Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Demonstrimi për rihapjen e hetimit mbi Anass Aouragh

Demonstrimi për rihapjen e hetimit mbi Anass Aouragh

Në shkurt 6, 2014, një demonstrim ishte hero përpara parlamentit holandez në Hagë. Anass Aourag u gjet i vdekur në pyjet Wassenaar pikërisht një vit më parë. Hetuesit përcaktuan se ishte vetëvrasje. Pasi familja e tij shikoi mbi raportin e autopsisë, ata treguan se detajet specifike ishin të përjashtuara. Ata gjithashtu vunë re se testimi i ADN-së ishte bërë në veshje Anass. Patologu i pavarur, i cili studioi policinë e trupit të Anasit, arriti në përfundimin se dëmtimet që ai pësoi ishin tregues të qartë se ai ishte një viktimë e lojës me faull. Familja, miqtë dhe përkrahësit e parlamentit holandez Ministrit holandez të drejtësisë, Ivo Opstelten, për të vënë në një kërkesë formale për të rihapur rastin. Nuk ka rëndësi se sa ngarkesë ata kërkuan, askush nuk doli. Sapo demonstruesit u larguan nga zona, filluan ngjarje interesante. Shikoni raportin dhe na tregoni se çfarë mendoni për këto veprime frikacake.

nga Keven Roberson

Të gjitha aksionet 1
468 ad

15 Comments

 1. Nëse për "zonjë" gjoks, por hulumtim i mirë është bërë, bandë e këmbë se ajo është !!!
  Përsëri IFF korruptuar që do të bëjë hulumtimin.
  Unë dyshoj se ajo ka qenë viktimë e një grabitje apo diçka të ngjashme.
  Fjala se çfarë përdor John van den Heuvel në bulevardin RTL është po aq emocionuese sa ky hulumtim është bërë.
  Anass gjithashtu u soll menjëherë në Institutin e Arsimit Profesional në atë kohë që të 'shqyrtohej' nga anga e errët!
  Çfarë një maskaradë përsëri, të gjitha dallimet e klasës oover vendin dhe se si i bezdisshëm kjo është e gjitha për familjen pikëllimin.
  Familja e anass është ende në errësirë ​​në lidhje me fatin e tij, energjik apo jo.
  Të përfundojë plotësisht me këtë kalb të korruptuar !!

  • grabitje @maasdonk mund, por ata do të duan CDA dhe nga kundërshtimet e tjera tashmë të japë sinjalin e duhur për zgjedhjet: eh bashkëpunuar të paktën jo shumë për të punuar ose tjetër ... ..

   k pranoj atë që është shumë e ngarkuar. ???? ????

   • Më vjen keq që CDA duhet të jetë D66 (= D666) haha

   • Gjithashtu, duhet të merret me ngarkesën e fshehtë në rastin e një katastrofe të boshtit.

    A nuk ka kamera në dhe rreth vilës së saj kryesore?
    asgjë nuk dëgjoi për këtë.
    Në vetvete kjo është tashmë e dyshimtë, shumë e dyshimtë.

  • John van den Heuvel? Pamja e tij tashmë rrezaton pabesueshmërinë. Hulumtues i rremë. Por mirë. Dhe çfarë Els Borst shqetësuar, të cilët u vendosën në vitin 2000 ose 2001 (nuk mund të mbani mend saktësisht se çfarë viti është, personalisht Hans van Mierlo marrë trajtim preferencial në lidhje me problemet e tij me mëlçinë e tij ai ka marrë përparësi të trajtohet, mendova .. edhe pse ishte një transplantim i mëlçisë.

 2. Në të vërtetë, nëse një hotemetotebel si diçka të gjirit ndodh është i kundërt çdo fije bari rreth çdo gur dhjetë herë dhe çdo gjë që ata mund të gjejnë hetuar.
  Për Marianne emitters derivative, për Anass dhe Julian dhe Rubin (I ati i kursit Denis) asgjë, nëse ata duan të fsheh diçka mbuluar, edhe atëherë hulumtimi është edhe 100x në mënyrë intensive për shkak se duhet qilim dhe do të mbeten të mbyllura, ka edhe më të madh interesat (lexohen veprat penale) të përfshira, Els mund të presë ...

 3. Ukrainasit kanë guximin të kundërshtojnë korrupsionin. Shihni se si protestuesit merren me policinë. Duhet të themi se policia sillet në një mënyrë që ka qenë për ditë të tëra.

  • është plotësisht në skenë. Kjo është shumë e qartë, vetëm njerëzit e verbër nuk do ta shohin atë.

   • kjo e bën rolin e RT të qartë përsëri. Gjithë gjë po nxit.
    RT ishte gjithashtu në listën e zezë për një kohë të gjatë.
    Shumë shqetësuese si të ashtuquajturat "nxis" brainwashed aq lehtë nga Kiev-PSY-op.ONGELOOFLIJK!
    Gaz lotsjellës i cili është mbuluar është shumë i pastër pa gaz lotsjellës. Vetëm ujë apo diçka.
    Kam vënë re edhe reagime të tilla ndaj klolit: "Në Kiev ata vetëm e dinë se si ta bëjnë atë"
    BS të plotë. Njerëzit nuk e shkelmojnë këtë absurditet!
    RT është opozita e kontrolluar, një gjë shumë e rrezikshme për të kuptuar.
    Po aq i rrezikshëm sa të ndershëm / zionist Alex Jones.
    Por fatmirësisht, shfaqja në këtë video të Kievit është kaq e dukshme saqë kushdo që është i zgjuar lehtë mund ta shohë atë.
    Duke mos qenë i zgjuar tani do të thotë patjetër dënimin tonë me vdekje.
    Vendosni për veten tuaj atë që dëshironi.

   • Jo për të hedhur bubullima në skenë. Disa faqe / blogje e përmendin këtë. Nuk dihet për ndonjë burim tjetër. Pas të gjitha, ju jeni shpejt të larguar si një "komplotist". Dhe për më tepër unë nuk kam qenë i tronditur. Larg nga kjo.

   • cilat bloge dhe cilat faqe? previousnotnews, godlikeproductions shpresojmë jo?

 4. Duke folur për komplotin dhe korrupsionin, shih lidhjen më poshtë rreth forcave reale pas protestave në Ukrainë. Video përmban një bisedë telefonike të kapur midis një bashkëpunëtori të ngushtë të Obamës dhe ambasadorit amerikan në Ukrainë.

  • thirrjet telefonike të përgjuara, mesazhe të rrjedhura.
   Unë nuk besoj në të gjitha.
   youtube do ta bllokojë atë.

 5. Çfarë na mungon në dhomën 2e.

 6. "ai ishte një viktimë e luanit."

  Bëje një lojë të gabuar.

GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër