Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Nënën e shquar e fshehur e nënës më të mirë të Anasit

Nënën e shquar e fshehur e nënës më të mirë të Anasit

Disa dëshmitarë erdhën tek unë me një histori të mrekullueshme për nënën e mikut më të mirë të Anass Aouragh; djalë i cili u zhduk vitin e kaluar në 6 Shkurt dhe u gjet i vdekur në një pjesë të parkut të nesërmen në mëngjes. Zohra Merzouk, nëna e Anas, ishte shumë e mirë me një familje izraelite diplomatike (shih komentet këtu). Dëshmitarët raportuan se gruaja e diplomatit Uri H. në gusht 4 2013 ka vdekur nga një mbidozë e pilula gjumi. Gjëja e shquar në lidhje me këtë është se kjo çështje është mbajtur akoma me kujdes. Në kohën që rasti Anass ishte ende shumë në lajme, megjithatë, është raportuar nga disa njerëz se ka pasur një diplomatët e makinave të pranishëm në procesion funeral e Anass. Zohra Merzouk pranoi disa herë në bisedat që kisha me të se ajo ishte miq të mirë me këtë familje. Anass edhe një mik i mirë i biri i gruas të vdekur. Thuhet se ai nuk ishte edhe shoku i tij më i mirë.

Sipas dëshmitarëve, ka pasur pesë emergjente që 4 gusht në frontin e familjes diplomatëve në atë kohë ishte ende duke jetuar në Long Kerkdam Wassenaar. Marechaussee ishte gjithashtu i pranishëm. Kjo është e kuptueshme kur një diplomat është i përfshirë në një situatë të tillë, sepse siç e dinë të gjithë, diplomatët kanë privilegjin e 'diplomatieke onschendbaarheid. Deri në ç'masë është bërë një apel për këtë pacënueshmëri në këtë çështje është, sigurisht, guessing. Vlen të përmendet se në disa raste disa ditë pas vdekjes së gruas, furgona e largimit ishin në derë. Thuhet se nëna e Anasit do të ishte identifikuar si e pranishme në këtë lëvizje (kjo është raportuar nga dëshmitarët). Gjëja e mrekullueshme tani është se shkaku i vdekjes që diplomati do të kishte dhënë është se gruaja e tij kishte probleme gjumi dhe këtë herë ai do të kishte marrë 'një pilulë shumë'. Dëshmitarët raportojnë se në atë 4 Gusht 'grua duke u ankuar dhe duke bërtitur"është dëgjuar. Ndërsa djali më i vogël (i dashuri i Anasit) qëndronte para dritares në katin e parë. Pyetja, natyrisht, është se si dëshmitarët mund të kishin dëgjuar ulërima ndërsa gruaja, sipas njeriut Uri H., tha për "një pilulë shumë"do të kishte vdekur. Dhe përderisa incidenti ndodhi rreth gjysmës së shtatë në mbrëmje. Kjo nuk është me të vërtetë një kohë për të marrë një pilulë gjumi.

Dëshmitarët gjithashtu panë kryebashkiakun Hoekema të kalonte në shtëpinë e diplomatit disa herë gjatë pranisë së shërbimeve emergjente. Ishte Hoekema kurioz dhe nuk u lejua të shikonte brenda diplomatit të pacenueshëm? I gjithë incidenti mund të quhet shumë i shquar. Veçanërisht sepse kjo është e gjitha e mbuluar me një mister të madh. Masa disa ditë më vonë mund të quhet edhe më e shquar. Pse ky diplomat - i cili duket se është shumë i mirë me nënën e Anasit - duhet të largohet nga vendi kaq shpejt? Çfarë ndodhi me gruan e tij? A ka lidhje ndoshta me rastin Anass?

Raporti i shërbimeve emergjente tani nuk është më në dispozicion 112.meldingen.nl. Megjithatë, është zbuluar mesazhi vijues:

Gusht 4 2013 18: 23: 16: shërbimet emergjente nxituan të gjatë Kerkdam në Wassenaar. tashmë 2242 BN ws gjatë Kerkdam Ride: 69042 69043 VTG: 15101 15110 Njoftimi dërgohet: - 2029569 kodin mbarëkombëtare alarmit - 1520010 Picket automjeteve GGD Den Haag - Ambulance 1520001 15-101 GGD Den Haag

Lista e lidhjeve burimore: 112.meldingen.nl, Rijksoverheid.nl

Të gjitha aksionet 270
468 ad

12 Comments

 1. Rasti i goditjes. Gjëja e fundit që prisni nga marokenët është se ata kanë lidhje me diplomatë izraelitë. Përveç nëse kanë një prejardhje hebraike (në Marok, shumë judenj jetuan në themel Izraelin).

  Ndoshta ai diplomat kishte abuzuar dhe vrau Anassin. Pas kësaj, gruaja e tij doli jashtë. Prandaj, duhej të heshtte. Izraelitët që kryejnë krime në Holandë gjithmonë kanë vend për t'u larguar. Ashtu si pedo-mësues ose Bijlmer aksident ajror.
  Kjo mund të shpjegojë të gjitha ato hapa të çuditshme në drejtësinë holandeze me vrasjen e Anasit.

  Opmerking:
  Në ngjarjet diplomatike izraelite, Mossadi është i ndërlidhur fort thellësisht. Mbani atë në vrima.

 2. si nëna e mikut më të mirë

  ajo mund të ketë zbuluar pikat e kontaktit në lidhjen e saj të ngushtë midis nënës dhe djalit lidhur me vrasjen e Annass

  dhe ajo kishte për të hequr qafe atë.

  nuk dëshiron që menjëherë të përfshijë racat ose dhunën në familje
  sepse në veçanti argumenti i parë është më i dukshëm duke pasur parasysh pamjen e përgjithshme

 3. A nuk ka njerëz që dinë më shumë për këtë familje. Pyetja ime është, a ka kjo familje një nxënës shkëmbimi në shtëpi në kohën e vrasjes së Anasit?
  Po mbledh informacion. Kini besim në këtë.

 4. Punonjësit e rinj 2 u morën në gusht 2013 në Ambasadën e Izraelit në Hagë.
  Yoram Gilady në 16-08-2013 dhe Ron Wisel në 27-08-2013 (për të gjetur më të fundit në Facebook)
  Yoram Gilady në funksionin e ministrit
  Atasheu i Forcave të Mbrojtjes Ron Wisel, Ushtria, Ushtria dhe Forcat Ajrore
  Cili ishte emri i plotë i Uri H ???

  • shih në komentet e artikullit në të cilin unë lidhen

 5. Na vjen keq, u gjet. Tani punon në Berlin. Keni dërguar një foto shumë të veçantë në adresën tuaj të postës elektronike.

 6. Gusht 2013, që është 6 muaj pas vdekjes së Anass! Por të gjithë rrugën tejet të çuditshme justie dhe policia duhet të bëni këtë hetim "arrestimi" ka rezultuar direkt në pyetjet në vijim vijnë në mendje: A e gruas diçka? Nëse po, çfarë e dinte? Dhe ajo donte të them ?? Dhe pse janë të gjitha deklaratat për vdekjen e kësaj gruaje tani përsëri të paqartë si Ferri?

  E pra, për këtë çështje kjo praktikë lëviz seamlessly me të gjitha deklaratat e tjera të paqarta që kanë qarkulluar MSM dhe policinë në lidhje me vdekjen e Anass. Këto janë pyetje që ende nuk kemi një përgjigje, por rruga e çështjes po bëhet gjithnjë e më serioze dhe ende nuk është zgjidhur!

  • Nuk ka qenë as një fjalë për vetëvrasjen e grave në letër dylli.
   Dhe kjo është e veçantë.

 7. është babai i Anass tashmë i vetëdijshëm për këto zhvillime unë pyes veten

  • Po, por mbetet shumë e qetë ...

 8. Frika !!!!! Asgjë, por kjo. Shumë keq.

 9. Hey Martin, çfarë mendoni për të zhdukurit e Lisanne dhe Kris në Panama? Një sasi e ekzagjeruar e vëmendjes i është kushtuar kësaj në media, që duhet të ketë frymë. A nuk mendon?

GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër