Koronavirusi nga Kina siguron alibinë e përsosur për detyrimin e vaksinimit në të gjithë botën

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 21 Janar 2020 11 Comments

burimi: cnbcnfm.com

Prej vitesh kam shkruar se duhet të ketë një flamur të madh të rremë për të siguruar që vaksinimi i detyrueshëm u imponohet vendeve në nivelin e KB. Shtë thjesht rregull Problemi, Reagimi, Zgjidhja, në operim. Një virus i tillë në të vërtetë nuk ka pse të ekzistojë, thjesht mund ta shndërrosh atë në një shfaqje mediatike, ashtu si në një film. Theështja është se të gjithë e besojnë atë dhe politikanët me një fytyrë serioze marrin pjesë në shfaqjen e propagandës. Media dhe politikanët janë pjesë e shfaqjes që mban masën në një shfaqje kolektive Truman.

Në librin tim unë shpjegoj në detaje pse duhet të ketë një detyrim vaksinimi në të gjithë botën dhe se një flamur i madh i rremë ndoshta do të ngrihet për këtë. Me shpërthimin e pretenduar të koronavirusi (i njohur gjithashtu si 'virusi Wuhan') në Kinë kemi një flamur kaq të mundshëm të rremë. Duhet të jetë një virus i këndshëm infektiv që mund të transmetohet nga personi në person. Mundësisht përmes frymëmarrjes dhe për rrjedhojë pa kontakt, në mënyrë që të jetë jashtëzakonisht e rrezikshme dhe ndërkufitare. Ju duhet vetëm të ulni disa kinezë në një aeroport dhe i gjithë aeroporti është i infektuar. Mahnitëse! Ne kemi nevojë për një problem kaq të madh. Pse? Për të dhënë në qafë diskutimin për rreziqet e vaksinimit.

Rregulli Problemi, Reagimi, Zgjidhja, bazohet në krijimin e një problemi me ndikim të madh në shoqëri. Reagimi nxitet përmes mediave dhe politikës dhe kryesisht ka për qëllim të trondisë masat, në mënyrë që të pranojë zgjidhjen që keni pasur gjithmonë në raft: Legjislacionin global të vaksinimit.

Kjo do të thotë që qeveritë dhe media në një nivel global duhet të marrin pjesë në lojë. Sidoqoftë, në të vërtetë mund të hartoni një virus në një laborator dhe ta shpërndani atë me vetëdije në një vend. Sidoqoftë, është e rëndësishme të shihet që vendet që luftojnë njëri-tjetrin në fushën e dukshme pasi armiqtë punojnë në të njëjtin skenar master pas skenave.

A doni të dini saktësisht pse duhet të futet legjislacioni i detyrueshëm i vaksinimit? Pastaj porosisni librin tim për të parë foton e madhe. Në të, unë gjithashtu shpjegoj se kush janë rojet e skenarit (që punojnë së bashku në një shkallë globale) dhe pse ekziston ky skenar master. Në artikullin '5G dhe transhumanizimi i njerëzve' ngre një majë të vogël të velit. Lexoni atë artikull më poshtë dhe më pas porosisni librin (të lexohet në 1 pasdite) për të parë foton e madhe. Ju gjithashtu mbështesni punën time, që të mund të vazhdoj.

UPDATE: lexo këtu ndjekja tejet e rëndësishme për këtë artikull në lidhje me patentën për këtë virus.

5G dhe transhumanizimin e njeriut

blej një libër

Lista e lidhjeve burimore: I msn.co

Etiketa: , , , , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (11)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Zonnetje ka shkruajtur:

  Mund t'u ofrojë djemve mundësinë për të
  duke eksperimentuar në anën e pasme të popullatës kineze.
  Mos harroni modelin e fitimeve për djemtë, numrin e kinezëve herë çmimin e vaksinës. Llogaritni fitimin tuaj.
  Ata gjithashtu nuk kanë pse të punojnë me buxhetet e zeza për të vazhduar të paguajnë për hobi të tyre.

 2. Zandi Eyes ka shkruajtur:

  më kujton skenarin e filmit Contagion

 3. ZalmInBlik ka shkruajtur:

  Workshtë bërë punë e vështirë në laboratorë të ndryshëm

  Pandemia tjetër vdekjeprurëse mund të jetë çdo kërcënim që njohim, thonë ekspertët

  Ne nuk e dimë emrin e tij. Ne nuk e dimë se ku do të fillojë, e as kur do të përfundojë. Por ne e dimë se pothuajse me siguri do të vijë për ne.
  https://www.sciencealert.com/we-now-know-form-next-deadly-global-pandemic-could-take-airborne-respiratory-pathogen

 4. Riffian ka shkruajtur:

  Kjo është gjithashtu një formë e luftës (Biowarfare), Kina u emërua jo shumë kohë më parë si armiku zyrtar i aleancës së NATO-s.
  https://www.zerohedge.com/geopolitical/nato-names-china-new-enemy-alongside-russia

  Më kujton gjithashtu frikën e mashtrimit të Anthrax menjëherë pas 9 shtatorit, më vonë ky virus doli të prodhohej në një laborator ushtarak amerikan.
  https://www.911tap.org/557-news-releases/641-anthrax-attack-spawned-in-military-bioweapons-lab

 5. jannes van de wal ka shkruajtur:

  Martin, kur bëhet fjalë për vaksinimin e detyrueshëm, cili mendoni se është gjëja më e mirë për të bërë për njerëzit që e dinë axhendën themelore.

 6. ZalmInBlik ka shkruajtur:

  skenë nga filmi Contagion, pas 28 minutave dhe 47 sekondave shfaqet një fletore me fjalët "Bio-terrorizëm" të shkruara në të. Sipas mendimit tim, filmi vepron si një plan për atë që po ndodh tani ..

 7. Analizoj ka shkruajtur:

  Seattle ishte një nga qytetet e para ndërkombëtare ku u zbulua Corona.

  SEATTLE (AP) - Një banor amerikan i cili kohët e fundit u kthye nga një udhëtim jashtë shtetit është diagnostikuar me virusin e ri që ka shkaktuar një shpërthim në Kinë dhe një monitorim të rreptë në të gjithë botën, thanë të martën zyrtarë shëndetësorë të SHBA.

  Burri u kthye në zonën e Seattle në mes të javës së kaluar pasi udhëtoi për në Wuhan në Kinën qendrore, ku ishte shpërthimi në tokë. Banori i Qarkut Snohomish është në të 30-at e tij dhe ishte në gjendje të mirë të martën në një spital në Everett, jashtë Seattle. Ai nuk konsiderohet një kërcënim për personelin mjekësor ose publikun, thanë zyrtarët shëndetësorë.

  SHBA është vendi i pestë që raporton se sheh sëmundjen, pas Kinës, Tajlandës, Japonisë dhe Koresë së Jugut.

  https://www.whec.com/news/seattle-coronavirus/5618166/

  https://www.discovergates.org/
  https://www.gatesfoundation.org/Media-Center/Press-Releases/2002/08/Institute-for-OneWorld-Health-Receives-Grant , siç është Qendra Tregtare Një Botërore

Lini një Përgjigju

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër