Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Marijke Harkema në grevën e urisë për djalin e saj Leon Groeneweg

Marijke Harkema në grevën e urisë për djalin e saj Leon Groeneweg

paralajmërim: Një vlerë jo numerike e hasur në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-content/plugins/social-warfare/functions/social-networks/twitter.php në linjë 106

paralajmërim: Një vlerë jo numerike e hasur në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-content/plugins/social-warfare/functions/social-networks/facebook.php në linjë 74

Si e siguroni si një shërbim sekret që bëni banda e të rinjve të duken më të rrezikshëm? Ata duhet të vrasin. Dhe pikërisht kjo ndodhi me djalin e Marijke Harkemës, Leon Groeneweg (19) nga Schiedam. Edhe miku i Leon Tariq Chatta (gjithashtu 19) u vra në rrethana jashtëzakonisht të dyshimta në atë kohë. Pyetja tani është nëse kjo bandat e të rinjve me të vërtetë janë prapa vrasjes apo që kemi të bëjmë këtu me një 'flag falsepër të mashtruar bandën e të rinjve duke mashtruar propagandën e pamëshirshme. Tani lexuesi mesatar do të mendojë "Jo, se Vrijland sheh një fantazmë prapa çdo peme". E pra, mbani në mend se shteti ka gjithçka për të zbatuar shtetin policor. Nëna tani mbetet e zhgënjyer për shkak se Shërbimi i Prokurorisë Publike nuk lëshon informacion. Dhe kjo është pikërisht ajo që i bën thirrjet e alarmit.

Marijke Harkema është një peticioni filloi. Përveç kësaj, ajo shkon në një grevë urie për të kërkuar vëmendje për rastin. Ajo do të jetë mirë në qoftë se ju mbështesin peticionin, por edhe më mirë në qoftë se ne om, drejtësinë dhe NFI do të ushtrojë presion mbi të gjitha rastet e mbuluara deri që tregojnë gjithnjë e më qartë se këto organe nuk mund të besohet. Sigurisht mbështetje Media Kryesore Stream Znj. Harkema edhe në këtë rast. Ata duhet të sigurojnë me të drejtë që të keni simpati me znj. Harkema, por mbi të gjitha që imazhi rritet i rrezikshëm bandat e të rinjve duke ecur rreth. Kjo është menaxhimin e perceptimitdetyrë për të cilën ata janë të punësuar. Bandat e të rinjve tani formojnë alibi të ri të suksesshëm për të zbatuar edhe më shumë shtete policore. Ndoshta ju tashmë mundeni aplikoni si një BSH.

Lista e lidhjeve burimore: Telegraaf.nl

Të gjitha aksionet 0
468 ad
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405


paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
5 Comments

 1. http://www.schiedamstad.nl/yabbse/index.php?topic=14154.0

  Varri i Leon Groeneweg u shkatërrua nga të huajt dhe u zhyt me fjalën 'kar'. Djali 19-vjeçar u gjet në 2008 në Brielse Meer.

  Gjysmë vëllai i Leon-it raporton se është hera e dytë që varri është shkatërruar.

 2. @ @ Pikërisht. Fatkeqësisht mesatarja JaknikBlindStomDoofZombie-lander (????) po pret me sytë e hapur dhe veshët !!!

  Në këtë mënyrë ata janë të mbuluar me lëkurë dhe flokë nga POLICIA State.

 3. Ati do të kujdeset për ju!
  Po që të qëndroni të qetë, të ftohtë, të verbër, të shurdhër, memec dhe mbi të gjitha të varfër.
  Ngarkoni një shumë të taksave, TVSH, Akciza, Big Gjobat etj dhe edhe më pak të shefit tuaj, më pak përfitim, më pak pension.

 4. Vdekja e Leon Groeneweg

Trackbacks / Pingbacks

 1. Bandat e tmerrshme Dalton të rinj tani alibi për drones Martin Vrijland - [...] sulme të rreme flamur. Djali i Marijke Harkemaen, shoku i tij, u vra sipas banda të të rinjve të policisë. Hulumtimi i vërtetë po ...
 2. anonim - [...] sulme të rreme flamur. Djali i Marijke Harkemaen, shoku i tij, u vra sipas banda të të rinjve të policisë. Hulumtimi i vërtetë po bëhet ...
 3. Bandat e tmerrshme Dalton të rinj tani alibi për drones « - [...] sulme të rreme flamur. Djali i Marijke Harkemaen, shoku i tij, u vra sipas banda të të rinjve të policisë. Hulumtimi i vërtetë po bëhet ...
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër