Website alt-market.com parashikoi fitore Trump 5 muaj para zgjedhjeve

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 11 nëntor 2016 49 Comments

donald-atu-win-zgjedhore AmericaFaqja e internetit alt-market.com parashikoi fitoren e Donald Trump 5 muaj përpara zgjedhjeve. Faqja e internetit gjithashtu parashikonte Brexit në Britaninë e Madhe përpara zgjedhjeve. Shkrimtari kryesisht shikonte pozicionet e elitës. Megjithëse kisha vendosur të përdorja javët e para të 3 të nëntorit për ta bërë të lehtë me shkrim; për të lëshuar dhe mbyllur botën dixhitale, dua që ju të lexoni këtë artikull nga alt-market.com mos harroni.

Disa citate nga artikulli i alt-market.com [quote] Teoria ime: elita dhe globalistët gati për të hapur derën për konservatorët për të marrë kontrollin e anijes (e cila tashmë po fundoset). Dhe sapo anija financiare është zhytur, konservatorët fajësohen për rënien që elita fillimisht e vuri vetë. Me fjalë të tjera, konservatorët janë ngritur si një kokë turku për një krizë globale të buxhetit që po zhvillohet për dekada të tëra.

Në artikullin tim pas artikullit Brexit me titull "Brexit Pasojat - Ja çfarë ndodh më pas", botuar në qershor, deklarova:

Në dritën e Brexit, tani duhet të thërras dhe të parashikoj se skenari më i mundshëm për zgjedhjet do të jetë një presidencë Trump. Trump gjithmonë ka paralajmëruar për një recesion gjatë fushatës së tij dhe me Brexit që do të tërheqë tregjet poshtë në muajt e ardhshëm, ai ndoshta do të provojë të jetë "profetik".

Edhe në qoftë se Trump është në të vërtetë një konservator legjitim anti-establishment, hyrja e tij nga Zyra Ovale do të nënshkruajë marrëveshjen për një kolaps ekonomik. Me këtë ai do t'i shërbejë mirë globalistëve. Bankat ndërkombëtare duhet vetëm të tërheqin prizën për kohëzgjatjen e mbetur dhe mbështetjen për sistemin aktual të tregut për ta bërë atë plotësisht të imploduar. E gjithë kjo për të fajësuar Trump dhe mbështetësit e tij konservatorë.

Mediat e zakonshme në mënyrë të vazhdueshme i krahasojnë përkrahësit e Trump me mbështetësit e Brexit dhe vetë Trump e ka lidhur makinën e tij politike në Brexit. Kjo përshtatet në mënyrë të përkryer me historinë e globalizmit që populistët dhe konservatorët janë dhuna e vdekjes për ekonominë globale dhe rrezikon të gjithë.

Në artikullin tim "2016 do të përfundojë me paqëndrueshmërinë ekonomike dhe një presidencë Trump" Unë i thashë: "U kujtoja vazhdimisht për surprizën e Brexit kur shikova në sondazhet e zgjedhjeve amerikane sot. Sondazhet e çuditshme dhe të paqëndrueshme treguan Trump në rritje, pastaj fundoseshin për ditë dhe pastaj ngjiten përsëri pa katalizatorë të qartë. Shumë sondazhe kundërshtojnë njëra-tjetrën, ashtu si sondazhet para Brexit. I njëjti lloj atmosferë cirku është i pranishëm.

Alt-market.com parashikon një kolaps të ekonomisë të udhëhequr nga Trump, me të cilin Trump në Amerikë dhe Evropë do të fajësohet për kampin Brexit. Pra, duket se ata që ende janë të gëzuar për një fitore për Trump mund të jenë të zhgënjyer. Koha do të tregojë.

Etiketa: , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (49)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Averroes ka shkruajtur:

  Jam plotësisht dakord me Martin, e mbështes plotësisht këtë analizë. Mediat e tjera kanë botuar dhe mbështetur disa artikuj me të dhëna nga të cilat konkludoj se Trump bëhet 'djalë i vjeshtës / kokë turku' për elitën, nga të cilat ai është pjesë.
  http://jimrickards.blogspot.nl/2016/11/jim-rickards-this-is-elites-versus.html
  http://www.zerohedge.com/news/2016-11-10/he-won-because-elites-want-him-there-global-economy-will-collapse

  Është sikur të shkosh tek krijuesi i akullores, mund të zgjedhësh nga shije të ndryshme, por mbetet akoma krijues i akullit. Apo kjo është gjithashtu një 'teori konspirative' ...? Ajo që më bën të lodhur është se njerëzit pa ndonjë formë të të menduarit racional drejtohen pas të ashtuquajturve udhëheqës.

  Freemason Groening parashikoi gjithashtu me Simpsons e tij se pasardhësi i Trump trashëgon një krizë shumë të madhe buxhetore. Duke folur për 'programimin parashikuese' ..

  PS Shijoni pushimin tuaj.

  • Averroes ka shkruajtur:

   Një tjetër gjë e bukur për Simpsons është se sa thellë është rrjeti i kontrollit të "shtetit të thellë" të ankoruar. Ata nuk lënë asgjë në rast, gjithçka është planifikuar dhe e destinuar ..:

   Parashikuar është i paracaktuar

   • Averroes ka shkruajtur:

    Lidhur me klipin e kanalit FOX youtube
    Red + Blue = Purple (Bloodlines Elitario) dhe vini re reaktorin bërthamor në fund.

    • Averroes ka shkruajtur:

     Një intervistë e mirë me Ron Paul rreth sundimtarëve aktualë në SHBA (dhe pjesës tjetër të botës), zotërinjve kukullash.

     Mesazhi subliminal?:
     Kreditorja më e madhe e pronarit të pronës Donald Trump është Deutsche Bank, raporton gazeta ekonomike gjermane Das Handelsblatt të shtunën.

     Mediat amerikane vlerësojnë se magnati i zgjedhur për president për të paktën njëqind milionë dollarë është borxhli i bankës nga Frankfurti (= Rothschild fortesa). Kjo do të ishte një e treta e borxhit total të Perandorisë Trumps.
     http://www.nu.nl/economie/4350059/deutsche-bank-grootste-crediteur-van-donald-trump.html

     • PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

      lol, Ron Paul. Uhh .. Unë do të thotë "Dr" Ron Paul. Dr. hap një libër për sundimtarët e vërtetë. Tronditëse!
      hihi, RT. Kjo është një shaka e madhe.
      Shpresojmë që Dr. Ron Paul do të jetë në dispozicion në zgjedhjet e ardhshme, pastaj një ditë do të caktohet një person tjetër. Një dijetar në pushtet në vend të një qenush jezuit. Së fundi, e vërteta del në dritë rreth mashtrimeve të panumërta dhe punës brenda zyrës së sundimtarëve të vërtetë, si Sandy Hook, Boston Bombing, Paris, Brussels dhe 911.

     • Averroes ka shkruajtur:

      @PORVH, Në 2008 dhe 2012 ai mori pjesë në zgjedhjet presidenciale pa sukses. Ron Paul është 'opozitë e kontrolluar', por mendova se dialogu ishte një shtesë e mirë për këtë diskutim. Numri i shoqërive sekrete në SHBA është tronditëse.

     • PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

      @Averroes. Në të vërtetë, RT dhe gjithçka që merr një fazë ka opozitë të kontrolluar.
      Është e dëshpëruar.
      Dhe ndonjëherë kjo më bën pak cinikë. Më vjen keq.
      Unë nuk e kam parë as videon, dhe unë nuk do ta bëj këtë. Jam alergji ndaj hipokrizisë së personazheve si Ron Paul.
      Ajo që thotë ai do të jetë e saktë në terma të përgjithshëm. Unë nuk jam i shqetësuar, megjithatë, me atë që ky njeriani thotë (mund të them), por sidomos me atë që ai nuk thotë.
      Unë nuk e kam parë RT për një kohë të gjatë. Unë në fakt nuk shoh asgjë që unë tashmë e di se çfarë është histori. Për shkak se ato gjysmë të vërteta nuk na bëjnë më tej. Ai shkon në qarqe falë derëtarëve nga 911. Pra, ky kontroll i mendjes së bazuar në trauma ka qenë 15 për vite me radhë. 911 ishte kryesisht një sulm mbi vetëdijen tonë.

     • Averroes ka shkruajtur:

      PORVH, ti kupton plotësisht. Cinizmi është produkt i luftës së informacionit (COINTELPRO) në të cilën ndodhemi. Çdo gjë ka për qëllim hedhjen e masës së rërës në sy dhe dërgimin e tyre në pyll në bazë të informatave të rreme ose, edhe më keq, dërgimin e tyre në rrugë, në mënyrë që shteti të ketë një motiv për të ndërhyrë.

      Kjo është ajo që po ndodh në SHBA (dhe gjithashtu në Evropën Perëndimore) për momentin, turma është e zënë me një shfaqje kukullash dhe herë pas here një hunk mish i kuq (porta pizza / wikileaks) është hedhur në arenë për kaos për të shkaktuar. Globalistët e elitës po bëjnë gjithçka në fuqinë e tyre për të deklaruar gjendjen e jashtëzakonshme në SHBA dhe refuzojnë amendamentin 2nd. Ata kanë arritur më parë në Francë dhe ne shohim se çfarë rezultati është:

      "Qeveria e Francës javën e kaluar njoftoi krijimin e një baze të dhënash shumë të diskutueshme që do të grumbullojë dhe ruajë të dhënat personale për pothuajse të gjithë që jetojnë në vend që mban një letërnjoftim ose pasaportë franceze".
      http://www.france24.com/en/20161104-france-collect-personal-information-60-million-controversial-new-database-surveillance

      Elita përfiton nga 'status quo' dhe një njerëz të dëgjueshëm që nuk bëjnë pyetje të vështira. Askund nuk është as kushtëzuar dhe indoktrinuar si në botën perëndimore.

  • Riffian ka shkruajtur:

   Intervistë interesante intervistë me Brandon Smith personin pas alt-market.com.

 2. PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

  Ha Martin, kthehet përsëri tani? Nuk e prisja kaq shpejt.
  Faleminderit për artikullin tuaj të mirë përsëri.

 3. PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

  Për fat të mirë, supë nuk hahet aq nxehtë sa shërbehet.
  Obamacare nuk hiqet për shkak të respektit për Obomba.

  Muri që meksikanët duhet të ndalojnë ndoshta nuk do të vijë.
  Por Mexicans duan një mur për të ndaluar refugjatët amerikanë (lexoni "kërkuesit e pasuri").
  Dhe Kanadaja do të mbajë kontrolle më të forta kufitare për të ndaluar refugjatët ekonomikë (lexo "kërkuesit e pasurisë") nga SHBA.
  shaka nga PORVH 😀

 4. Diewer ka shkruajtur:

  Ka pasur edhe programim parashikuese në ato fotografi në të cilat është shkruar një karikaturë e Trump dhe tha: "A do të shkaktojë recesioni Donald Trump?" Pashë një pamje të tillë në internet pothuajse çdo ditë për muaj me radhë. A nuk e di nëse e ke parë këtë edhe?

  • Riffian ka shkruajtur:

   @ Diewer, po unë kam parë edhe atë shumë. Duket se, për ta vënë atë në terma të butë, amerikanët janë kthyer në majmun. Edhe nëse shikoni emrat që Trump përzgjedh për të formuar kabinetin e tij të ri, do të themi të dyshuarit e përdorur: Gingrich, Giuliani (9-11) etj.

   Pence gjithashtu luajti një rol shumë të diskutueshëm në tetor në lidhje me shaka Anthrax. Ata janë të gjithë aktorë, asgjë nuk do të ndryshojë.

   "Trump card
   Turneu i fundit, por shpesh mënyra më e lehtë.
   Ju jeni opsioni më i fuqishëm në arritjen e çdo gjëje në jetë.
   Për fat të keq, një herë përdoret, karta e mirë mund të përdoret rrallë për të njëjtin person përsëri. Nëse ripërdoret, rrallë do të jetë aq i fuqishëm. "

   • Riffian ka shkruajtur:

    Nuk ka gjithashtu asnjë hetim të plotë për 9-11, nëse dëgjoni me vëmendje Trump nga 14: 15 atëherë ai tashmë ka një përgjigje të gatshme

    • Riffian ka shkruajtur:

     Sheldon Adelson për të dhënë $ 25m të rritur në Trump Super Pac

     Pronari i miliarderëve të kazinosë Sheldon Adelson planifikon të dhurojë deri në $ 25m në një Donald Trump Super Pacifikues - pesë herë atë që pritej të kontribuonte.

     Adelson do t'i japë paratë Future45 për të sulmuar Hillary Clinton dhe mbështetjen e Donald Trump, Guardian ka mësuar.
     https://www.theguardian.com/us-news/2016/sep/23/sheldon-adelson-trump-super-pac-donation-25-million

     • Riffian ka shkruajtur:

      Përveç qëndrimit jo kritik dhe të urtë të Trumpit ndaj Izraelit, një dokumentar i shkurtër që e vë gjithçka në perspektivë në kuptimin gjeopolitik. A po shkojmë për një tjetër luftë Rothschild (bota)?

      "Kur kolegu im, analisti hollandez i gjeopolitikës Holger Eekhof ishte gati në zyrë me një grusht me dokumente në duart e tij javën e kaluar, nuk kishte asnjë mënyrë për të ditur se ai kishte zbuluar një Reich Katër Nazist. Kështu që ju e dini, sikur të kisha lexuar ndonjë sugjerim të tillë katër vjet më parë, me siguri do të kisha klikuar në faqe. Kështu që unë nuk do t'ju fajësoj nëse e bëni këtë tani. Termi "nazist" përdoret shumë shpesh për të treguar një të keqe gukturore, por kurrë më mirë se sa këtu. Më lejoni t'ju marr për të shpejtuar, dhe pastaj mund të nisem për makthin më të keq të njerëzimit ".
      http://journal-neo.org/2016/11/09/american-dream-metamorphosis-the-fourth-fascist-reich-plan/

 5. Nuk eshte ka shkruajtur:

  @ edhe jashtë temës: (Fjalët kyçe: Saturn, Satanik, Gjermanisht, Kulturë, kompozitor gjerman)

  Op jew tube Kjo incizim i Bach wtk luajtur nga Glenn Gould.
  https://www.youtube.com/watch?v=99UmaWyNlDI
  edhe kjo https://www.youtube.com/watch?v=onfZgmojGY8
  en deze https://www.youtube.com/watch?v=1CT9wQpaZSA
  Të gjitha 3 / 12 2015 ose 28 / 11 2015 të ngarkuara, ndërsa të gjitha këto incizime të Glenn Gould janë dhjetëvjeçarë të njëpasnjëshëm dhe ishin vetëm pa fotot e refugjatëve në JewTube !!!

  Para së gjithash, Glenn Gould nuk ka gjerman, ai ishte kanadez, por ai e bëri
  një nga më të mëdhenjtë, nëse jo, lojtari më i madh Bach i të gjitha kohërave.
  Dhe jewtubbies e dinë këtë !!

  Pyetje: Pse një ilustrim i tillë "i çuditshëm" / foto i refugjatëve dhe pastaj gjithashtu
  satanik (Lexuar: SATANIC) -like kungull Haloween me dhëmbët e famshme të grin-dhëmbëve ????

  A është kjo vetëm për të fyer Gjermaninë dhe popullin gjerman, për t'i sjellë poshtë?
  (Edhe 70 vit pas datës) !!!

  Bah në qoftë se kjo është e vërtetë dhe unë kam një dyshim të fortë, atëherë edhe një herë bëhet e qartë se cili është populli shumë i urrejtur i zgjedhur këtë herë ...
  dhe PURE PROPAGANDA.

  • Nuk eshte ka shkruajtur:

   Dhe KËTU për të lidhur një kompozitor të krishterë si Bach i cili bëri veprën më të madhe të Passion Mateut me një fëmijë arab (me gjithë respektin e duhur) duke lexuar (se fëmija nuk mund të lexojë) në Kuran, gjëja më e turpshme që mund të bëni propozimet: Blasfemi e pastër:
   https://www.youtube.com/watch?v=7Ojt02QYuDw

   Dhe në qoftë se keni menduar se ishte i vetmi !!! Jo, këtu kemi një tjetër. Për shkak të kursimit të hapësirës, ​​hiqni hapësirat mes jush dhe tubit.

   https://www.you tube.com/watch?v=O7uxIBykV1Q

   • PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

    Unë mendoj se Bach është e tmerrshme
    off temë.
    Artikulli ka të bëjë me fitoren Trump parashikuar nga tregu alt.
    Por është e bukur, Bach. Me të vërtetë më të mirat e bëra ndonjëherë.
    Unë mendoj se Bach është shumë nënvlerësuar.

    • PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

     Ne kemi shumë hapësirë ​​... Ti e di atë? Unë jam duke qeshur dhe vetëm duke e vendosur atë.
     Gëzoni këtë mëngjes të dielën në një pjesë të, sipas mendimit tim, të nënvlerësuar raportin Bach,

    • Nuk eshte ka shkruajtur:

     Lidhja e mësipërme me Bach, në të cilën një figurë e një fëmije arab me shami koke dhe Kurani në prehër, është një fyerje e turpshme për besimin dhe kulturën e krishterë. Jo se unë jam aq fetare (Quad non!).

     Nuk është një mesazh i dyfishtë ("Double bind"), por edhe një mesazh i trefishtë.
     Për një moment: një kravatë e dyfishtë është për shembull një grua i jep djalit 2 lidhjet e saj. Herën e parë që e vendos një, thotë ajo, "A nuk ju pëlqeu një tjetër?"
     Mesazhi i dyfishtë më duket i qartë, bashkëpunimi i Bach me kulturën arabe. Nëse klikoni, klikoni, edhe nëse nuk pajtoheni, nëse nuk klikoni, nuk mund të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Mund të dalësh me mesazh 3e vetë ...

     Kështu punojnë këta sionistë> Kudo ku kultura perëndimore prodhon diçka të madhe, ata e sjellin atë poshtë me nënkulturën e tyre të ndyrë dhe të ndyrë, psikopatike.
     Gjithashtu në muzikën pop dhe kudo që nuk ndodh. Kështu që ata mund të derdhin propagandën e tyre të pista nën-njerëzore dhe pastrimin e trurit për ne.
     Martin e ka përshkruar tashmë këtë gjerësisht në artikujt e mëparshëm, simbolizmin saturnist. Gjithashtu bukur janë autobusët e kuq-zi-bardhë nga R-net për të përmendur vetëm një nga shumë. Televizioni është një litan i gjatë i debilizimit, humanizimit të publikut të gjerë.

     Një ilaç dhe ndoshta ilaç për këtë është "vetëdije". Duke e parë këtë me vetëdije në mënyrë që të mund ta përpunoni atë menjëherë dhe të mos e ruani çështjen në pavetëdijen tuaj.

 6. PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

 7. PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

 8. PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

 9. PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

 10. PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

  shih YouTube.
  Zachary K Hubbard, JFK dhe Muri i Berlinit - Pse Presidenca Trump mund të skadojë maji 18,2017

 11. Averroes ka shkruajtur:

  Ka gjithnjë e më shumë raporte që ankohet se anëtarët e Kolegjit Zgjedhor janë vetë duke bërë fushatë për të bindur anëtarët e tjerë të këtij trupi (të huaj) që të mos votojnë për Trump. Nëse KE vendos të votojë kundër Trump, kjo do të jetë mashtrimi i njohur për të marrë përkrahësit e Trump (të armatosur) në rrugë dhe për t'u ballafaquar me OJQ-të Clinton / Soros ... hapi është llogaritur dhe planifikuar.

  Dy anëtarë të Kolegjit Zgjedhor të SHBA po bëjnë fushatë të hapura kundër Presidentit të zgjedhur Donald Trump, duke u përpjekur të bindin votuesit e tjerë presidencialë që ta mbajnë atë të hyjë në Shtëpinë e Bardhë, sipas një raporti të ri.

  Zgjedhësit shtetërorë Bret Chiafolo të Uashingtonit dhe Michael Baca të Kolorados kanë nisur atë që ata e quajnë lëvizja "Moral Electors", një përpjekje e fundit në lidhje me miliarderin e New Yorkut, raportoi Politico të hënën.
  http://presstv.ir/Detail/2016/11/15/493653/Trump-Clinton-Electoral-College-Chiafolo-Baca

 12. rmstock2 ka shkruajtur:

  http://s15.postimg.org/jujqri0xn/Yahoo_Mail_outage_map_15112016.png
  Dosja e ndërprerjeve të Yahoo Mail [15 Nov 2016 20: 14: 15 UTC]
  http://theinfounderground.com/smf/index.php?topic=22641.0

  hi
  Ndërprerja e Yahoo Mail ndikon kryesisht në Evropë http://archive.is/i6Te2
  "Ky është një sulm tjetër kibernetik. Nuk është vetëm yahoo. Interneti i gjerë por
  po synon për vendet 700 aktualisht ... "
  serverat Yahoo IMAP nuk funksionojnë mirë ... DDOS?
  IMAP i Google në mënyrë eksplicite nuk është prekur .. huh?

 13. Bartsch ka shkruajtur:

  Pas rezultateve të zgjedhjeve:

  CEO i Google dëshiron të ndalë lajmet e rreme nga përhapja http://nu.nl/internet/4351587/google-topman-wil-verspreiding-nepnieuws-tegengaan.html (nëpërmjet @NUnl)

  Unë jam kurioz se si ata do të përcaktojnë se çfarë "lajme të rreme" është ..

  • PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

   Se magjistari-topman dëshiron të parandalojë përhapjen e lajmeve të rreme është lajmi i rremë në vetvete. haha.
   Thyerja: Sot për të lexuar në 'Crash Horror në A59' msn.com.
   1 u plagos. Dhe kjo është tmerri papritmas?
   Dhe të mendojmë se shifrat të cilëve u lejohet të shpërndajnë zyrtarisht këtë lloj lajmesh të pakuptimta, marrin një rrogë të mirë çdo muaj. Me fjalë të tjera, gjërat që ndodhin në të vërtetë, siç janë aksidentet e trafikut, janë duke u prerë, sepse njerëzit janë plotësisht të humbur. Për sa kohë që duket e bujshme, duket motoja.

 14. Riffian ka shkruajtur:

  Një intervistë e ndaluar nga Soros është rikthyer që nga 1998. Ishte ndaluar për një arsye, sepse ju keni një vështrim të vogël makabre në këtë sociopat. Manipuluesi me theks të veçantë me një personalitet të ndarë është përshtypja ime e parë pas intervistës, në ushqime të shkurtra për psikologët dhe psikiatërët.
  http://www.valuewalk.com/2016/11/george-soros-60-minutes/

 15. PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

  Zgjedhja e Donald Trump

 16. Averroes ka shkruajtur:

  Në videon e mëposhtme ju shihni një ritual për të mbështetur Trump, në shikim të parë mendoni se është një ritual i krishterë. Deri sa të shihni një figurë si Kenneth Copeland në sfond, një satanist i demaskuar dhe një ndjekës i Sinagogës apo Satanit. Është një ritual okulte!

 17. Diewer ka shkruajtur:

  Gjithashtu disa parashikime jo krejtësisht jorealiste:

  http:// redefininggod.com/2016/11/the-new-world-order-schedule-of-implementation-mod-3-0-step-1/

  http:// redefininggod.com/2015/02/globalist-agenda-watch-2015-update-14-the-coming-brics-gold-standard-ron-paul-and-the-rockefellers/

  http:// redefininggod.com/2015/01/throwing-the-game-why-the-globalists-are-exposing-their-own-false-flags-and-the-real-agenda-behind-the-paris-attacks/

  Rreth monedhës SDR të FMN-së: http: // http://www.imf.org/external/about/sdr.htm

 18. PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

  Fjalët e mençura nga Morris (Morris është një nga kërkuesit e vërtetë të 0.001% të sinqertë të së vërtetës në YT, nëse më pyetni.)

 19. PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

  Obama, "Tirani i lëkundur" siç e quajnë disa, ka deklaruar, sipas Newsmonkey (shih msn.com), se do t'i japë pasardhësit të tij hapësirën për të udhëhequr Shtetet e Bashkuara në mënyrën e vet.
  Unë mendoj se kjo është me të vërtetë ftohtë për Obamën.

  • Averroes ka shkruajtur:

   @PORVH, morris herman vjen si një person shumë i ndershëm dhe i përulur në një botë manipulatorësh dhe ego. Ende e kam kënaqur intervistën e tij me Imran Husein, reflektimet e tij janë gjithashtu të matura.

   Duke iu rikthyer Obamës, misioni i kryer nëse ai nuk do të jetë me zotërinjtë e tij në Arabinë Saudite me një operacion të rremë flamur për të shpëtuar OPEC dhe petrodollarin:

   "Barak Obama është një nga Keynesianët më të mëdhenj ose të gjithë kohës, por fatkeqësisht shumica e amerikanëve as nuk e kuptojnë se çfarë do të thotë kjo. Në këtë artikull, unë do të ndaj me ju arsyen kryesore pse Barack Obama ka qenë në gjendje të mbështesë ekonominë amerikane gjatë tetë viteve të fundit. Nëse Barack Obama nuk kishte detyrat e masave ekstreme, ai do të ishte në mes të një depresioni historik ekonomik tani. Por, duke mbështetur gjërat në një periudhë afatshkurtër, ajo ka shkatërruar absolutisht të ardhmen tonë afatgjatë ekonomike. Por si shumica e politikanëve, Obama është i gatshëm të sakrifikojë të ardhmen për përfitime politike afatshkurtra ".
   http://theeconomiccollapseblog.com/archives/the-shocking-truth-about-how-barack-obama-was-able-to-prop-up-the-u-s-economy

   • PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

    Dakord, Morris është një analist i mirë dhe shumë i ndershëm sipas mendimit tim. Pse them "siç duhet"?
    Ai ka një pamje të qartë të gjërave dhe është inteligjent dhe
    "DrJudyWood lakmus test" gjithashtu tregon qartë se ai i ka ato në një rresht.
    Por sa i përket meje, ai duhet të jetë në gjendje të promovojë Dr. Judy Wood pak më shumë, por ndoshta ka frikë se disa nga abonentët e tij do të braktisin, sepse ai e kupton se shumica e kërkuesve të së vërtetës janë tepër të tronditur për të parë se çfarë ndodhi në 911.
    Unë mendoj se kjo është pak e turpshme por e kuptueshme.
    Ai duhet ta ketë kuptuar mashtrimin e pikës. Ne duhet të presim për analizën e tij.

 20. PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

  Zgjedhja e Donald Trump.
  Donald Trump ishte me inagurimin e tij 70 vit 7 muaj dhe 7 ditë të vjetër.

  Mes lirimit të librit të Donald Trump, "Amerika që meritojmë"
  dhe dita e inaugurimit të tij ishte pikërisht 888 javë.

  'Arti i marrëveshjes' është 888 (sumerian gematria)
  Donald J Trump është 'rastësisht' edhe 888.

 21. PasOpSmoking parandalon tharjen e trurit ka shkruajtur:

  "Website alt market.com parashikoi fitoren Trump 5 muaj para zgjedhjeve", oh well ...
  që duhet të jetë më mirë 😀
  "Fundi i Botës" perëndimore nga 1958 parashikoi fitore Trump 58 vit para zgjedhjeve.
  duke përfshirë edhe murin që Trump dëshiron të ketë ndërtuar. Një shembull i fortë i parashikimit të së ardhmes nga prodhuesit e filmave "Heilig Bos" (ose natyrisht thjesht njohja e shkallës 33th të Freemasonerisë së George Orwell dhe natyrisht njohjen e protokolleve të të urtëve të Sionit.
  Sioni më i njohur si Sioni. Sioni është ai kodër i vogël që quhet mal në shkrimet e shenjta gënjeshtare. Kjo nuk është mendimi i konspiracionit, por vetëm një fakt.
  Më lejoni të them vetëm për ata që ende besojnë se Sioni është një mal. Kontrolloni. Shkrimtarët e Biblës kanë mashtruar pak përsëri. Kam vendosur përkufizimin e një kodre më poshtë.
  http://www.encyclo.nl/begrip/heuvel

Lini një Përgjigju

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër