Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Amerika ka armë Star Wars të quajtur Death Ray

Amerika ka armë Star Wars të quajtur Death Ray

Nëse pas dëgjimit të këtij artikulli ju nuk dëgjoni më, unë jam ndoshta i goditur nga një armë Death Ray.

Arma e vdekjes Ray u shpik një herë Nikola Tesla. Tesla njoftohet se përhap disa nga shpikjet e tij rreth disa fuqive të mëdha, kështu që ata nuk do të kishin qasje në një nga armët e tij vdekjeprurëse. Ideja prapa kësaj ishte që ai donte që nuk kishte një vend të vetëm që mund të bëhej superior ndaj tjetrit. Megjithatë, patentat e Tesla kanë përfunduar kryesisht me qeverinë amerikane.

Ishte një nga shpikjet e Teslës Sistemi HAARP. Me këtë, ai lehtë mund të shkundë një ndërtesë në Nju Jork mbi themelet e saj. Duke u ndalur në kohë, Tesla e pengoi kolapsin. Një tjetër gjetje nga truri i Teslës është 'anti graviteti'. Ky është shpikja që ka gjasa të shfrytëzohet nga qeveria amerikane dhe me gjasë shpjegon numrin gjithnjë e më të madh të shikimeve të UFO-ve në mbarë botën.

Shpikja më mbresëlënëse dhe shkatërruese e Tesla është raporti i vdekjes. Amerikanët që bashkëpunuan në projektin në të cilin shpikja e Tesla u zhvillua, erdhën në kontakt me senatorin amerikan Jesse Ventura. Jesse është i njohur për guximin për të ngritur çështje që asnjë politikan nuk guxon të rrezikojë. Ventura viziton programin e tij të diskutueshëm televiziv me Dr. Fred Bell, i cili i tregon atij gjithçka rreth armës vdekjeprurëse. Brenda orëve 48 pasi ai i tha Jesse Ventura se ai u bë njeri gjetur të vdekur. Ndoshta tani mund të vendosni komentin tim nga sipër pak.

Në të gjitha gjasat kjo është arma me të cilën WTC në 9 / 11 pulverized në një re të madhe pluhuri brenda disa sekondash. Arma është me gjasë e përdorur shpesh për të pastruar individët, por gjithashtu mund të çaktivizojë një njësi të plotë të ushtrisë, një qytet apo edhe një kontinent. Harrojeni për frikën e krijuar nga një kërcënim atomik. Ray Vdekja është arma e re që i bën të gjitha armët deri më tani për të luajtur fëmijën.

Lidhjet burimore: thebigpicture

Të gjitha aksionet 65
468 ad

15 Comments

 1. në thirrjen e fundit të detyrës dhe në fushën e betejës, lojtarët janë të detyruar të përdorin këto armë (brenda lojës natyrisht)

  vetëdija nuk sheh dallime në mes të lojës apo realitetit
  kështu që në këtë mënyrë ne marrim lejen tonë përmes një devijimi të poshtër për t'i përdorur këto armë në botën reale sipas gjykimit të tyre
  dhe vetëdija jonë qëndron pas këtyre armëve sekrete

  në të vërtetë sipas parimit të njëjtë që sulmet janë shpallur në të hapur, siç janë pikturat në aeroportin e Dallas
  në të cilën fëmijët e vdekur janë përshkruar me skelete naziste

  një mënyrë tjetër është natyrisht problem, reagim, zgjidhje
  për shembull, duke sjellë një kometë me anë të këtij rreze të shtegut të tij

  por kjo gjithashtu do të ngrejë pyetje për këto armë, pasi ne mendojmë se të gjitha këto satelitë janë kryesisht të destinuara për TV dhe telefonat celularë

  duhej ta dinim
  mund të dëgjohet dhe të shihet me saktësi milimetri
  fushat magnetike dhe elektrike mund të ndikohen nga ai
  dhe ata mund të na bëjnë të sëmurë ose të na vrasin me saktësi ekstreme

  ndërkohë që duket se je vetëm i sëmurë
  trupi ynë punon në fusha elektrike dhe magnetike

 2. http://youtu.be/SumIZb6qMJw
  një lloj vdekjeje në veprim
  jo për të reklamuar këtë lojë
  por për të treguar se sa të fshehtë është helmuar rinia për ta gjetur atë normale
  dhe për të zhvilluar mentalitetin psikopatik

 3. Do të kishte gjithashtu njerëz që mund të lëvizin gjërat me energjinë e tyre, dhe kështu është gjithashtu e mundur që njerëzit të thërrasin një forcë të jashtëzakonshme për të hequr gjëra shumë të rënda në rast nevoje / frike, ndoshta jo muskujt, por energjinë tënde në atë moment heqjen e objektit të rëndë, por ju mendoni se ishte forca juaj e muskujve.
  Njerëzit janë gjithmonë të habitur kur diçka e tillë ndodh me ata që mund të kenë lëvizur atë objekt.
  Ju gjithashtu keni praktikues të kung fu që mund t'ju japin një goditje me fuqinë e tyre të energjisë pa ju prekur dhe ende ju rrahni.
  Dhe nëse shikoni shifra futuristike si supermeni ose katër fantastike dhe aq shumë nga ato figura, atëherë shpesh ka "rreze vdekjeje" në të.

 4. Star Wars Mbrojtjes Shoots në UFO në Orbit

 5. WTC 1 & 2 100% janë pluhur me armë energjie.
  Krejtësisht të ndryshme WTC 7. Ai zbriti në mënyrë konvencionale.

  Dr Judy Wood në një intervistë shumë të bukur.

 6. Ajo merr edhe më të çmendur.

  Dr. Judy Wood-Huricane Erin në 9 / 11

  • Faleminderit për shtesën e AdV
   Për shumë, kjo do të shkojë mbi kapakun ashtu si HAARP, sepse ata tashmë kanë vështirësi të kuptojnë se si punon një fshesë me korrent.
   Kjo teknologji ekziston dhe zbatohet. Natyrisht që njerëzit duhet të mbajnë depozitimin në giro të 555, kështu që është më mirë që ata nuk e dinë këtë.

   • http://the-tap.blogspot.nl/2011/09/haarp-map-of-world.html

    ka edhe disa bimë të flokëve si Alaska vetëm
    dhe për personin e interesuar i cili kurrë nuk ka dëgjuar për haarp, ose nuk është i sigurt nëse është e vërtetë
    shikojnë këtë episod të ish-gouveneur Jesse ventura në formën e flokëve të Alaskës
    biri i projektuesit po bën historinë e tij atje
    u shpik si një instalim që ndikon motin, por gjatë procesit
    projekti u rrëmbye dhe u zhvillua më tej si një armë.

    http://youtu.be/iDfwHU7Cw6g

 7. @Martin @ allen
  Unë pajtohem plotësisht me ju se këto armë dhe sistemet satelitore të lidhura tashmë janë në zhvillim e sipër dhe mund të jenë plotësisht funksionale.

  Megjithatë, unë duhet të bëj një kundërshtim dhe kjo ka të bëjë me prishjen e kontrolluar të WTC 1, 2 dhe 7, si dhe shpërthimet në Pentagon.
  Ndërtesat e WTC sapo janë hedhur në erë nga eksplozivë konservatorë.
  Mirë konservatore? Nuk është ashtu-quajtur nano-termit (e cila është ajo që termit në nivel molekular vetëm në laboratorët ushtarake si Los Alamos mund dhe duhet të bëhet, etj) përdoret për të prerë / shkrihet shtyllat e çelikut në copa.
  WTC 1 dhe 2 nga lart të rrëzohet pas (të rreme) të simuluar aeroplanë dhe zjarri i vogël WTC 7 vetëm nga poshtë si prishjen e zakonshme CONTR e ndërtesave prishjes. Pentagoni është thjesht fryrë me barut pa tym, dhe vetëm se një wandje në anën veriore kështu.
  Sidoqoftë, këtu nuk janë përdorur miniaturë miniaturë, armë lazer ruse ose armë yllore. Nëse dikush pretendon se është menduar si një zbavitje si dis- dhe dezinformatave, në mënyrë që vëmendja dhe polemika (I këtu përsëri) të vijnë në detaje të jetë në vend të pyetjes: kush e bëri këtë dhe pse?

  • Unë mendoj se ju bëni pas duke parë dokumentarin bëri AntiPeterRdeVries bërë ndryshe është për të menduar, me kusht që ju keni durim dhe të lejon të marrin seriozisht shqetësimet për ju.
   Nuk është fizikisht e mundur se çfarë ka ndodhur sipas deklaratës suaj.
   Dhe unë mendoj se nuk ka të bëjë fare me zbavitje.

   Ai jep po aq të mirë - por më mirë të arsyetuar - një përgjigje në pyetjen: A ishte 911 një punë brenda? Dhe kjo përgjigje mbetet.

   Përveç kësaj, ajo siguron depërtim në mundësitë e kësaj arme. Pra, vetëm mendoni për këtë. Jam i bindur se kjo është metoda me të cilën janë hequr të gjitha ndërtesat WTC (jo vetëm ndërtimi i 1,2 dhe 7).

   • Faleminderit Martin, unë jam duke shkuar për të studiuar atë ??

 8. Kjo video është e papërmbajtshme si provë e një pune brenda në 9 / 11

  http://www.youtube.com/watch?v=qZT_4tJ22Q4

 9. Kollonat e çelikut prerë në mënyrë oblique pastaj, si dëshmi për nano-thermate? Por kjo mund të nënkuptojë se kjo ishte një terren testimi për teknikat e reja. Sidomos historia flasim për masa që mungon dhe makina djegur në teorinë e "djegies". Pyetja ime është: Çfarë shtuar vlerë e cila kishte F. Bell në video përveç se ai vdiq ", e fejuara e" shumë të rinj, nuk ka detaje vdekja, në mënyrë të qartë mbipeshë, rastësi?. nb Në një distancë sulm në zemër shkoi me shigjetat e ngrira helm. Interesante, unë do të shikoj më shumë video nga kjo Jesse V.

 10. Hola aloha señor PAIS LIBRE,

  Përjashtimet dhe sidomos ndryshimet duhet të bëhen.

  Dhe një artikull me të vërtetë më bëri thirrje për mua.

  Sepse shihni se çfarë është në dhomë ". Imazhet nga ndëryjor kishte qenë më mirë, por e përdorin më shumë imagjinatën dhe kreativitetin e mendjes tuaj dhe skaut Jose Escamilla përftuar figura veten dhe shumë dokumentarë si UFO The Story Greatest Ever Denied [Jose Escamilla] dhe të shikojnë trilogji Space Sekret nga krijuesi i filmit dokumentar Chris Everard për të marrë një pamje më të gjerë të këtij varfëri.

  Ndërmjetësi - Makina Space Space

  https://vimeo.com/7484960

  Hapësira sekrete

  Ps. E dashura kolegun tim guerero Pais Libre, e kam varrosur mendjen letrare të betejës kur kupton se çfarë dua të them sepse kam mësuar nga përvojat jetësore me një nga shkrimtarët e Për më tepër.

  Saludos i përzemërt,

  Polder Pablito,

 11. Forcat Ajrore të SH.B.A.-së planifikojnë të armatosin luftëtarët e gjeneratës së gjashtë me armë lazer

  http://rt.com/usa/air-force-laser-request-115/

  Enneh a keni vërejtur tashmë arma e fundit satanike e evropianëve, amerikanëve dhe izraelitëve?
  Simboli në anën e njeri që rri kot në linkun e mëposhtëm, të cilëve më kujton një shenjë nazist dhe e pyes veten personin tim se shokët tanë hebrenj meshkujt si vendosjen e një simbol në një armë, si përdorimin e këtyre armëve, por të gjithë një është më thellë në këtë çështje, atëherë gjithçka bëhet e qartë, por ajo kurrë nuk është gëzuar ???? ????

  Vetëm anëtarët: Europa hap "klubin e dronëve" për të konkurruar me SHBA-në, Izraelin

  http://rt.com/news/drones-europe-nato-eu-us-008/

  saludos i përzemërt,

  Paul

Trackbacks / Pingbacks

 1. Si përdor armën e vdekjes Ray në punën 9 / 11? - [...] punë, por gjithashtu që në të gjitha gjasat është përdorur një sistem i armëve i panjohur për masën. ...
 2. Amerika ka armë Star Wars të quajtur Death Ray - [...] punë, por gjithashtu që në të gjitha gjasat është përdorur një sistem i armëve i panjohur për masën. ...
 3. Winston Churchil: Historia është shkruar nga fituesi « - [...] Sllobodan Millosheviç u gjet i vdekur në qelinë e tij në 11 Mars 2006? A u mbyt ndoshta me armë që ...
 4. A është Jasper Steringa ge-Miloševićd? « - [...] Ju nuk keni të bëni asgjë me dikë që e di, i cili mund të jetë duke bërë thirrje për një avokat tjetër dhe një ...
 5. Winston Churchil: Historia është shkruar nga fituesi Martin Vrijland - [...] Sllobodan Millosheviç u gjet i vdekur në qelinë e tij në 11 Mars 2006? A u mbyt ndoshta me armë që ...
 6. Si funksionon arma e Death Ray përdorur në punën 9 / 11? | Martin Vrijland - [...] punë, por gjithashtu që në të gjitha gjasat është përdorur një sistem i armëve i panjohur për masën. ...
 7. Lëvizja ruse e trupave sinjalizoi Martin Vrijland - [...] rreth tokës varen nga armatimi. Pra do të kishte një Armë të Drejtuar të Energjisë ose Ray Vdekjeje ...
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër