Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Martijn van Staveren yllin në rritje në Hollandën shpirtërore?

Martijn van Staveren yllin në rritje në Hollandën shpirtërore?

Nëse përdorni një shumë të termit 'matricë' (siç është shpesh rasti këtu në faqen e internetit), momenti automatikisht do të vijë t'i tregojë njerëzit Martijn van Staveren. Kjo është arsyeja pse vendosa të kushtoj disa ditë për të hulumtuar idetë dhe deklaratat e këtij njeriu. Martijn van Staveren duket të jetë frymëzuesi i ri shpirtëror i Holandës. Ai tërheq salla të plota me përvojat e tij me kontaktin jashtëtokësor dhe "përforcimin e vetëdijes" së tij. U theksova se idetë dhe fjalimet e tij stimulojnë shumë njerëz dhe se shumë nga lexuesit e mi gjithashtu e ndjekin atë. Pjesëmarrja në një leksion nga Martijn në 2015 kushton vetëm € 15, - pp Kjo tashmë ishte mirë për 2015 shitjet e toneve 1,5 në një sezon. Nëse bëni stinët 4, fitoni 6 ton. Shpirtërore me sa duket shet mirë. Guido Jonkers nga faqja e internetit WantToKnow me sa duket merr një taksë xhepi për atë si një menaxher turne, por tani nuk lejoj skeptik ose të njëanshëm nga ajo e dhënë.

Pas disa studimeve, historia e Martijn duket të jetë kryesisht për ...

Të gjitha aksionet 0
468 ad
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër