Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Çfarë është e vërtetë në lidhje me dy homoseksualët brutalisht të zjarrtë në Arnhem?

Çfarë është e vërtetë në lidhje me dy homoseksualët brutalisht të zjarrtë në Arnhem?

paralajmërim: Një vlerë jo numerike e hasur në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-content/plugins/social-warfare/functions/social-networks/twitter.php në linjë 106

paralajmërim: Një vlerë jo numerike e hasur në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-content/plugins/social-warfare/functions/social-networks/facebook.php në linjë 74

Çfarë po ndodh në Holandë? A janë përdhunuar homoseksualët apo a jemi kaq të trashë për të besuar verbërisht se çfarë mendojnë mediat për ne? Homoseksual Jasper dhe Ronnie do të ishin në natën nga e shtuna deri të dielën abuzuar ashpër nga një grup maroken të rinj. Shkëlqimi im, por unë kam përjetuar një rrahje dhe më pas e sheh se ka më shumë lëndime se videoja më poshtë është e dukshme. Dhe pastaj do të përdoret ende një qethje konkrete. A e dini se çfarë mendoj unë? Kemi të bëjmë me një tjetër marifet publicitet që ka përhapën konfliktin midis popullsisë vendase dhe të popullsisë myslimane.

Sipas kësaj, policia po kërkon për dëshmitarët e abuzimit QKR. Unë po kërkoj gjithashtu dëshmitarë! Kushdo që ka parë diçka mund të raportojë për mua. Megjithatë, unë do të preferoja të merrja një raport mjekësor të dhëmbëve të goditur. Unë dyshoj se me dhëmbë që janë goditur, ju mund të shihni diçka ndryshe nga ky i ri me lëndime të ftohta. Nëse jeni rrahur me një gërshërë betoni, tërë kafka juaj është në gërmadha. Ky incident do të kishte ndodhur nga e shtuna deri të dielën. Excusez moi! Atëherë fytyra jote duhet të jetë e purpurt dhe goja juaj plot qepje, kështu që më duket mua.

Deri tani, historitë, tregimet dhe tregimet në media rreth homoseksualizmit kanë ekzistuar gjithmonë. Mendoj ...

Të gjitha aksionet 0
468 ad
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405


paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Një Koment

  1. Djali nuk do të kishte dhëmbë të përparme. Kjo citohet si një argument i besueshëm për të thënë se historia do të ishte e drejtë,

    http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/2017/04/video_door_marokkanen_inelkaar.html

    Se ai nuk ka më dhëmbë të parë mund të jetë gjithashtu një problem dentar tashmë i vjetër. Besoni mua, pas 1 ditë kokën tuaj është ende i lidhur dhe blu dhe goja juaj nuk është me të vërtetë që i zoti në dele. Kushdo që ka përjetuar ndonjëherë një luftë rruge (pa gërshërë të betonit) e di këtë.

GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër