Duncan nuk është në gjendje të këndojë dhe ka kaluar Konkursin e Këngës në Eurovizion (propaganda LGBTI)

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 20 Maj 2019 10 Comments

burim: nu.nl

Na vjen keq, por unë me të vërtetë nuk mund të kuptoj hype rreth fitimit të karakterit ata e quajnë Duncan. Unë vetëm shtova këngën për të parë se çfarë është kaq e madhe për këtë Duncan. Pastaj mediat ende mund të hype atë djalë, por mendimi im është se ai nuk mund të këndojë në të gjitha. Është pak i çiltër dhe kërcitje. Asnjë talent. Nuk ka të bëjë fare me të kënduarit. Për më tepër, ai tashmë e dinte se ai do të fitonte, sepse ai tashmë po buzëqeshi dhe pothuajse u hodh kur emri i tij nuk u përmend edhe (shih këtu). A doni të dini mendimin tim? Kjo tani është zyrtarisht e mundur, sepse thuhet se ne ende kemi lirinë e shprehjes. Ju vetëm duhet të jeni politikisht korrekt, kështu që nuk mund të thuash që Konkursin e Këngës në Eurovizion përbëhet vetëm nga pjesëmarrës LGBTI. Unë do ta bëj gjithsesi. Dhe në atë shkurtesë H nuk qëndron drejt.

Koncertja e Këngës në Eurovizion është propagandë e pastër, programimi themelor është ai i habitati ndaj LGBTI në retinën tuaj. Tashmë me fitoren e transeksualëve Conchita Wurst në 2014 u bë e qartë se ky festival i tërë është një shfaqje e madhe propagandistike për të nxitur idetë e Luciferit. Bëhet fjalë për promovimin e axhendës luciferiane të idesë transgjinore, duke ngritur LGBTI në standardin e ri (norma). Sytë e qindra miliona shikuesve përdoren për këtë standard të ri. Personi i ri është lezbike, homoseksual, biseksual, transgjinor ose interseksual (çfarë mund të jetë ndonjëherë). Ky grup, megjithatë, nuk e kupton se ato janë duke u përdorur për një axhendë shumë më të madhe, domethënë atë të transformimit total të njerëzve në drejtim të cyborgit transhuman pa seks.

Po, kjo është mendimi im. Ju nuk mund ta gjeni atë politikisht të saktë, por ju ndoshta mendoni se në mënyrë të pandërgjegjshme për shkak se po ndjekni televizionin dhe mediat dhe ata kanë programuar që të sulmoni çdo gjë që është kritike ndaj ideologjisë LGBTI. Në Facebook, Twitter dhe në media të tjera sociale, ju jeni sulmuar nga ushtria e roleve shtetërore të medias sociale dhe ju jeni ngadalë duke u redaktuar për të përqafuar standardin e ri.

burim: wordpress.com

Feja botërore e Luciferit, e ndjekur nga Kisha Katolike (e cila gjithashtu do të jetë feja botërore e qeverisë botërore), është vendi ku njeriu nuk mund të riprodhohet më. Kjo është arsyeja pse të gjitha ato preferenca seksuale që devijojnë nga standardi i vjetër biologjik (thjesht heteroseksual) janë promovuar në propagandën LGBTI që ne mund të njohim kudo rreth nesh. Simboli Luciferian është Baphomet (dhia me dy këmbë). Luciferianizmi aktualisht sillet rreth hermafrodit. Conchita Wurst, e cila fitoi festivalin e këngëve në Eurovision (vizion për Evropë) në 2014, ishte një paraqitje e mirë e kësaj paqartësie. Njerëzimi duhet të transformohet në një renditje të shpejtë dhe të promovohen të gjitha preferencat seksuale, përveç heteroseksualëve. Fëmijëve në shkollat ​​fillore u është thënë se gjinia juaj është një zgjedhje dhe në këtë mënyrë të rinjtë shpejt janë të larë. Por prindërit gjithashtu marrin pjesë bindshëm duke shikuar propagandën e tyre që tregojnë pa kritikë me fëmijët e tyre.

Dhe kur brezi i ardhshëm është mësuar me këtë standard të ri, hapi është vetëm një hap i vogël drejt transformimit të ardhshëm, domethënë atë në të cilin trupi i njeriut ngadalë shndërrohet në transhuman. Kjo gjithashtu do të ndodhë gradualisht, ku së pari do të shtojmë disa vegla të dobishme në dhe tek trupat tanë. Sidoqoftë, teknologjia e interface-it të trurit është tashmë më afër sesa mendojmë dhe pastaj ne jemi tashmë një hap më afër qëllimit përfundimtar; ato në të cilat njerëzimi është shndërruar në skllevër digjital pa gjini. Deri në atë kohë ju do të jeni të trilluar kështu që nuk do të lejoni që një artikull i tillë të kalojë përmes ndërfaqes suaj të trurit.

"Por dje Duncan mori 2 platinum të dhënat nga Jeroen Pauw dhe shumë njerëz votuan për të. Gjithkush mendon se është e madhe "... po kjo është imazhi që mediat ju japin. Mediat janë propagandë. Asgjë nuk është ajo që duket.

Lista e lidhjeve burimore: nu.nl

Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (10)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Guppy ka shkruajtur:

  100% ka grisur kartelën, është aq e trashë në atë që pyes veten nëse nuk është qëllimi për tu ekspozuar.

  Të gjitha ato piramida dhe dielli në rritje në sfond nuk regjistrohen dhe as nuk është videoja.

  Loving Lucifer është një lojë loosing, unë u addicted në një lojë humbur.

  Humbja e vetes në këtë lojë, varur nga gjithçka e çuditshme në këtë botë.

 2. një sy hapur ka shkruajtur:

  Unë nuk ndjek një festival kënge, por një herë në një kohë ju merrni një vështrim në atë kur ju vizitoni dikë që e bën të shikojnë TV. Mendova se ishte e çuditshme që duhej përmendur se z. Biseksual. Çfarë ka të bëjë me të kënduarit për një festival të tillë? Asgjë me të vërtetë, por natyrisht me propagandën që i thashë një shoku im. Kjo është e qartë dhe do të dëgjoni për një kohë të gjatë, sepse i bën ata kaq emocionalë, sa bukur me lot në sytë tuaj.

 3. Kamera 2 ka shkruajtur:

  Një agjendë shumë e ngadaltë që tani po zgjerohet me një shpejtësi katrore, nën maskën e barazisë së të drejtave të njeriut bla bla, çfarë kamion i zgjuar,

  https://www.unfe.org/un-leaders-sport-stars-activists-join-forces-equality/

  • Martin Vrijland ka shkruajtur:

   Po, ky term "barazi" është gjithashtu në agjendën e BE
   Të gjithë jemi të barabartë, por jo të barabartë.
   Njeriu është një njeri; një grua është një grua. Më parë se ...
   Ne jemi ekuivalent në nivelin e shpirtit, por jo e njëjtë.

   Përdhunimi i fjalimeve Orwellian është kryer në lartësi të mëdha në mendjet e njerëzimit. Ekuivalent, por jo i barabartë. Kam një shurrë dhe testosterone. Një grua ka gjinj, një mitër dhe hormon femra: jo të njëjta. Ose ekuivalent.

 4. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Dun mund të mund të nisë (nuk mund të këndojë) (Luciferian Aliester crowley "ju duhet të ktheni gjithçka rreth" dijes)
  ka marrë një shtyrje dixhitale (shtytje)

  Dështimi i performancës së Madonës ishte të krijonte iluzionin se teknikat e zërit me zë në kohë reale nuk ekzistojnë ... ato ekzistojnë.

 5. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Duncan Laurence është një anagram për 'një të sëmurë të papastër'

  që do të thotë edhe: 'i papastër i papastër'

  Por po, natyrisht që nuk duam të kthejmë gjithçka përreth, sepse atëherë Aleister Crowley mund të kthehet në varrin e tij dhe askush nuk dëshiron që 😉

 6. mb. ka shkruajtur:

  E pra apo jo mirë ... këto lloje të këngëve zakonisht nuk fitojnë kurrë në këtë festival. Anyway. Politikë, por e dimë që prej vitesh. Por nëse fitoni, atëherë sigurisht që nuk do ta quani atë.
  Vendi i festivalit 'pak' iffy, nëse siguria është kusht. Por ndoshta Hamasi është Izrael (ditë veteran) dhe pastaj është e mundur.
  Herën tjetër në NL ... mbushje për median përsëri ... është e gjitha për përmbajtjen.

 7. keazer ka shkruajtur:

  nga 2: 41 gjithashtu shihni një fytyrë djallëzore të buzëqeshur. dritat e shfaqjes (piramidat formojnë këtë fytyrë)

Lini një Përgjigju

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër