Promovimi: falas me pushime me Martin Vrijland

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 6 gusht 2019 2 Comments

burimi: tuincontent.nl

Javën e ardhshme dua të kaloj kohë duke e kthyer kokën pas viteve të shkrimit intensiv. Ndonjëherë është thjesht e nevojshme të pushoni dhe të distancoheni nga ekranet dhe interneti. Prandaj do të doja t'ju bëja një propozim për pushime.

Vitet e fundit kam bërë thirrje të rregullta për të kërkuar anëtarësim. Fatkeqësisht, ai entuziazëm nuk është shumë i shkëlqyeshëm dhe kur bëj të njëjtën gjë si De Telegraaf dhe ofroj artikujt e mi për një tarifë, kam shumë reagime të zemëruara nga lexuesit që mendojnë se duhet të vazhdoj t’i bëj të gjitha falas. Argumenti atëherë është se zgjoj shumë njerëz. Sidoqoftë, edhe këtu oxhaku duhet të vazhdojë të pijë duhan dhe kështu dëshiroj t'ju bëj thirrje përsëri të konsideroni anëtarësim. Në këmbim, mund të më çoni në pushime.

Numri i artikujve që kam shkruar vitet e fundit është rreth 2100. Në ditët e para shpesh shkruaja artikuj 2 në ditë, por ai ritëm i shpejtë me të vërtetë nuk ishte i qëndrueshëm. Ishte koha e çështjes Anass Aouragh; fillimi i ngritjes së sjelljeve të gabuara në media. Kohët e fundit artikujt e mi kanë të bëjnë më shumë me 'vetëdijen' dhe thelbin e ekzistencës sonë, sepse është e rëndësishme që ne të zbulojmë se në çfarë niveli mund të gjendet zgjidhja për të gjitha ato abuzime në shoqëri. Ju nuk mund të zgjidhni problemet në botë në të njëjtin nivel të fushës së lojës. Për këtë, shumë njerëz do të duhet të zgjohen në të njëjtën kohë, dhe kjo duket të jetë diçka që ne nuk mund ta arrijmë në praktikë. Prandaj është thelbësore të zbuloni se me cilët njerëz jeni rrethuar (për shembull, ata frymëzohen?) Dhe si qeveriset bota.

Kjo është arsyeja pse ju mund të më çoni në pushime duke lexuar artikuj mbi atë temë nga karriget tuaj të dembelit. Nëse shikoni nën menunë e kësaj faqe interneti, do të shihni se ekziston një arkiv i tërë artikujsh. Kam provuar të vendos artikujt që janë të rëndësishëm nën artikuj të ndryshëm të menusë. Për festën tuaj do të doja t'ju dërgoja artikuj kjo kategori silleni në vëmendjen tuaj. Lexoni me kujdes dhe gjithashtu menaxhoni të gjitha lidhjet që mund të gjenden në artikuj. Kjo me siguri do t'ju japë lexim të këndshëm për pushime.

Sapo të kem energji të marr përsëri stilolapsin, do ta vini re këtë kur të regjistroheni për azhurnimin ditor ose buletinin, për shembull. Fatkeqësisht, shtojca e anëtarëve të kësaj faqe në internet fillimisht pati disa probleme integrimi me shtojcën iDeal, kështu që disa anëtarësime nuk u aktivizuan ose skaduan. Prandaj, unë do të doja të pyes ata që duan ose mund të mbështesin për të parë përsëri nëse anëtarësimi është ende aktiv. Nëse nuk jeni ende anëtar, por doni të mbështesni punën time, mundeni behet anetar ketu of këtu një dhurim një herë bëje Faleminderit paraprakisht dhe keni një festë të këndshme!

Etiketa: , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (2)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

  1. Pse doni ta dini këtë? ka shkruajtur:

    Gëzuar festat Marin! Faleminderit për shkrimin intensiv të kohëve të fundit. Pjesët nga javët e kaluara janë prerë mjaft bukur me mua, kështu që pushimi juaj do të jetë i mirë

    Shpresoj se shumë njerëz do t'i përgjigjen thirrjes suaj për një dhurim ose anëtarësim një herë. Shpesh mbetet jashtëzakonisht i qetë sa i përket përgjigjeve të thirrjeve të tilla.

  2. Kreu i peshkut ka shkruajtur:

    Ju e keni fituar atë. PayPal funksionon shumë për mua në lidhje me dhurimin mujor.

Lini një Përgjigju

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër