Libri i ri Martin Vrijland 'Realiteti ashtu siç e perceptojmë' gati për shpërndarje!

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 4 nëntor 2019 3 Comments

Ka ardhur koha më në fund për librin e ri 'Realiteti ashtu siç e perceptojmë'. Dje unë tashmë u ofrova lexuesve librin për Ebook Reader (ose e-Reader nëse dëshironi) dhe në versionin PDF. Tani e tutje, versioni i librit të papjekur është gjithashtu i disponueshëm përmes webshopit boekbestellen.nl për çmimin e € 24,95. Më poshtë mund të bëheni ende anëtarë dhe të merrni versionin e-lexues dhe të lexoni versionin PDF. A nuk keni një lexues të librave elektronikë? Pastaj në shumicën e PC, laptopë ose i-pads shpesh mund të lexoni vetëm këtë version të Ebook Reader. Për të qenë i sigurt, unë gjithashtu përfshij versionin PDF, në mënyrë që ta lexoni atë në internet në pajisjen tuaj sipas zgjedhjes suaj. Kjo është gjithashtu e mundur në i-Pad ose telefon.

Libri jep një përmbledhje të mirë të realitetit të rremë dhe kolektivit Truman Show në të cilin njerëzimi zhvillohet përmes programimit nga djepi në varr. Libri ofron një argumentim të hollësishëm, por mbi të gjitha vjen me një zgjidhje të qartë.

Everydo person i nënshtrohet formave të programimit nga djepi në varr. Ky libër tregon se si është i strukturuar ky programim, si ndërtohen strukturat e energjisë në botë dhe si mbahet njerëzimi në një Truman Show Show (pas filmit me të njëjtin emër nga 1998) në bashkëveprimin midis mediave, politikës dhe opozitës së kontrolluar. Ai e përshkruan realitetin ndërsa ne e perceptojmë atë nga modeli i teorisë së simulimit bazuar në 'eksperimentin e prerjeve të dyfishta', fizikës kuantike dhe nga këndvështrimi i vetëdijes. Një domosdoshmëri për cilindo që me ndërgjegjes, fesë, shpirtërore dhe politikës është i shqetësuar.

Synimi im ishte që të shkruaja një libër që në parim mund të lexohet brenda një dite dhe që ju mund t'i jepni familjes ose miqve për t'i bërë ata të mendojnë. Ne ia dolëm mbanë. Libri përmban faqe 148 dhe për këtë arsye është i thjeshtë për t’u lexuar brenda një dite.

librin tuaj

Nëse tashmë jeni bërë një anëtar i vitit dhe doni të merrni librin në versionin e letrës, ju lutem më dërgoni një email me adresën tuaj.

Më poshtë mund të shkarkoni versionin Ebook Reader ose të lexoni versionin PDF. Të dy skedarët mund të arrihen pasi të bëheni anëtar. Qasja i jepet arit dhe të gjitha anëtarësive vjetore. Vetëm për ata anëtarë janë të dukshme lidhjet me librin në fund të këtij artikulli. Të tjerët shohin butonin e anëtarësimit. Kur bëheni anëtar, ju në të vërtetë regjistroheni si një donator, me të cilin më mbështetni për të vazhduar punën time. Shumë faleminderit për këtë!

Përditësoni 5 nëntor 2019, 15: koha 30: tani mund të porosisni edhe versionin e lexuesit e e-lexuesve dhe PDF-në përmes dyqanit në internet nën butonin blu.

Nëse, për shembull, keni përkrahur përmes një transferimi periodik bankar ose anëtarësimit mujor për ca kohë dhe dëshironi të jeni në gjendje të lexoni librin, ju lutemi na kontaktoni përmes formularit të kontaktit. Arsyeja që unë vendos këtë kufizim është sepse njerëzit mund ta lexojnë librin tim për 2 € duke u bërë më parë anëtar i një muaji dhe më pas anulimin përsëri të anëtarësimit.

Për të vazhduar të lexoni këtë artikull ose të merrni pjesë në diskutime në forume, ju mund të bëheni anëtarë duke klikuar në butonin 'mbështetjen tuaj'. Kjo do t'ju japë mundësinë e përdorimit të pjesës tjetër të këtij neni dhe forumi dhe të merrni pjesë në luftën për një botë më të mirë. Tani mund të merrni pjesë menjëherë. Tashmë jeni anëtar nga 5 € / muaj dhe kështu më mbështetni që të vazhdoj të luftoj për lirinë tuaj.

bëhuni anëtar

Etiketa: , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (3)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Kamera 2 ka shkruajtur:

  I dashur Martin,

  Me këtë dëshiroj t'ju përgëzoj për këmbënguljen dhe angazhimin tuaj ndaj fjalës së pavarur
  që ju e keni bërë atë të arritshme për të gjithë në formën e librit.

  Sipas mendimit tim, keni nevojë për një qëndrim të fortë dhe një aftësi të madhe për shërim
  njerëz të pavetëdijshëm abuzuan për të treguar se sa keqtrajtohen dhe manipulohen nga
  fuqi epshore në këtë vend dhe gjetkë.

  Succes
  dhe urime me librin tuaj

 2. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Faleminderit.
  Unë nuk e kam bërë gjithë atë telashe të viteve 7 duke ngjitur qafën për veten time dhe vezët me erë me siguri nuk e kanë vënë atë mbi mua. Përkundrazi ... kjo më kushtoi shumë.
  Unë nuk e shkrova librin për veten time, por saktësisht dhe vetëm për të gjithë ata njerëz që dëshirojnë të kenë diçka për t'u dhënë atyre që janë disi të vetëdijshëm për situatën në të cilën gjendemi.

 3. Zonnetje ka shkruajtur:

  Përshëndetje Martin, keni porositur tashmë librin tuaj të ri.
  Urime dhe thjesht vazhdoni me informacionin! Justshtë thjesht e nevojshme.

Lini një Përgjigju

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër