Kampi BREXIT fiton, fitore mbi kampin e BE-së!

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 24 Qershor 2016 7 Comments

david-cameronKampi BREXIT fitoi referendumin në Mbretërinë e Bashkuar në kampin e BE-së. Kjo përkundër vrasjes së mashtruar të deputetit Jo Cox dhe pavarësisht nga moti i keq i krijuar artificialisht me fshehjen deri më tani Stacioni HAARP në Uells. Fjalë për fjalë gjithçka u tërhoq për të detyruar njerëzit të 'mbeten'. Vrasja e Jo Cox kishte për të bindur njerëzit se ishte më mirë të qëndronte në BE, por njerëzit e morën vesh se askund, në ndonjë foto ose video, të vdekurit Jo Cox ishin në terren, ndërsa kishte ende mjaft do të jenë dëshmitarë. Askund nuk u duk një pellg i gjakut. Njerëzit gjithashtu morën vesh se heroi 77-vjeçar, Bernard Kenny, tashmë hyri 2013 do të kishte vdekur. Arroganca e elitës dhe besimi në to Metodat NLP dhe truket e kontrollit të mendjes ishin të mëdha. Fushata shpërtheu nga programimit subliminal. Megjithatë, pjesëmarrja nuk kishte qenë kurrë kaq e madhe; edhe më i madh se në zgjedhjet e tanishme parlamentare.

Raportet Nu.nl [citaat] Kampi që BE-ja dëshiron të largohet përfundimisht arriti të fitojë 51,9 për qind të votave. Ndryshimi në vota është 1,27 milion; gati 17,5 milion britanikë votuan për një Brexit të enjten. Komisioni zgjedhor konfirmoi rezultatet të premten në mëngjes rreth orëve 8.30 (koha holandeze). Me sa duket njerëzit donin të dëgjoheshin.

Por pyetja e madhe është se çfarë do të ndodhë tani dhe nëse ky BREXIT nuk është në të vërtetë, si unë ky artikull diskutuar, i përket një "shkatërrimi të kontrolluar" të planifikuar të Evropës për të krijuar kaos, pas së cilës do të ndërmerren veprime të forta për të tërhequr as më shumë pushtet. Shkëmbimet e bursës tani janë hedhur botëror. A ishte Brexit alibi i përgatitur mirë për këtë kolaps? Mos harroni se Britania është thjesht e drejtuar nga aristokraci. Aristokracia është një mbështetëse e madhe e një Evrope të madhe dhe një Rendi të Ri Botëror. Ata drejtojnë shfaqjen prapa skenave dhe të gjitha skenarët nuk ndryshojnë faktin se pushteti mbetet në duart e tyre. Njerëzit do të kthehen përsëri pasi të mos punojnë në ligjet dhe rregulloret e shtetit të policisë të vendosura nga kjo aristokraci dhe djemtë e tyre politikë. A është ky rezultat i referendumit BREXIT një pararendës?

Lista e lidhjeve burimore: nu.nl, rt.com

Etiketa: , , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (7)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Erwin ka shkruajtur:

  Dhe tani shumë shpejt një Nexit, shpejt nga
  BE-së.
  Më pas, të gjithë anëtarët e klubit faraonik dhe babelonik dalin nga vendet e tyre të punës, siç janë gjyqësori, policia, mediat, bankat etj.

 2. Erwin ka shkruajtur:

  Koha, koha që Babilonia bie

 3. Treowd ka shkruajtur:

  DENNIS BOVELL & ROOTS UNITED - FALL BABYLON

 4. SoulmanNL ka shkruajtur:

  Sa do të zgjasë përpara se të shpallet shtet i rrethimit në Britani të Madhe?

  Sipas mendimit tim, kjo është ajo që është mbi të gjitha. Nuk ka më shumë liri nën maskën e shtetit të rrethimit për sigurinë e njerëzve!

  Mendoj se ky është rasti për të gjitha vendet që duan të largohen nga BE. Mbretëria e Bashkuar është një shembull për vendet e tjera!

 5. SoulmanNL ka shkruajtur:

  Babilonia nuk bie ... ajo në vend e forcon pozitën e tij për atë që do të vijë. Ndërsa të gjithë mendojnë se njerëzit kanë folur. Askush nuk e sheh këtë?

  Ka një plan që është bërë mijëra vjet më parë dhe pastaj ata do të bien mbi .... Unë nuk mendoj kështu!

  Nëse njerëzit do të flisnin me të vërtetë, të gjithë politikanët do të kishin frikë nga jeta e tyre dhe do të duhej të iknin nga tradhëtia që u bënin njerëzve! Pra, nëse njerëzit flasin me të vërtetë, ne do t'i vendosim gjithçka në atë që qeveritë po bëjnë para ... Unë nuk shoh që kjo të ndodhë akoma ... kështu që nuk ka njerëz që qëndrojnë!

Lini një Përgjigju

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër