Falsifikimi i shfrenuar i historisë tregon se po dëshmojmë një axhendë luciferiane

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 25 Korrik 2018 8 Comments

Kushdo që kalon mësimin e historisë që kemi mësuar në shkollë një herë përmes një filtri nga perspektiva të tjera mund të zbulojë se ka shumë gjëra që kemi mësuar. Ata që kanë vështirësi për të parë ngjarjet historike (të cilat janë vënë në fakt) përmes syzeve të burimeve të tjera, mund të zbulojnë se arsyet për fillimin e luftës botërore 1 dhe luftës botërore 2 kanë qenë po aq mashtruese sa sulmet e 911. Kështu, lufta botërore 1 filloi me një sulm ndaj princit australian kurorë Frans Ferdinand, që synonte të fajësonte rusët (përmes Serbisë). . .

bëhuni anëtar

Etiketa: , , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër