Rrjeti i sigurisë në vijim: kurs i konspiratorit Patrick Savalle nëpërmjet Café Weltschmerz (modelet e mashtrimit)

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 9 Maj 2019 7 Comments

burimi: linkedin.nl

Café Weltschmerz publikoi kohët e fundit një intervistë nga një "profesionist" Eric van de Beek (natyrisht në një kostum, me një shikim serioz dhe fytyrë poker) me një yll të dyshuar të vjetër në komplot, Patrick Savalle. Këtë intervistë mund ta gjeni më poshtë kjo lidhje. Fjalë për fjalë gjithçka që është diskutuar këtu në këtë faqe interneti është kapur nga këta ushtarë të pushtetit (kush sigurisht e bën atë "profesionalisht" dhe në mënyrë të rregullt e harton atë për ju). Përveç kësaj, krijohet përshtypja se kjo Patrick Savalle ka konkurruar për vite dhe ka fituar edhe një çmim. Në të vërtetë, përshtypja duhet të lindë kryesisht kur, kur të bëni të gjitha "bukur" dhe "mirë", mendimi i komplotit në Holandë mund dhe mund thjesht dhe se Martin Vrijland pretendon se është sulmuar në mënyrë të tillë punonjësit e shtetit: të gjitha të pakuptimta.

Si një "profesionist" mund të keni punën tuaj të plotë dhe gjithashtu të bëni hulumtime konspirative. Ju mund të merrni edhe një subvencion për të ose të fitoni një çmim me të. Nuk ka problem. Përveç punës tuaj me kohë të plotë, mund të shkruani edhe artikuj shumë të trashë. Ju shkundni atë sikur nëse jeni një "specialist software" (dhe sigurisht nuk keni të bëni asgjë me AIVD, kollë). "Vetëm këtu dhe atje një redaktor kryesor i cili punon për shërbimet, por ne gazetarë të mirë investigativë janë të besueshëm dhe mund të na gjeni në Café Weltschmerz".

Ndërkohë, mund të inkurajoheni të mendoni përsa i përket komploteve. Kjo është përshtypja që krijohet. Është shumë interesante dhe ndoshta edhe pak qesharake. Sidoqoftë, ajo për të cilën është menduar kryesisht është se ju jeni tërhequr natyrshëm nga shkrimtari i vërtetë i lirë i cili ka qenë i lidhur me qafën e tij për vite me radhë për të ekspozuar abuzimet në Holandë në vend që të fokusohet në 911 dhe "larg nga shfaqjet e mia të shtratit" . Do të jesh i zellshëm drejt rrjetit të sigurisë hersengarage.nl udhëhequr. Vetëm parku, në mënyrë që të jeni brenda.

Po, zonja dhe zotërinj, duhet të kuptohet mirë se shërbimet e fshehta dhe analizat e tyre të mëdha të të dhënave kanë qenë në gjendje të përshkruajnë lehtësisht të gjitha subjektet që qarkullojnë në internet në lidhje me komplotet. Në fakt, shumica kanë nisur ato vetë (me një fund të dyfishtë të prodhuar në desinfo). Ju pastaj lidhni një zëdhënës si Patrick Savalle tek ai, i cili mund të vijë dhe të rri djalë i mençur i zgjuar para kamerave (cili nënshtrim është pas tij) Café Weltschmerz dhe ju keni të gjithë në rrjetin tuaj të sigurisë. Kështu ndodhi në SHBA me Alex Jones dhe Joe Rogan dhe kështu është në Holandë.

Ju do t'u thuhet të gjitha modelet e mashtrimit, përveç atyre në të cilat vetë mediat alternative janë në xhepin e pushtetit dhe përveç atyre të operacioneve psikologjike (PsyOps) ku shumë lajme janë vënë së bashku nga teknikat e Hollivudit. Ju mund të besoni në flamuqe të rreme, por mbi të gjitha nuk do të udhëhiqeni shumë drejt metodës së thellë të rreme. Termi të rreme të thellë prandaj nuk duket në dokumentin e Patrick. Fjala PsyOp, ose psy-op, vjen vetëm një herë, në lidhje me Q-Anon, por Patrick ka qenë në gjendje ta lexojë atë në mënyrë të qartë në vend se kjo duhet të etiketohet si një kuti karre. Ai nuk do të përmendë se Patrick vetë vepron si një karrem artificial. (shikoni dhe lexoni më tej nën video)

Ju nuk do ta dëgjoni Patrick Savalle të shpjegoni se si janë kryer rastet e vrasjes për të Problemi, Reagimi, Zgjidhja të luajë lojë dhe të shtyjë përmes legjislacionit të ri. I nënshkruari bën dhe vepron. Nëse ju shikoni në Café Weltschmerz, të gjitha duket më mirë se sa pritej. "Sigurisht që ka modele të mashtrimit, por ne i kemi hartuar ato për ju. Ne, profesionistët, rrimë në krye për ju. Do të jetë mirë. Hidhni në një filxhan kafe dhe rri duarkryq dhe relaksohuni. Ju mund ta lini punën tek ne djemtë e mençur."Dhe me çdo artikull që Martin Vrijland publikon, mund të ngrihet një rrjet i ri sigurie. Nuk është për t'u habitur që Patrick së shpejti do të publikojë diçka rreth fakeve të thella dhe operacioneve psikologjike të PsyOp-it. Një rrjet sigurie për çdo subjekt.

Mbi të gjitha ju duhet të merrni përshtypjen se ju mund të flisni lirisht në Holandë dhe ju mund të studioni komplotet. Pas të gjitha, ju do të ofrohet një kurs haptazi. Ju nuk mund të gjeni atë që jetojmë në një vend të bukur të lirë! Ne nuk do të flasim për rastin Anne Faber, nuk do të flasim për provat këtu në faqen e internetit, e cila tregon se si Powned i vë demonstruesit në skenë. Unë ju kam treguar se si, për shembull, vloggersrel Zaanse plotësisht nën kontroll skaduar dhe gjithçka u veprua. Ne nuk po flasim për shumë PsyOps të tjerë. Kjo është arsyeja pse ju duhet të largoheni nga kjo faqe dhe të drejtohen drejt një rruge sigurie.

Nuk është për asgjë që kjo Patrick është kaq pozitive për Alex Jones dhe Joe Rogan. Janë këta zotërinj të cilët janë pengë të pushtetit. Këmbët e sigurisë, ashtu si vetë Patrick Savalle. lexoj ky artikull kontrolloni përsëri dhe sidomos shikoni dokumentarin në fund të atij artikulli, të cilin do ta vendos përsëri këtu për hir të lehtësisë.

Mënyra më e madhe e mashtrimit është që të pretendosh të jesh me të vërtetën, nga këmbët e pushtetit që duhet të të drejtojnë në rrjetat e tyre të sigurisë, duke ju dhënë përshtypjen që e shihni përmes të gjitha modeleve të mashtrimit, por vetëm në se gjërat janë duke u shmangur që ju nuk duhet të shihni: strategjia e rrjetit të sigurisë.

Lista e lidhjeve burimore: hersengarage.nl

Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (7)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. S0M30N3 ka shkruajtur:

  Shit ey Martin Unë do të vazhdoj të të ndjek ty edhe pse shpesh nuk jam përgjigjur. Unë jam duke punuar në një album / mixtape në këtë lloj teme, sidomos problemi, zgjidhja e reagimit unë përpiqem të adresoj në anglisht dhe holandisht.

  Ende merr rreth 3 muaj jam në gjysmë të rrugës, më lejoni të di .. tani për tani faleminderit për përpjekjet tuaja!

  • Martin Vrijland ka shkruajtur:

   Ah sa e bukur,
   E pra atëherë ju tashmë mund të merrni kor për një këngë nga unë 😉

   Sigurisht që më ka kushtuar vetëm 2 orë të kohës sime të çmuar (për shkak se unë ndodhem duke luajtur një daulle, kitarë dhe bas), por akoma dëshiroja ta bëja atë një këngë të tërë si pjesë e të bërit diçka shtesë përveç gjithë asaj shkrim.

 2. Kamera 2 ka shkruajtur:

  Lidhje në fund. Përsëri një bindje shumë e çuditshme nga kthimi në Media, pa gjyq, avokat ose dëshmi të forta të asgjë, se po bie shi, nuk qëndron më.

  Ju lexoni Patrick Savalle, sigurisht ju lexoni sepse keni lexuar në intervistën në Weltschmertz 1 / 3 nga gjërat që keni nxjerrë në MartinVrijland, por më pas diçka tjetër këtu.

  Ndoshta diçka për Partrick Savalle për të gjetur, dhe po përse ekipi redaktues i Weltschmertz nuk e pyetet edhe MartinVrijland i cili ka qenë duke shkruar 7 për vite me rradhë, ne kurrë nuk kemi parë analiza 1 të Patrick si MartinVrijland, vijnë tek Patrick Savalle me të

  https://nos.nl/artikel/2283844-wie-is-thijs-h-verdachte-van-de-moorden-in-den-haag-en-zuid-limburg.html

 3. Zonnetje ka shkruajtur:

  Sigurisht që virtyte janë nga agjentët 'weltschmerrz'
  e regjimit që ne, të paktën unë dua të heqin qafe. Gjej sfondin e tyre dhe gjithmonë përdorin shabllone ndërkombëtare që ata natyrisht i përkasin si djemtë e shkrimit.
  Kam dëgjuar Patrick Savalle, a është ndoshta i lidhur me abuzuesin e fëmijëve Saville në Angli? Nuk do të papritur mua, ata pothuajse të gjithë e njohin mirë njëri-tjetrin, shpesh të njëjtin sfond ndihet i njohur.

 4. S0M30N3 ka shkruajtur:

  Hej martin, unë kam ruajtur pjesën tënde. Do t'i japë një vend.

  Dje kemi bërë këngë 2 dhe i kemi përfunduar ato për një ditë e gjysmë, disa do të shkojnë shpejt, por do të përpiqen të përfundojnë sa më shpejt që të jetë e mundur.

  Unë jam natyrisht një amator kështu që muaji i 3 kam më shumë se të marra .. siç duket tani ajo po shkon mirë dhe ka ende 7 një numra 6 për të shkuar, do të shoh nëse mund të bie disa ff online së shpejti ..

 5. S0M30N3 ka shkruajtur:

  Do të jetë plotësisht në rregull nuk do ta përdorë atë.

Lini një Përgjigju

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër