tepër, rojet e Trumans Show-it (ndërtuesit e të gjithë punëve radare që e mbajnë këtë) kanë siguruar (shumë mençuri) që njerëzit që mendojnë në mënyrë kritike janë stigmatizuar në "mendimtarët e konspiracionit", "të drejtën", "nacionaliste" globalizimi ',' masat kundër klimës ',' njerëzit që besojnë se toka është e sheshtë ', etj, kështu që ju nuk dëshironi t'i përkisni atij grupi. Pastaj lexoje ky artikull për një shpjegim të hollësishëm se si e bënë këtë.

  Pra, nëse do të qëndroje në atë fazë të hipnotizuesit Rasti Rostelli dhe do të ngrihesha dhe do të bërtisja se po ha një limon kosi dhe se smaltin e dhëmbëve po preket; nëse do t'ju tregoja lëkurën e verdhë dhe fara si dëshmi se është një limon, do të më kujtonit të largohesha dhe të mbaj gojën time të mbyllur. Ju e dini me siguri se po ha një mango të ngrohtë me lëng. Kështu që ju nuk doni të dëgjoni mua dhe ju jeni në mesin e grupit që është nën hipnozë me ju, i cili gjithashtu nuk dëshiron të më dëgjojë. Askush nuk dëshiron të dëgjojë se ata janë duke ngrënë limon. Së bashku ju qeshni me mua dhe ju talleni me mua.

  Megjithatë, provat janë shumë të qarta, por ju nuk doni dhe nuk mund ta shihni atë, sepse truri juaj po kalon informacionin. Megjithatë, limoni është kaq i thartë:

  1. Qeveritë aplikojnë lajme të rreme, teknikat e prodhimit televiziv, përmes deepfakes dhe teknikave të softuerit operacionet psikologjike (PsyOps) në mënyrë që të përqafoni legjislacionin që çdo qytetar mund të marrë nga rruga pa ndërhyrjen e një psikiatri ose gjyqtari (shih ky artikull en ky shpjegim mbi të). Poshtë me disidentët!
  2. Një rrjet 5G është duke u ndërtuar që u mundëson qeverive të bëjnë njerëzit pjesë të një sistemi dixhital të kontrollit, përmes të cilit ADN mund të modifikohet në internet dhe truri i njeriut mund të rrijë në internet (funksionalitetin e leximit dhe të shkrimit). Kjo u jep atyre kontroll të plotë mbi popullsinë. Legjislacioni për këtë është duke u përgatitur përmes operacioneve të lajmeve të rreme psikologjike që duhet të hapin rrugën për pranimin e tyre Databaza të ADN-së, asgjësimi i trupit të njeriut (ligji për dhurimin e organeve). Lidhja e trurit u shitet masave përmes nga njëra anë kërcënimi që inteligjenca artificiale (AI) do të na kapë dhe paraqet një kërcënim, në mënyrë që të mund të lidhemi më mirë me të (Elon Musk) dhe nga ana tjetër duke i dhënë brezit të ri mundësinë për të mësuar më shpejt dhe, për shembull, përmes industrisë së lojës dhe pornografisë.
  3. Qeveritë po punojnë në një projekt globalizimi që përdor të kundërta ose dualizëm. Ju duhet të mendoni për SHBA kundër Rusisë / Kinës, por edhe për dualizmin në politikë. Kjo është shfaqja e së majtës përkundrejt të drejtës ose rendit të vjetër të themeluar dhe "lëvizjeve të reja politike". në ky artikull Unë shpjegoj se si, për shembull, politika kombëtare funksionon përmes kundërshtimit të kontrolluar.
  4. Qeveritë në mbarë botën nxisin propagandën transgjinore (LGBTI) sepse ata po ndjekin një popullsi botërore transgjinore-transhuman. Një popullatë në të cilën standardi biologjik heteroseksual zëvendësohet nga një standard neutral ndaj gjinisë (duke filluar me të gjitha format e përzierjes të quajtur LGBTI); Kjo popullatë nuk do të jetë më në gjendje të riprodhojë në mënyrë të natyrshme dhe kështu që kontrolli do të jetë edhe me shtetin. Variantet gjinore neutrale janë gjithashtu të një natyre fetare (Luciferian, ylber). Rendi i ri botëror i Luciferit në përpjekje përpiqet për 1 fenë botërore, gjininë 1 (gjinore neutrale dhe transhuman) dhe qeverinë botërore 1.

  Lista e mësipërme është vetëm një përmbledhje e shkurtër e acidit citrik që konsumoni. Ka shumë më tepër, por kjo është një përshtypje e vogël.

  Unë ju kërkoj që të dilni nga hipnozë tuaj dhe të tronditni njerëzit që janë në këmbë me ju në skenën Rasti Rostelli. Marco Borsato e kësaj bote është atje për t'ju mbajtur nën hipnozë me distractions dhe shfaqje të bukura. Në fshehtësi ose pa qenë i vetëdijshëm për këtë, ata kontribuojnë në axhendën e madhe.

  • Kamera 2 ka shkruajtur:

   @MartinVrijland

   A po shoh një lloj thirrje për ndihmë në Facebook?

   Zhdukja e Siebe Viegers u provua gjithashtu qartë se edhe dikush që jeton në lagje kurrë nuk e ka parë Siebe-in dy metra të lartë, kjo është e pamundur, kështu që humbja e godet 100% në erë për orë të tëra.

   Kjo mund të jetë një lloj tjetër humbjeje, pothuajse me siguri

   Ata njerëz që marrin pjesë në mediat kryesore dhe njerëzit që punojnë në afërsi të atyre lloj njerëzve që hyjnë në të, gjithashtu mund të fajësohen, mund të quhen të sëmurë, njerëz të cilët janë të ndërgjegjshëm dhe që mund të gënjejnë njerëzit për një periudhë të përkohshme rrjedhës së parasë ose përfitim tjetër, dyshoj që thirrja juaj për ndihmë është e justifikuar, Z. Vrijland

   Njerëzit e sëmurë që marrin pjesë në veprime të tilla janë të paskrupullt dhe nuk kuptojnë se si këta njerëz mund të shohin mjediset e tyre dhe anëtarët e familjes. (më keq se sjellja ngacmuese)

   http://seriepesten.nl/is-jouw-buurman-sociopaat/

 2. Kamera 2 ka shkruajtur:

  Fleur është i vetmi që ka postuar një koment 🙁? : lexo

  Historia shumë e trishtuar

  https://www.telegraaf.nl/nieuws/3671752/tas-van-vermiste-anja-33-gevonden-in-vijver-katwijk

 3. danny ka shkruajtur:

  Si mund të arrish në faqen e facebook të kësaj dele anja?
  Unë nuk mund ta gjej atë, tashmë e kam shtypur lidhjen.
  Nëse është e gjitha e vërtetë është qesharake po.

 4. Zonnetje ka shkruajtur:

  Gjeni një psyop të qeshur ???

 5. danny ka shkruajtur:

  Kundër meje?
  Dua të them se është tepër e veçantë që duket se ata qëllimisht lidhin me Sherlock Holmes në profilin e facebook, sikur ta bënin atë.

  Kjo natyrisht nuk është në të vërtetë të qeshë, por të qajë.
  Por mendova se ishte e qartë.

  • Zonnetje ka shkruajtur:

   Mirë, në fillim kisha përshtypjen se ju po minimizonit psyop.
   Psyops në këto çështje janë përditësuar në të vërtetë Gladio veprimet. Ata janë më delikate, më të mençura, nënligjore.
   Epo, djemtë nga shkrimi e dinë ta bëjnë këtë. Ata vazhdimisht po punojnë për të kontrolluar gjithçka sipas dëshirave të tyre.

 6. ludcor ka shkruajtur:

  Nuk ka Bakerstreet në komunën e Katwijk (shtëpi dhe vendlindja e Anja). Është qartë një psyop.

 7. Guppy ka shkruajtur:

  Nuk e kanë përmendur akoma emrin Dele. Shumica e deleve lejojnë vetveten të drejtohen dhe të frikohen nga delet (mediat), kështu që duket se udhëheqësit e vendit tonë janë më të mirët për ne.

  https://www.dvhn.nl/incoming/ourl0-Koning.jpg/ALTERNATES/WIDE_768/Koning.jpg

 8. Kamera 2 ka shkruajtur:

  @ MartinVrijland

  Të dyshuar se ju jeni me të vërtetë të drejtë, TV West ka përdorur ndoshta Face Morphing, deepfake kombinim me greenscreen,

  Prova për të vërtetuar jetën e Anja Schaap deri më tani është bërë ekskluzivisht nga një njeri që do të jetonte nën apartamentin e Anja në Wega 15. në Katwijk, të shfaqur në filmin "Koha Perëndimore" të TV Perëndimit, shihni filmin "TV Perëndimor" në linkun
  Megjithatë, sapo të zmadhohemi në fytyrën e njeriut, ne shohim tashmë disa devijime të çuditshme.

  Për shkak të legjislacionit të AVG, nuk është e mundur të vendoset një foto në këtë faqe në të cilën mund të tregohet se cilat devijime janë të përfshira. Megjithëse ata kanë bërë më të mirën, janë bërë gabime serioze, por natyrisht që ju duhet të zmadhoni në fytyrë, askush nuk e merr atë kohë, por imagjinoni nëse bëni

  Poshtë dhjetë gjetjeve: minutë 01 min-25 sek. 00 në 01 min-51 sec. 18 ka më shumë, por këto janë më të rëndësishmet.
  1- Veshët e njeriut janë të mbërthyer në fytyrë shumë të çuditshme
  2- Forma e veshëve mund të flitet, por gjithashtu mund të quhet jo-natyrore
  3 - Ngjyra e flokëve, kokën nga ngjyrë kafe e errët në gri dhe pashkët Red? (është e mundur, por ende?)

  4- Minute 01-28.2 Mjegullimi i madh në vijën e nofullës? Kjo është për shkak se njeriu e kthen kokën në të majtë, po kjo është e mundur, por turbullira (imazhi i paqartë) është gjithashtu aty kur koka mbahen akoma.
  5- Mjegullimi i madh është atje rreth jawline dhe fyt, por xhaketë e zezë checkered tregon një
  imazh i mprehtë, mund ta shihni edhe shumë mirë pëlhurën.
  6-Shko nga 1-37.07 e dytë në 1-37.19, Hapja e gojës duket si një robot
  lëvizja e nofullës së poshtme, por pjesa tjetër e fytyrës mbetet e ngurtë, e cila është shumë e pa natyrshme.
  7- Në minutën 1-45.17 sytë u hapën krejtësisht, kështu që shumë dritë do të dilnin në qepallat, por prapë e bukur dhe e errët është përsëri gabim
  8-01-46.19t / m 01-47.12 Këtu është qesharake, qeset që të gjitha shfaqin rrudha në anën e djathtë dhe jo në sytë e tij të majtë, shikimi që është proporcionalisht shumë i madh, rrudhat që
  bëhen shumë të ekzagjeruara, vetullat që nuk mund të shihen për një sekondë. Ka pak mbrapa dhe me radhë në faqe, por muskujt nuk janë aty, qerpikët nuk janë më të dukshëm etj ... etj ...
  9- Vendi i bezdisshëm ngjyrë kafe mbi qoshet e gojës, le të shkojnë çdo herë pas here
  lëvizni duke shfaqur mprehtësinë dhe thellësinë e gojës së tij, duket shumë e natyrshme.
  10-Minute 01-38.07 deri në dhe duke përfshirë 01-42.22 Mbani një sy në kapuçin e xhaketës me shifër në lidhje me qafën e saj vazhdimisht lëvizëse, kapakun e kapur (kapuç) lëviz shënim përgjatë dhe sërish mbetet i mprehur kudo kamera është ende e zhvendosur bezdisshëm, por kamera ma e dobët.
  11- Vetëm për shikuesin e mirë: nuk e shihni murin e majtë dhe çdo sfond tjetër që lëviz në lidhje me planin e parë, kjo duhet të jetë për shkak se kamera është vazhdimisht e bezdisshme.

  https://www.omroepwest.nl/media/29490/Zoektocht-naar-verdwenen-Anja-Schaap-uit-Katwijk-duurt-voort

  dhe shikoni opsionet e tjera

  https://www.youtube.com/watch?v=G06dEcZ-QTg

  • Kamera 2 ka shkruajtur:

   Natyrisht, legjislacioni i AVG-së sigurisht nuk është bërë për qytetarin, që mund të jetë i qartë deri tani.

   Është sigurisht shumë e çmendur të thuhet se Media (= fuqia e rrotullimit) mund / mund të fluturojë me popullin në masë, por njerëzit nuk mund t'i përdorin metodat e tyre te njerëzit e tjerë, njerëzit mund ta provojnë këtë. Shpërthimi total i fjalës së lirë dhe pastaj vazhdojmë të përmendim dhe të besojmë se jetojmë në një vend të lirë demokratik. Me metodologjinë e tyre ato sigurojnë dëshmi të drejtpërdrejta se ne jetojmë në një tirani, por nuk mund ta provojmë këtë sepse kjo është e dënueshme përsëri

   • Riffian ka shkruajtur:

    Unë pajtohem! Shihni se si ndalimi i filmimit të "punonjësve socialë" së shpejti do të lidhet me ligjin e privatësisë. Shteti përdor një arsyetim shumë dinak, Machiavellian. Ju thjesht menaxhoni të gjithë 180 °

    "Ndihmoni sabotimin duke xhiruar dhe ndarë në mediat sociale: dënim i vështirë!
    me xhirimin ju shkelni privatësinë e viktimave. "Botimi i materialeve të tilla në mediat sociale duhet të ndëshkohet ashpër. Sepse ajo që ka të bëjë me ligjin e privatësisë, për të mos përmendur atë që një video e tillë i bën familjes dhe miqve ".
    https://www.telegraaf.nl/watuzegt/3383580/uitslag-stelling-mensen-stop-met-filmen

    Një zhurmë e tillë sigurisht mund të shkojë në mënyrën e vet dhe të ndihmojë dikë tjetër në ahiret, pa siguruar dëshmi AV. Shërbëtori cq. Psikopati duhet të mbrohet në çdo kohë, entuziazmi për një punë të tillë nuk është duke u ulur dhe qarkullimi është mjaft i lartë. Para se UAV / robotët e kontrolluar nga UA të jenë aktive, kjo periudhë duhet të përdoret për të mbyllur ligjërisht gjithçka, natyrisht në fund të shtetit.

Lini një Përgjigju

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër