Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Presidenti i ri Donald Tusk, nënpresidenti Frans Timmermans dhe fatkeqësitë e tyre ajrore

Presidenti i ri Donald Tusk, nënpresidenti Frans Timmermans dhe fatkeqësitë e tyre ajrore

Kjo ndoshta do të keni vënë re shumë, sepse Mainstream Media vetëm tregime të mrekullueshme të prodhuara në lidhje me aftësitë e mahnitshme e liderëve të rinj të mëdha, por dy burra të cilët javën e kaluar kanë marrë një pozitë e lartë të ri në kuadër të BE-së duhet të bëjnë të dyja me fatkeqësitë mbresëlënëse ajrit. Donald Tusk është nieuwe president e Evropës dhe Frans Timmermans Vice-President. E gjithë kjo ndodh pothuajse në të njëjtën kohë. Përveç faktit se nuk ka asnjë ekzistencën e demokracisë dhe presidentin e BE-së është përcaktuar vetëm nga një cigan çift në kostum në Bruksel, ajo është shumë e shquar që të dy burrat të përfshirë në një aksident ajror me ndikim të madh në shoqëri.

Donald Tusk ishte kryeministër i Polonisë, kur aeroplani presidencial me presidentin dhe gruan e tij dhe disa zyrtarë të lartë u rrëzuan pranë 2010 pranë aeroportit ushtarak të qytetit rus Smolensk. në ky artikull ju mund të gjeni prejardhje për këtë. Jo vetëm që vëllai binjak i presidentit të vrarë, Lech Kaczyński, pretendon në 2012 se ndoshta ishte një sulm, hulumtuesit dolën me raste të jashtëzakonshme. Kështu është lart imazhe amatore pak pas katastrofës për të dëgjuar se si gjuajtjet e të shtëna dhe një i mbijetuar i mundshëm është vrarë me sa duket. Donald Tusk ishte përfundimisht përgjegjës për hetimin në këtë katastrofë ajrore.

Frans Timmermans ishte ai që kontribuoi që nga momenti i parë në 'ndryshimin e regjimit' në Ukrainë përmes Metoda Gene Sharp. Që nga dita e 1 ishte e qartë se Ukraina duhej të zvarritet në një luftë me Rusinë. Në këtë mënyrë nuk ishte i ndrojtur me a neo-naziste për të punuar së bashku. Gjithashtu janë drenazhuar telefon en prova të tjera e cila tregoi se Amerika dhe Evropa ishin prapa grushtit të shtetit në Ukrainë, injoruar plotësisht nga Media Stream kryesore. Pastaj Frans Timmermans ishte i pranishëm në kohën e rrëzimit të flamurit të rremë MH17. Fjala e tij për unazën e vjedhur është kompletuar, siç dëshmohet nga fakti se nuk ka material fotografik që e mbështet këtë. Timmermans tregon në fjalimin e tij të OKB-së se si një separatist do të merrte një unazë martese nga dora e një viktime. Kjo histori do janë të bazuara op kjo Imazhe të YouTube që kanë funksionuar që nga 20 korrik. Kjo është vetëm një propagandistë e fortë gënjeshtër se ajo është e shtypur.

Të dy zotërinj tani kanë një pozitë të lartë brenda BE-së si një shpërblim. Ata nuk duhet të kenë arritjet e tyre të mëdha politike ose cilësitë e cilësisë së lartë. Ka një arsye tjetër për këto promovime të papritura. Donald Tusk nuk flet edhe anglisht ose frëngjisht. Frans Timmermans nuk ka kryer shumë më tepër se ai që tregoi kryesisht fytyrën e tij në operacionin që çoi në 'ndryshimin e regjimit' dhe luftën në Ukrainë. Ai është baza e manipulimit të luftës botërore 3. Gjithçka shfaqet nën sytë e njerëzve dhe gjithkush dëshiron të vazhdojë të besojë në përrallë që Media kryesore e Rrjetit i paraqet ato. Edhe nëse NATO tregon qartë se lufta është qëllimi, me idetë e tyre të reja rreth 'Flitsmacht', atëherë një imazh heroik romantik është i lidhur me të nga Media Kryesore Stream. Se një luftë do të thotë vdekje dhe shkatërrim në një shkallë të madhe dhe se vetë Evropa vetë e drejton me vetëdije këtë luftë, askush nuk duket se dëshiron të shohë. Termi "flash" në këtë njësi të re të ushtrisë, që ra fjala, është shumë e ngjashme me fjalën gjermane "Blitz", të cilat ne e dimë nga fjala "Blitzkrieg" që është përdorur nga nazistët. Ndoshta do të jetë koha që njerëzit të dyshojnë seriozisht nëse ne nuk jemi të fshehur vetëm nën një vazhdimi i regjimit nazist jeta.

Lista e lidhjeve burimore: volkskrant.nl, nrc.nl, gestolengrootmoeder.nl, Telegraaf.nl

Të gjitha aksionet 520
468 ad

17 Comments

 1. Xandernews raportoi [citaat] Sipas burimeve polakë, qeveria në Varshavë edhe para fillimit të demonstratave në Kiev në të fshehtë një grup të madh të anëtarëve të djathtës ekstreme Prawyj Blerje udhëzuar taktikat sluipschutter- dhe guerile. Këto janë përdorur më pas në shkurt për të përmbysur qeverinë e zgjedhur në mënyrë demokratike të Viktor Janukoviç. Gjithashtu, ajo tashmë ishte e qartë se Evropa dhe Amerika departamenti hapur neo brenda qeverisë aktuale (coup-) mbështetur dhe përdoren për ndryshimin e regjimit.

  A mund të ketë diçka të bëjë me promovimin e Donald Tusk?

 2. http://www.martinvrijland.nl/wp-content/uploads/2014/09/truth.jpg

  • Ka dy mënyra për t'u mashtruar. Një është të besosh atë që nuk është e vërtetë; tjetri është refuzimi për të besuar atë që është e vërtetë. -Søren Kierkegaard

   [Img src = "https://s3.amazonaws.com/sitecdn/quotepictures-cdn/uploads/There-are-two-ways-to-be-fooled.-One-is-to-believe-what-isnt- true.jpg ">

 3. Ne kurrë nuk jemi të mashtruar; ne e mashtrojmë veten (Goethe),

  Për të parë të vërtetën ju duhet

  1. kanë një IQ më të lartë se 80.
  2. jo të menduarit në grup.
  3. Mos kini frikë nga implikimet. (iluzione të shkatërruara).

 4. Ju ndoshta do të thotë "vazhdimi i regjimit Ashkenazi"?

  • Po, keni të drejtë?

 5. Një tjetër e vërtetë,

  Problemi nuk është se ne nuk dimë shumë gjëra,
  por që ne njohim shumë gjëra që nuk janë të vërteta.

 6. Në temë,

  Druri i zjarrit francez pastaj mund të fitojë një artikull të lartë në një BE në rënie.
  Megjithatë, shpirti i tij ende ka nevojë për rilindje 7744 për të neutralizuar të gjithë Karma e tij negative.
  Shumë urtësi dëshironin frëngjisht.

 7. Tema jashtë. ISIS supozohet se ka prerë kokën nga një person tjetër. Çfarë tregojnë një marionetë të Hollivudit! Përsëri, asgjë e qartë e filmit dhe gjithkush nuk është përsëri me sy të hapur. E pabesueshme!

 8. "Gjithashtu, bisedat telefonike të përgjuara dhe prova të tjera që tregojnë se Amerika dhe Evropa ishin prapa grushtit të shtetit në Ukrainë u injoruan plotësisht nga Media kryesore e Rrjetit".

  Kjo është kryesisht MSM Holandeze:

  http://www.youtube.com/watch?v=6yv754XAjrU

 9. Timmermans mori pjesë në konferencën e Bilderberg në 2008 në hotelin Westfields Marriott, Chantilly, Virxhinia, Shtetet e Bashkuara.
  Ai "TIMMERT" në rrugë.

 10. Paralajmërimi për botën: Uashingtoni i Rothsçajllit, NATO, dhe Bashkimi Evropian Vassals Are Insane!

  http://politicalvelcraft.org/2014/09/05/warning-to-the-world-rothschilds-washington-nato-european-union-vassals-are-insane/

GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër