Video prova se videot JIT MH17 e BUK Telar janë bërë për katastrofën ajrore: Bellingcat bie përmes shportës

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 26 Maj 2018 3 Comments

Një analizë e videos treguara nga JIT, nga hulumtimet e Bellingcat kolektive, e cila arriti në përfundimin se BUK Telar përdoret për (pretenduar) marramendës poshtë MH17, që vjen nga Rusia, përmban imazhe që janë marrë pas analizave të plotë në qershor ; jo në korrik. Data e katastrofës ajrore ishte 17 korrik 2014. Telar BUK do të ishte filmuar rreth asaj kohe; prapa në një kamion. Jo vetëm janë imazhet e kualitetit jashtëzakonisht të dobët (ata duket geblurd), por një analizë tregon qartë se ato duhet të bëhen në qershor. Kjo është një muaj më parë katastrofën ajrore. Kështu, çdo përfundim i mëvonshëm në të cilin imazhet përdoren për të identifikuar instalimin BUK duket të jetë menjëherë dhe krejtësisht e pavlefshme.

Kush nuk e di se si vijon: 'Ju nuk mund të krahasoni mollët me dardha. Ekuivalenti rus i kësaj thënieje është: "Nuk është një bush elderberry në kopsht. Fjala angleze për shkurret e parajsës është 'Elderberry bush'. Kjo shkurre Elderberry luan një rol të rëndësishëm në zhbllokimin e hulumtimit JIT / Bellingcat. Shikoni videon më poshtë, gjë që tregon qartë se është e mundur vetëm përfundimi i 1-it: prova dëshmi Bellingcat prodhohet. E gjithë kjo vjen në krye të treguesve të qartë se e gjithë kjo është një psikopsi. Lexoni të gjitha në lidhje me këtë artikullin tim të mëparshëm en këtë skedar.

Etiketa: , , , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (3)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Skllavi i pagave ka shkruajtur:

  Nuk është një shkurre elderberry në kopsht dhe xhaxhallarët në Kiev ...

 2. Peter ka shkruajtur:

  Mirë që ju keni sjellë këtë në vëmendje në një artikull Martin.
  Sikur keni parë episodin e parë në të cilën bëhet e qartë se regjistrimet e tjera të kësaj Crouch në rimorkio ishte filmuar në një datë tjetër me dikë që e bën të qartë nga Z, n shtëpi ku është filmuar?

 3. Nuk eshte ka shkruajtur:

  Duket Wikepedia tani është përshtatur për kulm të moshuar Bush * Sambuccus Nigra ", për të siguruar që ky film do të pranohet si provë.

  https://nl.wikipedia.org/wiki/Gewone_vlier kështu thotë
  Plaku i zakonshëm (Sambucus nigra) është një bimë e familjes së muskujve-barishte (Adoxaceae). Lulëzimi është nga maji deri në korrik. Pllenim kryhet nga insektet. Frutat janë të pjekura në shtator dhe tetor. Bima propagandon përmes farës, që është, në veçanti

  en
  Plaku - Wild pick wiki - Korrja pa mbjellje
  oogstenzonderzaaien.nl/wiki/Vlier
  21 May 2018 - Nga plaku ju mund të hani gjatë gjithë vitit: veshët drurit në dimër, e lule në pranverë dhe ... lulëzuar është nga fund t majit / m në fillim të korrikut.

  Këtu në http://www.floravannederland.nl/planten/gewone_vlier ->
  Në gëmusha tona, gardhe dhe edges pyjore është Plaku, Sambucus nigra L., një specie bimore nga Moschatel familje, jo vetëm gjatë lulëzuar, por edhe nga Black, frytet e saj me shkëlqim në fund të verës. Lulëzimi është në qershor dhe korrik dhe pllenim
  en
  vetëm gjatë lulëzimit, por edhe për shkak të frutave të saj të zinj, me shkëlqim në fund të verës. Lulëzimi është në qershor dhe korrik dhe pllenim

  Por kushdo që ndjek maturimin lulëzim disa vjet plaku di se mesi i qershorit nuk bloesempje për të parë plaku! @ !!!!

Lini një Përgjigju

CLOSE
CLOSE

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër