Krona e Corona: Mund të duhen deri në 2 deri në 3 vjet për të dalë nga bllokimi, përveç nëse gjurmimi i hershëm dhe aplikacionet

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 7 Prill 2020 18 Comments

burimi: youtube.com

Për shkak se ritmi i zhvillimit të coronavirus criris është kaq i shpejtë, është pothuajse e pamundur të vazhdosh. Sidoqoftë, unë dua të jap disa sqarime në fushën e betejës. Kjo fillon me një përmbledhje të disa ngjarjeve të dukshme. Ndërsa mund të jetë e vështirë të qëndrosh pozitiv dhe të shohësh shpresë në këtë kohë të një ndryshimi të madh, unë dua t'ju them se sigurisht që është. Ju jeni të fortë; shume e forte!

Analiza fillon pak e zymtë, sepse më duhet të them se tregtia e kontrolluar e markës në të djathtë, e parashikuar në librin tim, është e menjëhershme. Në epokën Trump, ajo markë ka qenë e lidhur me thinking mendimin kritik ’përmes njerëzve si Alex Jones (infowars.com) dhe Robert Jensen (jensen.nl) përmes të njëjtit Trump, Boris Johnson, Jair Bolsonaro (Brazil) dhe njerëz si Thierry Baudet dhe ajo që është stigmatizuar në 'mendimin e komplotit'.

Ajo markë right e djathtë ’duhet të hidhet në erë në mënyrë që të mund të shkojë drejt epërsisë së krahut të majtë, futjes së Marrëveshjes së Re të Gjelbër dhe një gjendje shpëtimi komuniste. Në pamje të parë, kjo gjendje e shpëtimit është e mirë për mjedisin, siguron të ardhura themelore dhe rishpërndarje të pasurisë, por do të paketohet në një internet internet ’totalitarizues të teknokracisë së gjërave (të gjalla) të gjërave.

Shikoni rrjedhën e ngjarjeve dhe njihni fillin e zakonshëm. Ju lutemi klikoni në lidhjet blu për të parë argumentet:

 1. Johnson & Johnson Dega Hollandeze Janssen thotë se ai pothuajse ka një vaksinë, por do të "bëhet e disponueshme" në pranverën e vitit 2021 (kështu që nëse doni të bllokoni para kësaj, duhet të futni metodën kineze, shiko pikën 11).
 2. Bill Gates: ndërton 7 fabrika vaksinash për prodhim
 3. Bill Gates: Askush nuk lejohet të udhëtojë më pa çertifikatë janë vaksinuar dhe / ose kanë ndërtuar imunitet
 4. Boris Johnson në spitalin e ICU (mesazhi: nënvlerësimi i koronavirusit nga marka në të djathtë)
 5. Trump do të fajësohet për nënvlerësim mos informimi / jo udhëzimi i duhur nga Guvernatori i Xhorxhisë
 6. Marka në të djathtë do të fajësohet e nënvlerësimit të rrezikut nga shpërthimi
 7. Xhensen mbështet Trump dhe tërheq ndjekësit në grackë (por nuk e përmend Trump transmetimet e fundit, sepse ai e di që Martin Vrijland e ekspozon në këtë)
 8. Xhenseni tregon kërcënimin e bllokimit 3-vjeçartransmetuar dje) dhe në këtë mënyrë synon fshehtas shpëtimin që ata duan të shesin: hapje e butë (përmes aplikacioneve dhe teknologjisë) në vend që të insistojnë në rezistencë
 9. Xhensen: Thierry Baudet insiston mendoni drejt fundit (marka në të djathtë bashkohet përsëri me Trump)
 10. Xhenseni kurrë nuk e shtron pyetjen e virusit dhe / ose historinë e kontaminimit në të vërtetë të saktapor fokuson audiencën vetëm në numrat (pjesë e strategjisë globale të së drejtës së markës)
 11. Regjistrimi i videos nga Kina tregon e ardhmja e pritur dhe e sjell atë si një zgjidhje pozitive (shih pikën 8), gjithashtu shiko ky artikull Trouw.
 12. De Marrëveshje e re e gjelbër utopia e shpërndarjes së pasurisë - plus të ardhurat themelore - i mban njerëzimit (tani në mbyllje) sallamin e lotimit të gojës të shtetit komunist
 13. rezistenca e kontrolluar (krahu shtetëror) ka filluar anijet e antenës të vihet në zjarr në mënyrë që të lidhin kundërshtimin në 5G me pretendime të rreme që 5G realizon efektet e virusit, në këtë mënyrë rreziku i vërtetë i 5G dhe interneti i gjërave (të gjalla) duke sjellë në diskreditim.
 14. Kalendari Luciferian shfaqet kudo përmes simbolizmit të ylberit (shiko librin); edhe gjatë fjalimit nga koronagin britanik Elizabeth.

Ne duhet të fillojmë të besojmë në forcën tonë në vend që ta presim atë nga lart. Shtë shumë e rëndësishme që ju të thoni 'Jo' dhe të zbuloni se po luhen në një shkallë të gjerë. Isshtë koha që ju të thoni "Po" për forcën tuaj dhe autoritetin sovran.

Për të luajtur në masa Lidhje en Rechts një lojë e planifikuar reciprokisht dhe me kujdes: 'bërja e ndeshjeve'. Skenari për të gjithë këtë ngjarje ishte tashmë në raft. Unë e përshkruaj atë në librin tim. Shtë një skenar në të cilin marka në të djathtë mund të rritet së pari në mbështetje dhe më pas anija do të fundoset plot me mendimtarë kritikë.

Kjo i hap rrugën kampeve të riedukimit ('kujdesi i detyrueshëm i shëndetit mendor'), një shoqëri e drejtuar nga teknologjia me një sistem pikash të bazuar në sjellje dhe përjashtim shoqëror (duke filluar me distancimin shoqëror), shoqëruar me një monedhë globale të re të bazuar në kripto-monedhë (gjurmuese). Për më tepër, gjithçka që blini ose shisni do të varet në 'internetin e gjërave' dhe do të keni shenja duhet të keni marrë ID tuaj dixhitale, përfshirë shkallën tuaj të vaksinimit, dhe me të cilat lidhen edhe kreditë tuaja sociale dhe bilanci bankar.

Kjo krizë është saktësisht siç e parashikova në librin tim. Prandaj është e këshillueshme që të keni atë njohuri themelore (përfshirë ato rreth NLP dhe teknikat hipnotike) dhe ndajnë. Sepse, ashtu siç shkoni në spital për të pasur një hartë të mjekut për të dalë nga problemi para se ai të dalë me një zgjidhje, e njëjta gjë vlen edhe për sistemin e virusit Luciferian që ne tani shohim fytyrën e vërtetë. Ju dhe unë kemi zgjidhjen, por së pari duhet ta kuptojmë problemin. Prandaj, filloni të lexoni dhe përhapni mesazhin.

librin tuaj

Këtu lexoni raportin të konferencës së sotme për shtyp.

Lista e lidhjeve burimore: telegraaf.nl, time.com, facebook.com, politico.com, trouw.nl, geenstijl.nl

Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (18)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Domi ka shkruajtur:

  Përshëndetje Martin, do të bëj kohë këtë javë për të lexuar librin tuaj! Për çfarë jam kurioz: a keni ndonjë mendim për David Icke?

   • Guppy ka shkruajtur:

    Intervista e fundit me David Icke në Londër është shumë e fortë. Nuk është për asgjë që videoja nga YouTube është hedhur që Brian Rose vetë është i befasuar dhe se ka shumë më tepër që po ndodhin.

    Në fund, Icke thotë të mos dëgjosh dhe se kjo shansi i fundit është të ruajmë lirinë.

    Të qëndrosh akoma dhe të pranosh po e mbash veten në kuti / flluskë. Pastaj abuzuesit / perënditë e fuqisë zvarriten përsëri në kuti.

    Zgjedhja është e jona.

    Unë e di se çfarë do të thuash duke mbajtur me vëmendje nëse duan apo jo të na tërheqin në simulimin e ri. Unë mbledh nga intervista e fundit që David Icke është kundër nesh ashtu si ne.

    • Martin Vrijland ka shkruajtur:

     Fatkeqësisht, David Icke gjithashtu është bashkuar me markën në të djathtë (përmes mbështetjes Boris Johnson). Pra, nëse tregoni të vërtetën dhe ndërkohë e keni lidhur veten me atë markë të ndërtuar me kujdes të djathtë, ndjekësit tuaj do të jenë të zhytur në të.

     Fatkeqësisht, kjo është strategjia.

     • Guppy ka shkruajtur:

      Siç qëndron, nuk ka rëndësi nëse keni të majtë apo të djathtë, çifut, musliman apo çfarëdo tjetër. Të gjithë jemi nën arrest shtëpiak dhe të gjithë duhet të copëtohen për të marrë pjesë në këtë nivel.

      Por siç thoni ju, Rezistenca është ndihmë.

      Ne të gjithë jemi si djali plangprishës që ka shkatërruar paratë (energjinë) tonë në këtë tokë. Pavarësisht nëse e kemi bërë këtë të majtë apo të djathtë nuk ka rëndësi. A jemi mjaft të guximshëm për t'u rikthyer është pyetja.

      Shtë më mirë të kthehesh si skllav sesa si sundimtar dhe shtypës. Njerëzit / subjektet që kanë shkuar shumë të ulëta (njëmbëdhjetë / frekuencë jashtëzakonisht e ulët) kanë një problem të madh.

      Rruga për t'u kthyer është një rrugë e vogël, zakonisht jeni vetëm alen

     • Martin Vrijland ka shkruajtur:

      Kam frikë se Icke është ushqyer me këtë informacion, domethënë që 5G kundërvepron marrjen e oksigjenit në mushkëri. Unë kam një dyshim të errët kafe se kjo është një shkallë e ndërtuar në median alternative ...

      https://www.martinvrijland.nl/nieuws-analyses/veroorzaakt-5g-de-coronavirus-covid-19-effecten-of-is-het-een-biowapen-of-is-het-een-hoax-zoals-trump-stelt/

      Për të qenë e qartë, unë shpresoj se jam plotësisht i gabuar në lidhje me David Icke, sepse ai thotë shumë gjëra të mira me të cilat jam plotësisht dakord! (dhe ky është saktësisht qëllimi i një rrjeti sigurie)

     • ZalmInBlik ka shkruajtur:

      David Icke është kundërshtim i kontrolluar, simbolika që ai përdor është domethënës. Shikoni videon më poshtë

      "Shenjat dhe simbolet qeverisin botën, jo fjalët dhe ligjet."
      - Konfuci

     • Guppy ka shkruajtur:

      Pikë e mirë, kjo është arsyeja pse ne gjithashtu vizitojmë faqen tuaj te internetit për të hyrë në të në më shumë detaje.

      Kisha frikë se ai do të hidhte në erë gjërat duke përzier histori të huaja.

      Ajo që ne shohim tani është se të ashtuquajturat mast 5g janë ndezur në të gjithë botën. A është kjo në qoshet e molarëve të komplotit? A është vendosur kështu që të gjithë mendojnë: tashmë është duke u bërë, ne nuk kemi pse të bëjmë asgjë. A janë ato sisteme të vjetra që tani po zëvendësohen me para të sigurimit?

      Mbetet fakti se ata rrezikojnë të tregojnë të vërtetat që aktivizojnë pozitivisht vetëdijen. Kjo e bën intuitën tuaj më të fortë, në mënyrë që të mund të filtroni më mirë.

      Kjo gjithashtu ndodh përmes analizave tuaja, duke kërkuar pak më larg sesa mendoni fillimisht.

      Nuk do të ishte mirë nëse do të zgjidhnim kaq shpejt një zgjidhje. (Fjala qesharake 'zgjidhje' 😉).

 2. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Kush e pyeti të moshuarin? Kush ka vendosur që në emër të të moshuarve të lihet nën arrest joformal, nëse jo i qartë, në shtëpi? A ka pyetur dikush se çfarë rreziku ata ishin të gatshëm të pranonin? Kush i pyeti nëse ata janë të gatshëm të sakrifikojnë paratë e pensionit në një ekonomi në kolaps? Kush i pyeti nëse, për të shpëtuar shëndetin e tyre, ata e ndjejnë të nevojshme të mbyllnin tërë botën dhe të mbyllnin të gjithë ekonominë botërore? A janë "rreziqet e Covid-19" me të vërtetë aq të këqija në fund të jetës së tyre sa i bën ata të humbasin ato muajt e fundit të çmuar duke përfshirë paratë e tyre të fundit në robëri? Dhe cili vdekje e hershme mund të rezultojë në shumë raste? Apo është gjithashtu e dobishme që tenxhere pensioni holandez prej 1500 miliardë së shpejti mund të vidhej nën pretekstin e shpërndarjes së re të barabartë të shpëtimit komunist dhe Marrëveshjes së Re të Gjelbër? Ah, në fund të fundit, ata ishin gjenerata e ndotësve të mëdhenj, kështu që ju mund ta dorëzoni atë!

 3. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Dhe ne duhet të shpëtojmë nga ato para, kështu që edhe më shumë bomba! Nëse koronaviurs ende nuk është e mjaftueshme për të bindur njerëzit, atëherë vetëm disa hajdutë. Problem, reagim, zgjidhje dikush?

  Aq transparente

  https://nos.nl/artikel/2329693-geldstortautomaten-op-slot-na-plofkraken-met-zware-explosieven.html

  • Kamera 2 ka shkruajtur:

   Ha ha, po cilat para do të thoshit nëse nuk mund t’i shpenzoni sidoqoftë. Ata vendosin
   natyrisht, duke e varfëruar veten me atë lajm të rremë.

   Nëse vetëm ajo tha, duke ramming në farmaci rreth 225 kapele goje, po kjo e bën atë pak më të besueshme ;-), diçka !!! më e qeshur natyrisht, qesh !! Shaka Corona, ha ha (jo argëtuese)

   Sepse krimineli mesatar i dyerve që rrotullohet vërtet e di që një maskë mbron mekanizmat e vdekur (siç janë viruset e padukshme) në çdo kohë. Pra, nuk ka asnjë pikë në atë tronditje.
   Një filtër nga një cigare filtri mund ta ndalonte atë për ca kohë.
   Tymi nga një cigare gjithashtu kalon drejtpërdrejt në maskë.
   Njerëz të moshuar të varfër, ata ulen atje si dele në lesh, shumë patetikë.
   Fëmijët bëjnë diçka për të. Si do ta pëlqeni?

 4. Analizoj ka shkruajtur:

  Vjersha e historisë në një farë mase..Paper Bitte!

  Historia përsëritet, por në një maskim kaq dinak sa nuk zbulojmë kurrë ngjashmërinë deri sa të bëhet dëmi.

 5. Lydia Roosje ka shkruajtur:

  Vetëm mori një telefonatë nga një djalë i skuadrës së futbollit të deleve / nëna:

  Nga Spitali Universitar Leiden
  Kërkesa është që të shkarkoni aplikacionin dhe ta plotësoni atë çdo ditë (edhe nëse nuk keni ankesa).
  Qëllimi është të fitojmë një pasqyrë më të mirë në shpërndarjen e koronës në NL.

  Ju lutemi gjithashtu përcillni në rrjetin tuaj të mëtejshëm.

  https://www.lumc.nl/org/coronavirus/covid-radar/

  Wow, unë jam ndërprerë nga kjo dele. AH duket si një labirint me depozita kudo dhe njerëzit duke u larguar me terror.

  Nëse dëshironi të zhyteni më thellë në atë që po ndodh, rekomandohet kjo video midis Lauda Leon dhe Shane Bales (aka Ruiner). Të dy vijnë nga projektet. Për atë që ia vlen…
  https://youtu.be/1uvi9RakjnA

 6. Joris Michels ka shkruajtur:

  Unë do të mendoj sot https://www.dotcomnieuws.com/alternatieve-media/david-icke-london-real-6th-april-2020-full/ shikojeni, por së pari lexoni një libër të caktuar me kafe në diell!

Lini një Përgjigju

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër