Kartat e identitetit pa tela të Bill Gates-it, karta e identitetit pa tel që mban të dhëna nëse keni koronavirus dhe nëse jeni vaksinuar

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 23 Mars 2020 7 Comments

burimi: insider.com

Gjatë një seance ask pyesni se çfarë doni ’, Bill Gates iu bë një pyetje në lidhje me pandeminë covid-19 coronavirus. Përgjigja e tij ishte zbuluese. Ai tha, "Në fund të fundit, do të kemi një numër çertifikatash dixhitale për të treguar se kush është riparuar ose testuar kohët e fundit dhe kush ka marrë një vaksinë."Me ato çertifikata dixhitale, Bill Gates mund t'i referohet, për shembull, atyre të krijuara nga MIT pika kuantike (pika kuantike).

Një zgjidhje e tillë pa tel ka të ngjarë të shkojë paralelisht me prezantimin e ID2020, që dëshiron t'u japë 1,2 miliardë njerëzve që ende jetojnë pa letërnjoftim një "identitet" (nuk e keni atë pa një numër). Bill Gates është një investitor i madh në të gjitha këto gjëra përmes fondacionit të tij Bill & Melinda Gates dhe në fakt është e qartë se ne po shkojmë drejt një sistemi kontrolli që do të përqafohet nga shumë njerëz nga frika e armikut monstruoz të padukshëm.

Shtë e rëndësishme të tregohet se njerëzit janë të gatshëm të dorëzojnë të gjitha liritë e tyre nëse kanë mjaft frikë. Frika më e mirë është frika nga vdekja, dhe kur kemi të bëjmë me një armik të padukshëm që të gjithë ekspertët mjekësorë dhe medianë dhe politikë bëjnë thirrje që ne të marrim seriozisht, shumica e njerëzve qëndrojnë në kurriz.

Shumica nuk e kanë idenë e mundësive që qeveritë dhe media mund të përdorin për të luajtur në masë. Atëherë shumë njerëz do të duhet të punojnë me gënjeshtra. Askush nuk mund të mendojë se shumica e radarëve në një orë nuk e shohin numrin dhe prandaj nuk e kanë idenë vetë. Askush nuk mund të besojë se shumëkush tashmë mund të ishte kompromentuar, me ushqimin e tyre tani për tani dhe të ardhmen (ata mendojnë) tashmë të blerë.

A është vërtet kaq e tmerrshme me atë koronavirus? Atëherë është sigurisht e dobishme që ne e dimë saktësisht se kush është infektuar kur, kur dikush është shëruar dhe nëse dikush është injektuar me një vaksinë. Të paktën, ky është besimi që futet te masa. Dobësia e mundshme merret si e mirëqenë. Kjo dobësi madje shihet si negativizëm dhe mendim konspirativ.

Në pak javë, kushdo që është kritik, ndoshta do të shihet edhe si rrezik për shoqërinë. Kjo për shkak se ata njerëz mund të jenë rebelë dhe të rrezikojnë të tjerët; edhe nëse tashmë është duke iu përmbajtur 'ideve të gabuara'. Kështu që mbylli. Mbi të gjitha, akti i kujdesit të detyrueshëm të shëndetit mendor GGZ është tashmë efektiv që nga 1 janari.

Nëse, brenda një kohe disa muajsh, ne do të shndërrohemi nga një demokraci e turpshme në një sistem teknokratik komunist brenda disa muajsh nga kjo krizë koronavirusi, të gjithë tani varen nga shteti për sa i përket të ardhurave (shiko ky shpjegim). Ajo karrota para një pjese të sigurisë financiare do të bind shumë në një kohë paniku. Frika e tmerrshme nga vdekja dhe sasia e madhe e vdekjeve (treguar nga media) gjithashtu do t’i hapë rrugën masave drakoniane, me ç'rast mund të hiqen elementë të rrezikshëm nga shoqëria (pa asnjë të qarë).

Pastaj pjesa e mbetur e popullsisë do të mbërthehet në një sistem dixhital që monitoron çdo lëvizje, duke lidhur të ardhurat dhe shpenzimet plus lirinë e lëvizjes me sjelljen, shëndetin dhe mjekimin e detyrueshëm dhe vaksinimet. Aty ku ata menduan se do të garantonin lirinë dhe sigurinë e tyre duke trajtuar ndihmën e shtetit (ose duke luftuar për politikën e shtetit nga frika ose egoizmi), atëherë edhe ata përfundimisht bllokohen. Asgjë nuk qëndron në rrugën e destinacionit përfundimtar siç përshkruhet në librin tim.

librin tuaj

Ju lutemi lexoni edhe artikujt nga java e kaluar, në të cilën unë shpjegoj më shumë hollësi skicën e situatës së mësipërme. Nëse e keni lexuar librin tim dhe shtesat e tij, do të zbuloni se nuk keni nevojë për një kartë identiteti, pika kuantike identiteti ose çfarëdo gjëje për identitetin tuaj të vërtetë. Ju gjithashtu mund të zbuloni se çfarë shprese ka për të gjithë ata që ndërgjegjësohen.

Lista e lidhjeve burimore: siencemag.org, id2020.org, biohackinfo.com

Etiketa: , , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (7)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. ZalmInBlik ka shkruajtur:

  Rrjeti Bill Gates natyrisht çon në të dyshuarit e zakonshëm, pjesë të të cilave financohen së bashku me Microsoft, Gavi Unilever, Carbyne, Kodi Postar Loterij, të cilat në fund të fundit nuk janë më shumë se organizata të përparme.

  Një spiun i rëndësishëm në këtë rrjet që mund të lidhet me Epstein është ekspozuar mjaft kohët e fundit.

  https://vocal.media/theSwamp/the-epstein-associate-nobody-s-talking-about-the-idf-linked-bond-girl-infiltrating-the-uk-nhs
  https://www.calcalistech.com/ctech/articles/0,7340,L-3766639,00.html

  https:// http://www.scientificamerican.com/article/invisible-ink-could-reveal-whether-kids-have-been-vaccinated/

  me pak fjalë, zgjidhje problem-reagim-zgjidhje

 2. ZalmInBlik ka shkruajtur:

  Pra, një Plandemi:

  Fauci: 'Pa dyshim' Trump do të përballet me shpërthim të papritur të sëmundjes infektive
  Janar 11, 2017

  Anthony S. Fauci, MD, drejtor i Institutit Kombëtar të Alergjisë dhe Sëmundjeve Infektive, tha se nuk ka "dyshim" që Donald J. Trump do të përballet me një shpërthim të papritur të sëmundjes infektive gjatë presidencës së tij.
  https://archive.is/52FYz

Lini një Përgjigju

CLOSE
CLOSE

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër