DWDD, VI, van der Gijp & Derksen dhe konvertimi i gazetarit VTM Boudewijn nga Spilbeeck në Bo

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 4 Shkurt 2018 10 Comments

Për një kohë unë ju bëjë thirrje që ne tani 3 fazë e procesit të transformimit të fazave të përgjithshme 5 kanë përfunduar kur bota është të transformohet në transhuman hermafrodit derisa më në fund veçantinë; faza në të cilën njeriu dhe makina duhet të bashkohen. Emancipimi i grave, i ndjekur nga emancipimi i homoseksualëve, ishin vetëm hapat e parë. Transgenderizmi dhe tendenca "gjinore neutrale" duhet të përgatisin ngadalë botën për transformimin më të madh të njeriut drejt një androidi hermafrodit. Prandaj shtytja e tualeteve neutralë gjinorë dhe fjalimi neutral i gjinisë së vitit të kaluar. Nuk është çudi që mediat tani kanë një ndikim të madh në zgjedhjen transgjinore të gazetarit VTM Boudewijn van Spilbeeck. Gjithashtu, trazirat e mëposhtme të VI rreth René van der Gijp dhe Johan Derksen duket të jenë një shfaqje e përkryer përfundimtare me vetëm qëllimin 1: normalizimin e transgjinancave.

René van der Gijp vendosur një parukë gjatë transmetimit të futbollit brenda (VI) të premten në mbrëmje, si një shaka satirike drejt rinovimit të Van Spilbeeck. Kjo çoi në indinjatën e domosdoshme por të drejtpërdrejtë në media, me rolin udhëheqës revista Woman; pjesë e Telegraaf. VI duhet të jetë në mat vijnë në menaxhimin e RTL dhe Johan Derksen e merr për kolegun e tij Van der Gijp. Nëse veprimi i Van der Gijp është spontan ose jo, gjithsesi duket se kontribuon në çdo rast ndaj trazirave që rrethojnë një subjekt. Dhe tronditje jep vëmendje dhe se vëmendja ndaj subjektit është pikërisht qëllimi. Personalisht, Unë supozoj se trazirave ishte drejtuar për të nxitur diskutime mes njerëzve në mënyrë që të bëjë '' transgenderism i nënshtrohen një debati kombëtar, ku grupe të mëdha do të tubim pas VI dhe të tjerët do të reagojë ashpër atje në . Kjo është magjia (k) e lojës së dialektikës hegeliane, ku gjithmonë krijoni të kundërta (këto en antitezë) për të ardhur më në fund sinteza. Prandaj, kontrastet evokohen dhe ushqehen në mënyrë të ndërgjegjshme në mënyrë që në fund të fundit të lejohen që zgjidhja të rrjedhë prej saj. Dhe për fillimin e lojës Hegeliane (të përshkruar nga filozofi Hegel) ne gjithmonë kemi menaxherët tanë të perceptimit nga mediat.

Bota është, siç ishte, e përgatitur në fazat 3 për axhendën neutrale të gjinisë. Kjo neutral ndaj gjinive është përsëri portali para për transhuman (të cilin tashmë e keni mësuar me shtytjen transgjinore). Përgatitja e kësaj agjendeje ka vazhduar për një kohë të gjatë dhe perspektiva freskuese është një nga njerëzit e pa seks-android. Gjithashtu më i madhi Martin Vrijland basher u konvertua kohët e fundit nga Jeroen Hoogeweij në Naomi Hoogeweij. Nuk është rastësi.

Më poshtë është përmbledhja e fazat totale të 5 që duhet të çojë në qëllimin përfundimtar:

 • Faza 1: Emancipimi i grave (përçarje situatë vjetër të familjes, "modeli dy-earner, fëmijëve në çerdhe, më Ndikimi i shtetit në arsim);
 • Faza 2: emancipimi i homoseksualëve ('lindja nëpërmjet IVF', reduktimi i popullsisë, ndërprerja e mëtejshme e strukturave të vjetra familjare);
 • Faza 3: fuqizuar transeksualë (normalizimin e mutacioneve në trupin e njeriut) dhe shtytje neutralitetin gjinor përmes hype dhe #MeToo sfidën fjalës (si 'prostitutë' pushtet Crook);
 • Faza 4: rritja e njerëzve të transformuar, transhuman, cyborg (normalizimi i mutacioneve nanoteknologjike të qelizave biologjike dhe lidhje të trurit me internet);
 • Faza 5 singulariteti.

Kjo ka të bëjë gjithçka me axhendën e Luciferit që popullata e botës dëshiron të sjellë nën qeverisjen botërore 1, me 1 fenë botërore dhe gjininë 1. Buck hermafrodit Baphomet është simbol i kësaj axhende Luciferiane. Që zë që ju mund të vazhdojë të sforcuar në veshët, por shtytje mediat filluan me Song Contest Eurovision me të 2014, ku meshkuj / femra (hermafrodit) Conchita Wurst mund të "fitojë" (lexo këtu en këtu). Është një agjendë; një axhendë Luciferiane; ju vetëm duhet të kaloni nëpër atë. Nëse doni të dini saktësisht se si është kjo, atëherë lexoni përsëri ky artikull. Loja hegeliane ka filluar!

Lista e lidhjeve burimore: telegraaf.nl, telegraaf.nl

Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (10)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Dhe Geenstijl, gjithashtu pjesë e Grupit të Telegraaf Media (ashtu si Vrouw), përmbush rolin e anti-tezës:

  https://www.geenstijl.nl/5140588/johan-derksen-geeft-renate-gijp-haters-de-vinger/

 2. Aubury ka shkruajtur:

  E shoh atë si një mundësi. Një shans për të treguar ata që kanë instaluar programin e quajtur futbolli në hard diskun e tyre, një herë në anën tjetër të të gjitha qeshjeve. Artikulli kryesor përsëri.

  Fazat 5 mund të përmblidhen më shumë ose më pak si revolucioni i katërt industrial. Vetëm kjo nuk ka të bëjë me ndryshimin në teknologji, është për ndryshimin e njerëzve. 'A do të humbesh?'

  https://m.youtube.com/watch?v=5tn4P7IBqoQ

 3. Zandi Eyes ka shkruajtur:

  Duhet të lexoni:

  Endgame Transgender është Transhumanism

  Në fund të fundit, rendi i ditës "gay" është thjesht një nën-komplot i rendit të ditës më të madhe satanike dhe tani që qëllimet LGBT appearacne gati realizuar plotësisht, duart e fshehur pas tyre (që të dy të njeriut dhe të talentuar) do të vijnë në pamje. Mjeshtrit kukull që kanë bërë "gay" Supremacia e mundur të ketë qenë duke punuar prapa nga dega në rrënjë për të sjellë kaos jashtë funksionit - qëllimin final satanike: konfuzionin e parë të seksualitetit si sjellje, atëherë konfuzion e martesës dhe familjes, atëherë konfuzion apo gjinisë, dhe konfuzioni i ardhshëm i asaj që Bibla e quan "fëmijë".

  Nuk është vetëm dekonstruktimi i qytetërimit, por shpërbërja e të gjitha kufijve midis njeriut dhe kafshës dhe makinës.

  https://www.henrymakow.com/2017/08/transgender-endgame-transhumanism.html
  https://www.henrymakow.com/gender_differences_are_not_ste.html

 4. mendjehollësi ka shkruajtur:

  Kam hasur në çështjen e Lindsay Shephard 'javën e kaluar.
  Pas studimeve një duzinë videot e Dr. Jordan Peterson unë duhet -Gjithashtu dhënë vëmendje në këtë "skandal" në mainstreammedia- për fat të keq konstatojmë se Dr. Jordan Peterson është një NWO Agent Provocateur, dhe Lindsay Shephard roli i saj në LGTBQXYZ agjenda ka luajtur pothuajse të përsosur. Në fund të fundit, nuk ka pasur ankesë të ketë qenë në lidhje me Lindsay Shepard dhe deklaratën gjobë për "shqiptueshëm" dhe e drejta për të liruar bla shprehjes, bla, bla ...... Për dyshuesit, shih "Dr. Jordan Peterson On The Illuminati. Për më tepër flasim paqartë në lidhje 911, Holokaustin me 6 milionë hebrenjve gazuar etj etj Këto kurva e Babilonisë duket të ketë të gjithë rootball belazerd.Het ose dikush Yt ajo fillon në, por kjo është ndoshta për shkak se YT ose në YouTube psiko channel hequr reagimet padëshiruar. A nuk është se e komplikuar. Shikojnë dhe dridhet, check it out dhe të nxjerrë konkluzionin tuaj.

  • danny ka shkruajtur:

   Jordan Peterson është me të vërtetë 100% ka kontrolluar opozitën.
   Siç thoni, nëse e shihni videon e tij për ndriçimin që e njihni mjaftueshëm, është edhe shumë e trashë.

   • mendjehollësi ka shkruajtur:

    Dhe - siç e kuptoni - e raportoj këtë për ta bërë të qartë se këto luajtje të trurit të LGTBQP luhen globalisht. Deri në seancat e rreme të Senatit (Mund të kushtojë pak, sepse paraja nuk luan rol) Flisni për komplotet dhe lajmet e rreme!

 5. mendjehollësi ka shkruajtur:

  A e kemi parë në të vërtetë se si van der Gijp djersitën kokrrat bizelesh? Ai nuk ishte i lumtur.
  Unë mendoj se ai nuk do të qëndrojë për kar dhe ai tha: "Ne nuk mund të flasim për futboll?" Dhe kanë mbështetësit e tij demonike atë kur nënqeshje pëshpëriti: "Ju shkoni kjo lojë dutifully luajnë Punk, ose dëshiron të vdesë mund të vijnë papritur? "

 6. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Përshëndetje Boudewijn ose Bo van Spilbeeck, nëse e lexoni këtë: ata po kërkojnë një intervistë. E kam marrë këtë email nga njerëz që kanë fuqizuar njerëzit LGBT për vite dhe po i ndihmojnë ata të gjejnë një punë me kompani që mendojnë se diversiteti LGBT duhet të lindë. Po, kjo është me të vërtetë e vërtetë. Kjo tani quhet emancipim, por është më shumë si diskriminimi ose vartësia e H (Hetero). Dua të them: duket se LGBT-ja po merr trajtim preferencial. A është e ligjshme? Epo, ndoshta ka pak ide për këtë.

  Nga: Lara-Louisa Winnington-Ingram
  tema:

  Përmbajtja e mesazhit:
  I dashur Martin,

  Unë po ju kontaktoj në emër të Uhlala. Që nga 2009 ne kemi mbështetur, bashkuar dhe fuqizuar njerëzit LGBT në karrierën e tyre dhe duke i sjellë ato së bashku me kompani dhe organizata që marrin një qëndrim për diversitetin LGBT. Ne e ndjekim këtë qëllim me projekte të ndryshme.

  Ne jemi vërtet të etur për të intervistuar Bo Van Spilbeek për revistën tonë: http://rahm.ceo/magazine/

  Unë u pyeta nëse keni një email kontaktues që do të donit të ndani me ne?

  Faleminderit dhe mirësjellje,
  Lara

Lini një Përgjigju

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër