PsyOp për 'familjen fantazmë' të thellë për heqjen e të gjitha lirive tuaja dhe prezantimin e "policisë së menduar" (pjesa 3)

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 22 Tetor 2019 10 Comments

Familja fantazmë, babai fantazmë, djali fantazmë. Fantazma fantazmë së shpejti do të gjendet në kopshtin fantazmë, sepse historia e fantazmave duhet të mbetet emocionuese dhe "e besueshme". Një PsyOp që prezanton policinë e mendimit të George Orwell dhe është në gjendje të shikojë prapa çdo dere të përparme pa një urdhër kërkimi. Historia është vënë në mendjen tuaj çdo ditë nga De Telegraaf; gazeta që mbështeste gjithashtu regjimin që kryente bastisje në '40 /' 45. Dhe se legjislacioni i bastisjes po vjen përsëri sot.

Se legjislacioni i bastisjes po vjen së shpejti u bë i dukshëm gjatë së parës Peacock transmetuar në lidhje me këtë histori fantazmë. Janny Knol, zëvendës shefi i policisë (gjinia e panjohur) më tha që policia kishte qenë më parë në fermën e fantazmave sepse ekzistonte dyshimi për praninë e një plantacioni të barërave të këqija. Por, tha ajo, policia nuk mund të shikonte brenda, sepse babai fantazmë nuk do t'i linte ata. Tashmë ju e dini se këtu po punohet legjislacioni i ri që duhet të heqë pengesën për të parë prapa derës së përparme, kështu që ne gjithashtu do të krijojmë hapësirë ​​për sulme në kohën aktuale. Mbledhjet në të cilat mund të merren të gjithë ata që shpallin ide devijuese.

"Ah, Vrijland, nuk po shkon pak larg tani? A nuk do të çmendesh pak?"A keni bërë ndonjëherë të njëjtën pyetje në lidhje me raportet e mediave? A jeni ndonjëherë kritik ndaj menaxherëve të perceptimit të paguar mirë dhe të ftuarve të tyre të paguar mirë, po, të tryezave; lloje si Jeroen Pauw? "Epo, ndonjëherë ato janë mjaft kritike!"Po, ata veprojnë në një drejtim që ju largon nga gënjeshtra e madhe dhe e mban historinë themelore duke vazhduar. Nuk e keni kuptuar akoma? Kjo histori e tërë nuk është asgjë më shumë sesa një operacion psikologjik (PsyOp), siç është në pjesë 1, pjesë 2 en pjesë 3 të artikujve të mi. Do të ishte mirë nëse i lexoni ato artikuj dhe aksionet, në mënyrë që askush të mos thotë:Wir haben es kushëriri i uroi".

Djali Phantom Jan, ju e dini se djali që rrëzoi birrat 5 për të ngritur një alarm të madh për "heqjen e paligjshme të lirisë" nga babai, tani luan rolin e vendosjes së agjendës LGBTI në hartë. Sepse menjëherë kemi një nga temat e rëndësishme, për të cilat shteti do t'ju ofrojë më vonë psikolancën mund të hidhet në qeli për vëzhgim. Për shembull, nëse keni ndonjë kundërshtim ndaj propagandës LGBTI në shkollat ​​fillore, tani e tutje do të lidheni me babanë fantazmë nga kjo histori fantazmë. Mbi të gjitha, ai nxori fëmijët e tij nga shkolla dhe ai ishte për një marrëdhënie mashkull-femër. Kjo është e qartë nga videot e tij të bukura të thella, sipas De Telegraaf:

Fromshtë e qartë nga predikimet e Gerrit Jan van D. cila është pikëpamja e tij për marrëdhëniet e shëndetshme. Sipas urdhrit të Zotit, një burrë duhet të lidhë marrëdhënie me një grua. Nëse nuk e bëni këtë, atëherë jeni në love dashuri të ndyrë ’, atëherë ju qëndroni shpirtërisht deri në kyçin e këmbës në water ujërat e zeza’, thotë Van D. në njërën nga predikimet e tij.

Isshtë programim shumë i zgjuar dhe i sofistikuar për të cilin jemi dëshmitarë. Babai Gerrit Jan (i cili është 'babai fantazmë') ka 'pamje fantazmë' dhe siç duket ka diçka kundër homoseksualëve. Dhe kjo natyrisht ishte shkas për djalin Jan, i cili ëndërroi për një arratisje në Kanada (ose ai tashmë ka qenë atje, kjo nuk është e qartë, sepse asgjë nuk është e qartë). Imazhi PsyOp është skicuar se babai dëshironte të rritte fëmijët në mënyrë heteronormative dhe ta linte djalin fantazmë Jan të ishte gay. Jan dëshironte të shpëtonte nga regjimi i babait "John Eagle", kjo është imazhi. Ai ndoshta ra në dashuri me banakierin në Ruinerwold. Ai banakier i bukur që e ndihmoi të telefononte policinë.

burimi: visserleeuwarden.nl

Njerëzit po masazhohen gati për prezantimin e policisë së mendimit të George Orwell. Pak holandezë që do të jenë kundër kësaj. Në fakt, shumë do ta shohin mirë që njerëzit me mendime devijante, për shembull heteronormativity (heteroseksual si normë) është pamja që të mbyllet në një kamp të riedukimit (sigurimi i kujdesit GGZ). Dhe për këtë është shumë e dobishme që policia nuk ka më nevojë për një urdhër kërkimi, por thjesht mund të hyjë brenda. Babai Gerrit Jan raportohet se sillte fëmijët e tij nga grupi i shkollës në shtëpi sepse ata do të ndiqnin rregullat e shtetit. Kjo ndoshta tregon që fëmijëve të tij u mësuan normativitet LGBTI dhe ai nuk ishte dakord me këtë. Pra, nëse në të ardhmen e shihni të papërshtatshme që fëmijët tuaj në shkollën fillore duhet të dëgjojnë një mbretëreshë zvarritëse, e cila u thotë atyre se ata nuk janë një djalë ose një vajzë, por që ata ende mund të zgjedhin gjininë e tyre dhe ju thoni diçka për këtë, atëherë ju jeni një disident i mundshëm. Kjo familje fantazmë PsyOp tashmë është kujdesur për këtë.

Pra, ne shohim përgatitjen e legjislacionit të bastisjes, por sepse nuk quhet më dhe sepse njerëzit janë sjellë në gjendje të pranimit përmes një operacioni psikologjik, askush nuk do të kundërshtojë futjen e këtij policie të menduar dhe metodat e tij të bastisjes.

Duke menduar Hollandën, unë shoh lumenj të gjerë që lëvizin ngadalë nëpër ultësira të pafundme, rreshta me plepa të pakta të paimagjinueshëm që qëndrojnë si pendë të larta në fund; dhe në hapësirën e gjerë fermat e fundosura të shpërndara në të gjithë vendin, grupe pemësh, fshatra, kulla të shkurtuara, kisha dhe elma në një kontekst të shkëlqyeshëm. ajri varet i ulët dhe dielli ngrihet ngadalë në avuj të shumëngjyrësh gri, dhe në të gjitha rajonet zëri i Telegraaf është përqafuar dhe dëgjuar pa kritikë.

Lista e lidhjeve burimore: npostart.nl, assercourant.nl

Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (10)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Kamera 2 ka shkruajtur:

  Në kontekstin e çuditshëm dhe drithërues

  Misteri i çuditshëm që rrethon një të ashtuquajtur vrasje të dyfishtë? pasi u arrestua një i dyshuar
  për shkak të gjetjes së dy trupave të pajetë në Martin Luther KingLaan në Diemen.

  Cila është një pyetje logjike, pse u gjetën nga kush dhe si? , gjithçka mbetet në skenat e shtëpive të panjohura, drithëruese dhe të përhumbura.

  Duket se është një kapitull i katërt episodi i një sapuni, NL është i vogël.

  I dyshuari kurrë nuk hapi derën më shumë dhe pse më shumë dhe pse nuk kishte ambulanca, në fund të fundit kishte dy !!! për të penduar të vdekurit, ringjalljen dhe dhjetëra pyetje ...

  https://www.youtube.com/watch?v=_pO9bWD74Qs

  https://www.telegraaf.nl/video/1290562007/mysterie-flatdoden-verdachte-deed-nooit-open

  https://www.parool.nl/amsterdam/lichamen-van-vrouw-en-baby-gevonden-in-woning-diemen-man-opgepakt~b1f8cce3/?referer=https%3A%2F%2Fwww.google.nl%2F

 2. Martin Vrijland ka shkruajtur:

  Ah, po ishte koha përsëri për një mesazh të ri në Telegraaf .. a do të vëzhgonin ata në afatin tim në Facebook?

  Skenari është mbledhur bukur:
  https://www.telegraaf.nl/nieuws/733860460/dit-is-het-huiveringwekkende-lesmateriaal-van-de-spookvader
  (falas për të lexuar në modalitetin Incognito të shfletuesit Google Chrome)

  Unë besoj se gjysma e kishës në Hollandë beson në engjëj dhe demonë. Në fakt, miliarda njerëz në botë besojnë në engjëj, demonë ose xhind (sipas Islamit).
  Kjo tha se ne jemi duke pritur për transmetimin e ardhshëm Pauw, ku një ekspert i kultit do të shpjegojë se sa të jashtëzakonshme ishin idetë e John Eagle!

  Ku është Peter R. në këtë histori? Po, kjo sigurisht që do të thirret nëse testimi i ADN-së do të bëhet për nënën fantazmë të gjetur! (por kjo është vetëm një ide se si do të duket sekuenca e skenarit)

 3. Keyboarde ka shkruajtur:

  Një nga konkluzionet e mia pasi lexova artikujt e fundit në këtë faqe në internet:
  Të gjithë duhet ta shohim që, përveç të tjerave, të drejtat e mëposhtme nuk janë hequr prej nesh, sepse këto të drejta gjithmonë do të kërcënohen nga persona dhe institucione që kërkojnë më shumë fuqi dhe fuqi:

  - e drejta për të refuzuar kontrollin e shtëpisë pa një urdhër gjykate

  - e drejta për mundësinë e arsimit në shtëpi (ndoshta në kushte të caktuara të cilësisë)

  - e drejta për të refuzuar vaksinimet

  - e drejta për vetëmbrojtje

  - e drejta për të filmuar zyrtarët në detyrë për aq kohë sa ju nuk i shqetësoni ata në punën e tyre

  • Martin Vrijland ka shkruajtur:

   Por mbi të gjitha: e drejta për të 'menduar atë që dëshiron'
   Futja e policisë së menduar.

   Mendja ju, njeriu besoi në "fantazmat". Rreth 5 miliardë njerëz në botë e bëjnë këtë. Të krishterët në engjëj dhe demonë, muslimanët dito dhe të krishterët ungjillorë besojnë se Zoti dërgoi Frymën e Tij të Shenjtë në Rrëshajët. Prandaj kemi një festë në Whitsun.

 4. Keyboarde ka shkruajtur:

  Faleminderit për shtesën, gjithmonë bie në sy.
  Do individ ka të drejtë të mendojë / besojë atë që dëshiron, si dhe të drejtën për të vepruar në përputhje me rrethanat, për sa kohë që kjo nuk cenon të drejtat dhe liritë e të tjerëve.

  Logjika e moralit nuk është aq e vështirë për njerëzit që mendojnë dhe nuk keni pse të pajtoheni me njëri-tjetrin në detaje.

 5. Keyboarde ka shkruajtur:

  Dhe vetëm për vetë lajmin, është vërtet qesharake se sa i gjerë / i detajuar raportimi për këtë, dhe kjo vërtet tregon një qëllim themelor. Nëse ky qëllim është të argëtojë njerëzit e mbingarkuar në orët e mbrëmjes, apo të inkurajojë ndryshimet në legjislacion, nuk është ide. Mbetet fakti që ne duhet të mbrojmë të drejtat tona dhe se ju luteni për këtë unë mendoj se është një gjë e mirë.

 6. ZalmInBlik ka shkruajtur:

  shikoni se është zgjidhur, nuk ka pse të jenë njerëzit e vështirë. Thjesht nxirrni jashtë dhe provo…

  https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/artikel/4900756/jongeren-ruinerwold-familie-dna-vader-geisoleerd-opgesloten

 7. Pse doni ta dini këtë? ka shkruajtur:

  Ngjarje speciale kohët e fundit. Në ditët e sotme, pas çështjes Anne Faber, gjyqtari gjithashtu ka marrë një rol të dyfishtë si psikolog. Kompanitë tregtare tani u është caktuar një rol i dyfishtë si polici ...

  https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/artikel/4900571/fraude-verzekering-verzekeringsfraude-openbaar-ministerie-om

 8. Kamera 2 ka shkruajtur:

  Nëna van Ruinerwold nuk u varros, por u krijua fshehurazi sipas Telegraaf, përmes via
  Sipas telegraafit
  Krematoriumi lëshon një skedar të veçantë, çfarë duhet të bëjmë atje përsëri?
  nënkuptohet. Nëna nuk është varrosur, por sipas topit kristal të Telegraaf.
  Jo i varrosur në kopsht, por i krijuar me të ashtuquajturin "skedar special".
  Nuk na lejohet të nxjerrim detaje, por?

  https://www.telegraaf.nl/nieuws/2021026523/moeder-ruinerwold-gezin-in-geheim-gecremeerd

Lini një Përgjigju

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër