Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Dhuna policore: Policia e policisë 13 e prek djalin Tilburg sepse ai nuk dëshiron ta heq sandviçin e tij

Dhuna policore: Policia e policisë 13 e prek djalin Tilburg sepse ai nuk dëshiron ta heq sandviçin e tij

paralajmërim: Një vlerë jo numerike e hasur në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-content/plugins/social-warfare/functions/social-networks/twitter.php në linjë 106

paralajmërim: Një vlerë jo numerike e hasur në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-content/plugins/social-warfare/functions/social-networks/facebook.php në linjë 74

Po bëhet më e çmendur me dhunën e policisë. Një djalë në Tilburg dëshiron të hajë sandwichin e tij në autobus, por shoferi i autobusit mendon se nuk e pëlqen këtë. Shoferi i autobusit më në fund dëbohet për shkak se shokët e tjerë janë duke u ankuar. Në ndalesë tjetër, megjithatë, ai është marrë nga autobusi nga disa agjentë. Përfundimisht policët 13 përdoren për të goditur djalin 25 vjeçar. Një tjetër pasagjer i quajtur Yoni Klarenbeek filmon gjithë këtë dhe raporton në kohën e tij të Facebook. Ai shkruan [quote] Flisni për brutalitetin e panevojshëm të policisë. Djali nuk dëshiron të hidhërojë sandviçin, djaloshi, nuk ha jashtë në autobus, nuk ka asgjë të keqe. Jo frikë nuk kërcënoi asgjë .. shoferi i autobusit bën thirrje policisë dhe shfaqet me 13 njeri! Boy reziston dhe merr grushta të mëdha ... absolutisht qesharake se si policia kryen këtu, krejtësisht të panevojshme ... kam turp .. Unë kam qenë atje nga fillimi, dhe ai nuk donte ta mbante sandviçin e tij larg. Shoferi i autobusit thotë se nuk do të vozis para se të vendosni sandviçin tuaj. Pra, shoferi i autobusit pret minuta 10 derisa ai në fund të përzënë, sepse pjesa tjetër e njerëzve shkuan në autobus që ai kishte për të përzënë. Pastaj ai e thirri policinë sepse ai ndjehej "jo i sigurt". Kjo është e gjitha. Dhe unë nuk dua të kërcënoj ose të abuzoj me dhimbje. Dr nuk kishte asgjë për t'u ndjerë "i sigurt".

Më poshtë mund të shihni një nga filmat e goditjes së policisë. Pjesa tjetër ...

Të gjitha aksionet 0
468 ad
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405


paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Një Koment

  1. MBROJTË DHE SERVE! Tazers po vijnë (aktualisht atje) dhe në të ardhmen unë parashikoj vendosjen e avionëve të armatosur plotësisht të automatizuar. Versioni i parë i ROBOCOP ishte ende fantashkencë, një film në lidhje me FUTURE. Xhirimi i robokopit nuk është më fantashkencë, është një film për të ardhmen, por për atë që po luan TANI. Njerëzit zgjohen nëse nuk dëshironi që 4 javë më parë të kërkojnë leje nga komuna juaj për të marrë një broshurë me udhëzime se si dhe kur mundeni ose nuk mund të le që të pjerrët dhe ndonjë ndëshkim në këtë rast. tejkaloj nivelin e aromës 7 ... ZGJUJNI !!!!

GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër