Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Rusia Sot vjen me prova të forta se 9 / 11 ishte në punë

Rusia Sot vjen me prova të forta se 9 / 11 ishte në punë

paralajmërim: Një vlerë jo numerike e hasur në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-content/plugins/social-warfare/functions/social-networks/twitter.php në linjë 106

dhuroj

Kanali kryesor rus Russia Sot ishte një transmetim rreth dy javë më parë, e cila përfundimisht provuar se flamuri false sulmet e CIA-s mbi popullsinë e vet ka tendencë për të forcuar kontrollin e saj mbi njerëzit. Sulmi mbi kullat binjake në 11 Shtator 2001 janë veçanërisht të provuara mirë si një sulm i krijuar. Kjo quhet "punë brenda", që do të thotë diçka si "diçka e organizuar nga vetë populli".

Sidomos fakti që ndërtimi i 7 është shembur është theksuar edhe një herë. Kjo ndërtesë, ku nuk fluturoi avionë dhe që në të vërtetë nuk kishte të bënte me të, u rrëzua pothuajse në mënyrë simetrike. Kjo mund të bëhet fizikisht vetëm në bazë të shpërthimeve të kontrolluara.

Për vite të tëra, ka prova shumë të qarta 9 / 11 ishte një punë e brendshme, por për shkak se e ashpër Mainstream Media këmbënguli se historia se SHBA predikohet ishte e vërteta, pjesa më e madhe do e njerëzve në Amerikë dhe Evropë nuk probleme për ta studiuar me të vërtetë këtë. Njerëzit preferojnë të besojnë se rryma kryesore flakëron të vërtetën se sa të përdorë vërtet mendjen. Shpjegimi i mëposhtëm nga Rusia Sot është pra shumë i dobishëm.

kundërsulm

Perëndimi tani është duke u përpjekur për të nisur një kundër-ofensivë duke vënë presidentin rus Putin si homofobik. Rusia është mjaft e vështirë për momentin. Sidomos kur vjen me këtë lloj lajmesh. Rusia Sot (RT.com) vjen me zbulimin e informacionit rreth 9 / 11 dhe Presidenti Putin kritikoi pikëpamjen e Western Main Stream për sulmet e gazit helmues në Siri. Ai ishte në të vërtetë ai që e pengoi shpërthimin e luftës në Siri. Rusia madje del me prova se sulmet me gaz helmues janë mbështetur nga Amerika rebelët janë kryer.

Pra, çfarë keni të bëni me një vend që pengon planet e papërshtatshme imperialiste të Perëndimit? Black Krijo. Dhe cila është mënyra më e mirë? Sigurisht! Vendosja e liderit të tyre në qoshen qesharake.

Putini kishte guximin të thoshte diçka për këtë homofilinë dhe pedofilinë në disa vende perëndimore gjatë Klubi i Diskutimeve Ndërkombëtare Valdai (nga 1: 18: 00 min). Media kryesore e rrymës ajo ndërhyn për ta vënë Putin si homofobik dhe si një mik i ish-presidentit italian të dënuar Berluskoni. Në këtë mënyrë mund t'i pengoni njerëzit të dëgjojnë në mënyrë kritike dhe të bëjnë një përpjekje serioze për të menduar për çështjet që raportohen nga Rusia. Stigmatizimi dhe shërbimi është strategjia.

Po të isha ju, unë do t'i dëgjoj porositë nga Rusia gjithsesi. Ndoshta ka një bazë të mirë të së vërtetës. Sepse pse do të besonit akoma ndonjë gjë të pakrritshme se çfarë kalon nëpër lajmet dhe gazetat tona nga mëngë Amerika po vjen?

Burimi: Volkskrant.nl, Rtkcom, Lajme Xander

Të gjitha aksionet 50
468 ad
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405


paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
42 Comments

 1. Engelsman fiton gjyqin kundër BBC për 911 WTC7 mbulesë.
  Ai nuk pranoi të paguante detyrimet sepse, sipas mendimit të tij, BBC është një organizatë terroriste.
  http://beforeitsnews.com/9-11-and-ground-zero/2013/09/uk-man-wins-court-case-against-bbc-for-9-11-wtc-7-cover-up-video-2440298.html

 2. John Kerry tashmë e ka pranuar veten '

 3. Larry Silverstein, pronari i ndërtesës 7, gjithashtu pranon:

 4. sa vdekje kanë rënë në kullat binjake, 3000 i gjerë?
  Mendova shumë më pak.

  • 2400 dhe pak, .. bien pabesisht kur shikoni madhësinë e këtyre ndërtesave. Hiqni atë nga zjarri dhe policisë të cilët nuk punojnë, por erdhi atje për të shpëtuar njerëzit .. ajo është me të vërtetë kikirikë në 2 ndërtesa të tilla, .. kthimit të mirë, por .. dhe huilie huilie bëjë me Zn gjithë.
   Dhe sa shumë në duart e Amerikës në vende të tjera. Amerikanët kurrë nuk kanë pasur luftë të vërtetë në territorin e tyre, kështu që ata nuk dinë se çfarë të bëjnë. prandaj ata vazhdojnë ta bëjnë atë në anën tjetër të botës. hipokriti egërsues. BAH

   • Ata kanë njohur luftë në territorin e tyre ... për shembull, ata festojnë Falënderimet. Më pas, ata falënderojnë indianët për dhurimin (falënderimet për dhënien) e ushqimeve në vitin e parë që anglezët u vendosën aty dhe nuk kishin akoma një korrjes. Pastaj ata fshihen të gjithë indianët ... gjithashtu një lloj lufte. Dhe sigurisht lufta civile ... Ata kanë pasur Janks më të vështira. Vendi i trimave dhe shtëpia e të lirëve.
    Ooo nga rruga ... Evropa nuk është më mirë.

   • luftërat e tyre në SHBA ishin luftëra të mëdha, pa dyshim, dhe luftëra të tmerrshme, si të gjitha luftërat kanë qenë, por unë dua të theksoj se rruga ai bën luftë ka ndryshuar në vazhdimësi që nga lufta e tyre të fundit, ata kurrë nuk kanë vetë bombardohet me bomba thërrmuese, të mëdha A-bombë për të përmendur, nuk është kurrë kundër tyre në tokën në shtëpi, luftoi me luftën moderne do të thotë .. Dhe ndikimi i luftës do të thotë tani është mjaft i dukshëm më i madh se ndikimi i fondeve pastaj, kaq shumë njerëz vdiqën, dhe shumë ndërtesa u dëmtuan .. por me mjete moderne asgjë nuk qëndron ndërtesave të drejtë dhe ka më shumë njerëz të vrarë me më pak "përpjekje" .. kështu që ju lutemi mos bëni krahasime midis mollë dhe dardha ..

   • Amerikanët kanë bërë luftë në tokën e tyre. Së pari ishte pavarësia e tyre u shpallën luftë në tokën e tyre, përveç kësaj, lufta e tyre civile dhe Luftën spanjoll e Pavarësisë, ka gjithsej njerëz 2997 të vdekur në sulmet e 9 / 11

    Unë nuk jam duke thënë se jam pro-amerikan, sepse unë shoh objektivisht në botë dhe shoqëri, por kjo është e pakuptimtë.
    '
    Për më tepër, Rusia dhe SHBA janë të njëjta, ndryshimi i vetëm është se Amerika ka arrogancën të ndihet më mirë, por në të dyja rastet, unë jam i lumtur që nuk jetoj atje, por në Hollandën e lirë.

   • @Mark, ne natyrisht jemi shumë të lumtur që jetojmë në Hollandën e lirë.
    Për fat të mirë, ne nuk kemi punë brenda, shtet të policisë, pedomaffia, ushqim kodik dhe atë lloj çmenduri.
    Mendoj sidomos se ne jetojmë në një vend të sigurt falë monarkisë dhe falë sovranitetit tonë, medias profesionale, Peter R deVries dhe kushtetutës tonë kushtetuese.
    A nuk mendon?

   • Jo, hajdutë, Hollanda nuk ka ndonjë gjë të keqe. Fatkeqësia Bijlmer ishte diçka që na ndodh çdo ditë. JSF? Jo, mendoj holandezi, sepse shkojmë për Saip Gripen ose për disa Hornet. Me të vërtetë mendoni se do të pompojmë miliarda në një projekt budalla që filloi '80' në vitet. Dhe vetëm llogaritni se ne kemi nevojë për një flotë të tërë avionësh. Duhet të jemi vazhdimisht në rolin tonë. Nuk është sikur vendet përreth të na mbrojnë, ju jeni keq. Në këto kohë ju nevojiten ushtri të tëra. Kujdesi dhe edukimi nuk është i rëndësishëm, mos jini qesharak. Ju e dini shumë mirë, qeveria jonë bën pikërisht atë që duam. Njerëzit holandezë që ngrihen për veten e tyre dhe janë prapa Dhomës së Përfaqësuesve.

   • Pa pagesë Holandë? Evropa e Lirë? Gjithsesi djemtë ... zgjoheni!

   • Unë nuk e kuptoj se si njerëzit mund të jenë kaq të verbër.
    Hollanda është po aq fajtore për të gjitha luftërat si të gjitha vendet e tjera evropiane, Arabinë Saudite dhe Jemen, Siriak dhe Marok. pse nuk ndërhyjnë kur shohin se Amerika pushton Irakun për të ashtuquajturat armë bërthamore, ndërsa qëllimi i tyre është shumë i qartë. Për shkak se të gjitha vendet perëndimore përfitojnë nga kjo! aq shumë sa situata është tani në Irak, ekziston një luftë civile që ndez për momentin dhe çdo ditë ka vdekur, më shumë se nën Saddamin. A ia vlen kjo?
    le të 11 shtatorit, sa njerëz të verbër mund të jenë ata që të gjithë e besojnë këtë me të gjitha shenjat e qarta? Hollanda? mos më qeshni ju lutem, Holanda dhe pjesa tjetër e Evropës jetojnë në liri mbi vendet e "varfëra" ku lufta shkon. të dobëta në thonjëza, sepse këto vende janë jashtëzakonisht të pasura për shkak të të gjitha lëndëve të para që ato përmbajnë, por janë zgjedhur bosh nga vende të tjera. Unë mund të shkruaj një libër për këtë, vetëm unë nuk dua të çmendem, kështu që përpiqem të mos mendoj shumë për këtë.
    JU LUTEM le të hapin sytë njerëzit nga një njësi dhe të shkojnë kundër tij (jo me forcë) !!

   • lufta civile nga 1861 në 1865 në Shtetet e Bashkuara midis Shteteve Veriore (Bashkimi) nga njëra anë dhe Shteteve Jugore (Konfederata) nga ana tjetër

   • Kjo është e dukshme në funksion të madhësisë së ndërtesave. Florian, lexova qartë në atë kohë që punonjësit hebrenj kishin marrë pothuajse të gjitha një ditë pushimi. Si mund të shpjegohet kjo në emër të Perëndisë? Epo, nëse ju jeni informuar paraprakisht, kjo sigurisht nuk është shumë e çuditshme. Amerika / Izrael !!!!!!

  • Shumica e punonjësve hebrenj kishin një ditë pushimi. Kjo kursen një numër shumë të madh. Gëzuar ata mund të organizoni atë më parë.

 5. Për ata që duan të dinë se kush ka më shumë gjasa pas sulmit 9 / 11, i referohem dokumentit joetoeb

  Këta janë të njëjtët hebrenj që janë të vetmit që kanë aftësinë për të manipuluar mediat MSM, sepse i zotërojnë ato.

  Për prejardhjen e tyre i referohem Protokollit të të Moshuarve të Shkruar të Sionit.

 6. Jo vetëm lajmet për Amerikën në mediat kryesore të transmetimit janë mashtruese.

 7. Dhe shumë çifutë janë kundër Sionistëve kështu që unë dua të theksoj se nuk është origjina e tyre që përcakton se si personazhet dhe zgjedhjet në jetën e këtyre njerëzve janë sipas mendimit tim.

 8. idd për ata që nuk e dinin ende, 911 ishte një punë brenda.

  David Icke gjithashtu e formulon atë bukur:

  David Icke në 911 - Wembley Arena

  Vizito faqen e internetit slavery.wordpress.com dhe ndiqni zhvillimet gjithnjë e më të shpejtë në lidhje me gjendjen e skllavit të botës.

 9. I dashur Martin, zgjidhni aleatët tuaj me kujdes dhe kini kujdes me pretendimet tuaja. Mediat perëndimore raportojnë shumë në mënyrë të njëanshme, por edhe RT, që është kanali propagandues i Putinit. Ky njeri është me të vërtetë homofobik, mediat perëndimore nuk duhet të shtojnë aq shumë ose ta vënë atë "ashtu". Ai gjithashtu kryen gjyqet kundër kundërshtarëve që vijnë para bare, të tilla si Pussy Riot, gazetarë, ju e quani atë.
  Ka prova të forta se historia zyrtare e 9 / 11 nuk është e saktë dhe ata kanë qenë në Inet për shumë vite, ne nuk kemi nevojë për RT për këtë. Për shkak se qeveria amerikane nuk bën ndonjë hulumtim të mirë, ka sugjerime të forta se është një "punë brenda", por ku është prova e fortë?

  • Pse jeni homofobik kur thoni se homoseksualiteti nuk është standard biologjik natyror dhe se ju nuk mund të vazhdoni të mbillni në atë mënyrë?
   Ndoshta ai ka një pikë. Dhe ndoshta kjo imazh i homofobisë është një stigmë e zgjedhur me dashje.
   Në një mënyrë, Putini ka një pikë.
   Dhe çdo kanal i subvencionuar ka një qëllim të caktuar propagandistik, por sigurisht që mund të thuhet për kanalet perëndimore dhe agjencitë e lajmeve.

   • Lexoni të gjithë librin "Kthimi i Mbretit". Shumë përgjigje për temën "homofilia". Është lehtësim për të lexuar.

 10. @Auke Peter Van Nimwegen

  I dashur Auke,
  Unë jam e lodhur duke e thënë atë përsëri dhe përsëri: 911 ishte dhe is një punë brenda. Drejtuar nga një agjent i klubit Mossad / Cia / Mi6 / etc dhe kishte për qëllim të sulmonte në mes të Azisë dhe në mes të lindjes.
  Asgjë që 19 nuk bie mbi myslimanët e udhëhequr nga Osama Bin Laden (një përrallë). Përdorni vetëm kuptim të përbashkët.
  Unë nuk dua të kem histori të gjata përsëri dhe t'i hedh argumente 1000 në një shikim. Ju mund ta shihni atë me sy të lirë !!!
  WTC 1 dhe 2 ardhja e të drejtës së avionit ka anët, asnjë vorbull (hark avion vd valë), MSM jetojë (?) Raportet 17 sec vonuar dhe aeroplanët fluturues nga ndërtesat e çelikut dhe betonit nëse ajri sikur ata ishin bërë nga kartoni . Veprimi = reaksioni (3e Newton Act). Nose i avionëve është në të gjithë ndërtesën dhe del në anën tjetër plotësisht jashtë. (Si e shpiku atë) e ajrit që është menduar të jetë blu, por pamjet (raportet) e verdhë, vjollcë dhe të gjelbër.
  Të gjitha llogaritjet shkencore të fizikës mekanike provojnë shkatërrime të kontrolluara 100%. Kullat që rrëzohen për shkak të djegie të vajgurit që avullon në ajër dhe janë peeled si banane, etj.
  WTC 7 që bie në 17.50u (asnjë avion vështirë se zjarr) në 8,5 sec!
  etcetcetcetc.
  Pastaj matjet e drejtpërdrejta në pluhurin e kullave në të cilat gjenden eksplozivë si termate (nano thermite) (Jones, Harrit et al) etj.
  Përveç kësaj, shumë indikacione shumë të tërthorta: vënien e opsioneve të aeroplanëve dhe qarkullimin e sigurimeve një ditë para se 11 të jetë shumë i lartë (sikur ta dinin tashmë)
  dhe mos harro shumë dëshmitarë: NJË e rreme në lajmin e MSM-së, dëshmitarët që flasin të vërtetën NUK dhe disa që kemi dëgjuar, u shmangën menjëherë.
  Së fundmi, shumë vrasje apo vdekje të papritur të shumë njerëzve të përfshirë, të cilët mund të ngriheshin ose që tashmë po tregonin të vërtetën.

  911 = absolut 100% një flamur të rremë ose punë brenda. Nuk ka dyshim të jetë e mundur dhe kush nuk e di këtë akoma duhet të turpërohemi për t'u dëbuar që nuk janë përfshirë / gënjyer / mohuar *) qytetarët.

  *) shënoni se çfarë zbatohet.

 11. Pabesueshme ... vrasin disa njerëz që të mund të luftojnë përsëri.

 12. Si rezultat i të gjitha ngjarjeve që kanë ndodhur në vitin e fundit 10, fotografia është shumë e qartë. Ata kanë shumë për të bërë duke bërë luftë. një shumë e fondeve të nevojshme dhe për të marrë që ata kanë ngritur një spektakël të bukur. Tani që vendi është në falimentim (tavani i borxhit), mundësia e luftës civile është rritur jashtëzakonisht shumë. Pas kësaj ata mund të vendosin vetëm një rend të ri botëror, ka shumë të ngjarë një qytetërim të burimeve në vend të qytetërimit monetar siç e njohim sot. Ne do të shohim se çfarë ndodh.

 13. është një fakt që Amerika (lloji i sinjaleve) i jep popullsisë se janë akoma nën sulm, por .... 9 / 11 nuk është. Kjo është dhe është e vërtetë. Sulmet janë bërë që Amerika e planifikuar (ku asnjë viktimë nuk ka rënë.) Kjo ndodhi diku këtë vit (nuk e njeh datën e saktë). Nuk pati viktima këtu. Ata e bënë këtë sepse nuk kishte pasur më shumë sulme për një kohë të gjatë.

 14. Kjo nuk është për shkak 7 kulla sjellë poshtë me qëllim që sulmeve të 11 shtatorit, një punë e brendshme. Kjo nuk është provuar në raportin e RT-së. Ajo që tregohet është se kulla 7 është rrëzuar qëllimisht. Që do të thotë se autoritetet, ose në çdo rast pjesë të rëndësishme të gjyqësorit, policisë, ushtrisë dhe shërbimeve sekrete (private dhe publike) ishin në dijeni të sulmeve vijnë dhe të kenë mundësinë për të marrë poshtë kullë 7. Në librin tim "Përse rrëmbyesit u dhene dore e lire" (EPA, Antwerp, 2002) dhjetra fakte cituar reflekton njohuritë e një pjesë kritike të sigurisë amerikane. Ajo ka le sulmet ndodhë për arsye politike dhe nga një metodë që i përshtatet në strategjinë e tensionit si General Westmoreland kishte shprehur tashmë në 1948. Pyetja që nuk është përgjigjur dhe as nuk është pyetur është: pse kulla 7? Ne tani e dimë se një pjesë e një shërbimi sekret u strehua atje. Por ne ende nuk e di pse se spot - dhe / ose pjesë të tjera të ndërtesës - duhej të shkatërrohen.

  • tani dihet gjithashtu se pse kulla 7 duhej të hidhej poshtë.
   koha për një ribotim të librit tuaj, plus arma e tesave që u rrënuan kullat. Ndoshta nuk është në librin tuaj akoma.

 15. Megjithatë, njerëzit nuk e dinë se nuk ka njerëz në këto avionë janë .. ata ishin të kontrolluara drejtë nga baza e kullave, gjithashtu kishte paraprakisht Shërbimit Sekret të gjitha eksploziv të vendosur në katin e parë në ndërtimin e 7

 16. Unë sinqerisht nuk besoj se kjo është një punë brenda. Unë besoj se Bin Laden ishte prapa tij. Vetëm Amerika e dinte se do të ndodhte. Prandaj ata instaluan eksplozivë dhe siguroheshin që disa ushtrime ishin planifikuar atë ditë. Shërbimet e ndryshme të inteligjencës kanë paralajmëruar Amerikën, por ata pretenduan se hundët e tyre lulëzuan. Ejani, natyrisht ata e dinin atë.

 17. Unë nuk e urrej njerëzit amerikanë ... por qeveria duhet të fillojë për njerëzit dhe nga populli QEVERIA JU ËSHTË NGA WORLD WAR 2 TERRORIST! PËRDORNI MEDIA SI PROPAGANDA KUNDËR MUSLIMINËVE DHE ME SHUMË GJITHASHTU PËR NJERËZINË BOTËRORE DO TË DIJË VËRTETËN

 18. e vërteta është se obama ka organizuar gjithë këtë në mënyrë që të ketë leje për të vrarë osama bin Ladenin. e vertete e vertete !!

 19. Unë e di që nga 2005 se diçka e pista ishte luajtur. Por vetëm kohët e fundit kam ndryshuar mendimin tim rreth asaj se kush është pikërisht pas tij. Unë nuk mendoj se qeveria ishte vetëm bardh e zi. Tani mendoj se është elita e pasur që qeveria ka në duart e saj. Ju gjithmonë duhet të ndiqni paratë, ka interesa të mëdha. Dikush e bleu WTC komplekse 99 miliona do, disa muaj para sulmit, dhe gjithashtu kishte një sigurim kundër terrorizmit për 3,2 miliardë. Shiko, ai person duhet të dijë më shumë për këtë. Ai do të merrte 6,4 miliardë nga banka Deutche sepse kishte sulme 2. Shumica e amerikanëve nuk e di edhe se një kullë 3rd shemb, por mbaj mend kur isha 911 në SHBA, ose ka qenë në TV ... Rëndësia e shembjes së ndërtesës gjithashtu është edhe një herë me popullin të cilët kanë para dhe dëshirojnë ta mbajnë atë. Të gjitha provat kundër Enron ishin gjithashtu të qartë në këtë ndërtesë 7 WTC .. Kjo është i dobishëm, pluhur të gjitha provat kundër këtyre mashtruesit të madh.

  Gjithsesi, ne të gjithë mund të qëndrojmë në këmbët tona prapa, por çfarë do të ndryshojë? Autorët e vërtetë pas këtyre sulmeve nuk do të kapen kurrë. Obama i ka dhënë Bushit, Rajsit dhe kriminelit më të madh të këtij shekulli paprekshmëria Dick Cheney, kështu që këta 3 po marrin sekretin më të madh të kohës sonë në varr! Për fat të mirë, ata janë të gjithë vizitorë të mirë të kishës, kështu që ata vijnë në ferr për pjesën e tyre (jo bindjen time)

  • Çfarë është në emër?
   Larry Silverstein.
   Në emrin e tij është shkruar; Lyer Israel Invest.

   Ka edhe më shumë të shkruara në organizata se sa lexoni.
   SHOQËRIA E BIBLËS DHE TREGUT TË VAZHDUESHME.
   THAT WOCREW - CAI TREGTI BIBLA NY STOCK ..

   Capitol = Oilpact

 20. HEHE FINALLY njerëz që pas sulmeve shumica janë të bëra nga qeveria, talebanët PLUS ka ndonjë që ka bërë të gjitha UP BY Amerikë, sepse ata aq MUND pushtuar Afganistanin dhe vaj tyre dhe barnave për të trajtuar AF

 21. GAZETA Media dhe bashkëpunojnë me autoritetet Pra, ashtu si atyre se ata të gënjeshtër për ju, hapni sytë njeriut të ditës ju lindur për të qenë ju mashtroi

 22. Kjo është më Brunette bjonde reblogged përgjigj:
  Në të vërtetë, jo gjithmonë çdo gjë, por verbërisht besojnë atë që thuhet në media. Kështu që unë jam ende me vrasjen e JFK-së, për të cilën unë kam dyshimet e mia. Shpresoj se ata po bëjnë edhe më shumë kërkime atje.

 23. T është një luftë e vendeve përballë njëri-tjetrit, por kullat kanë qenë objektivi për vite përpara këtij sulmi, kulla nuk mund të ketë ardhur kurrë poshtë pa ndihmën e diçka tjetër përveç një aeroplani.

 24. PIM FORTUYN nuk duhet të harrohet! EDHE NJË PUNË BRENDA!

 25. O'JA dhe OSOMA u larguan!

 26. Planifikimi i Putinit për lëshimin e provave që ekspozojnë 9 / 11 si një punë të brendshme

  http://tellmenow.com/2014/05/putin-planning-to-release-evidence-exposing-911-as-an-inside-job/

Trackbacks / Pingbacks

 1. B-25 në Empire State Building «Martin Vrijland - [...] fakti që ndërtimi i 7 - ndërtesës ku nuk ka goditur aeroplan - është shkatërruar tashmë [...]
 2. Rusia Sot vjen me prova të forta se 9 / 11 ishte në punë DatDanWeerWel - [...] Burimi: http://martinvrijland.com/2013/09/21/russia-today-komt-met-hard-bewijs-911-was-inside-job/ [...]
 3. Pronari i WTC i cili ngriti $ 5,4 miliardë pas 9 / 11 edhe pronari Nairobi Mall * Update * «Martin Vrijland - [...] Rastësisht, duhet të thuhet se kur diçka ka për të "flakur flamurin" kjo nuk do të thotë se nuk ka vdekje ...
 4. Zëdhënësi zbulon se SHBA furnizon armë me Al Kaidën «Martin Vrijland - [...] që qindarkë në Holandë me të vërtetë do të bjerë, sipas numrave të vizitorëve në faqen time si rezultat i ...
 5. Haaretz Izraelin e Madh në marrjen e «Martin Vrijland - [...] RT.com kohët e fundit ka treguar se Amerika është në gjendje të punojë me "punë brenda", si 9 / 11 ...
 6. Haaretz het Groot Israël in de maak? | -Dutch [Email mbrojtur] Blog Lajme- - [...] kanali RT.com kohët e fundit ka treguar se Amerika është në gjendje të punojë me 'punë brenda' si ajo e ...
 7. Ne do të shkojmë në Mali për lëndët e para « - [...] vështirë se mund të përdoret me mirësjellje të mirë. Gjithkush e di deri tani se Al Qaida nuk ishte pas 911, ...
 8. Ne do të shkojmë në Mali për lëndët e para - [...] [...]
 9. Xhihadistët e rrezikshëm u kthyen nga Siria! « - [...] tap hapur në lidhje me Media kryesore Stream. Ndërsa shumë njerëz tani besojnë se 9 / 11 është brenda ...
 10. Udhëtimi i shkollës Mali do të fillojë « - [...] shumë njerëz tani besojnë se 9 / 11 ishte një punë brenda, fjala Al Qaida ende përdoret. Gjithnjë e më shumë ...
 11. Ne do të shkojmë në Mali për lëndët e para Martin Vrijland - [...] vështirë se mund të përdoret me mirësjellje të mirë. Gjithkush e di deri tani se Al Qaida nuk ishte pas 911, ...
 12. B-25 në Empire State Building Martin Vrijland - [...] në artikullin tim të mëparshëm, dua të flas pak histori. Ajo që shumë nuk e njohin ose nuk e di më shumë është pikërisht ...
 13. Sulmuesi zbulon se SHBA furnizon armë me Al Qaida | Martin Vrijland - [...] që qindarkë në Holandë me të vërtetë do të bjerë, sipas numrave të vizitorëve në faqen time si rezultat i ...
 14. Koreja e Veriut synon të ri Rendit të Ri Botëror Martin Vrijland - [...] për terroristët e rrezikshëm! Ti e njeh ata djem të rrezikshëm të cilët vetëm mund të hedhin në erë disa ndërtesa në të njëjtën kohë ...
 15. Gjoks tani i vrarë nga një komplot? | Martin Vrijland - [...] të zihet. Ah, jo. Ju nuk do të hedhni në erë dy kulla të mëdha me disa mijëra njerëz, sepse ...
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër