Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

NSA është procesori qendror në rrjetin trans-njerëzor

NSA është procesori qendror në rrjetin trans-njerëzor

Para se të shpjegoj titullin e këtij artikulli, ju këshilloj të shikoni dokumentarin më poshtë. Në fakt, njerëzimi është më afër skenës trans-humane se sa do të shohim në ëndrrat tona më të egra. Interneti luan një rol të madh në këtë. Vaksinimi është gjithashtu i rëndësishëm; ashtu si ushqimi i manipuluar gjenetikisht, kimikatet dhe nanoteknologjia. Jo më kot selia NSA në formën e një motherboard procesor qendror në një kompjuter. internet është tashmë në duart e elitës sunduese. Por teknologjia ka shkuar shumë më tepër sesa mund ta imagjinoni për milje. Për shembull, nga vetë për të llak përsëritur nano-grimcave në atmosferë, njerëzve të infektuar me nano-organizmave që lidhin ato me internet dhe të bëjë të kontrollueshme (shih doku 0: orë 58).

Në vazhdim të këtij artikulli unë do të shpjegoj më në detaje atë për të cilën po synoj. Për momentin, unë ju këshilloj të merrni një vështrim të mirë në dokument, sepse gjithçka shpjegohet në detaje. Unë jam kurioz se çfarë Jan Bennink e kësaj dhe nëse ai do të kushtojë një kolonë për të.

Të gjitha aksionet 10
468 ad

4 Comments

 1. Të gjitha komentet janë ruajtur në mënyrë që të merrni një pamje se si turma zgjohet.
  Por mirë, jashtë matricës ka edhe një jetë pa telefon celular dhe pa internet.
  Le të AIVD ose NSA merimangë atë që unë jam duke bërë tani.
  Duke folur është argjendi, heshtja është ari.
  Shko qij veten tuaj AIVD & NSA suckers !!

  Gëzoni njerëzit e bukur jashtë.
  Gjeni natyrën!

 2. Një për rrugën.
  shpejtësi të plotë përpara !!!!

 3. Ure mbi ujera te turbullta

Trackbacks / Pingbacks

 1. Zhvillimet trans-njerëzore «Martin Vrijland - [...] Unë e përmenda tashmë fjalën 'trans-njerëzore' në artikullin tim të mëparshëm. Për këdo që nuk ka kuptim ose kohë për të ...
 2. Pedofili në Holandë të ekspozuar në SHBA «Martin Vrijland - [...] Por, pavarësisht se Neelie botoxKroes bën më të mirën e saj për t'i dhënë internetit funksionalitetin që NSA do të donte ...
 3. Ministri Plasterk duhet të jetë i ekspozuar ndaj mollave « - [...] role. Ndërsa ju duhet të mësoheni me përgjimin, teknologjia tashmë mund të jetë në përgatitje për të marrë një hap më tej ...
 4. Apple, Google, Microsoft dhe shkrimtarët protestojnë për NSA « - [...] Mendoni për veten tuaj. Për shembull, i njoh njerëzit që punojnë në TIK dhe ndihmojnë në krijimin e softuerit që ...
 5. Zhvillimet ndër-njerëzore Martin Vrijland - [...] Unë e përmenda tashmë fjalën 'trans-njerëzore' në artikullin tim të mëparshëm. Për këdo që nuk ka kuptim ose kohë për të ...
 6. Mekrel dhe Hollande duan NSA-në e tyre, por e quajnë rrjetin evropian të të dhënave Martin Vrijland - [...] lajme në anën e pasme të mendjes suaj se këta regentë vetëm menaxhojnë një përsosje të shtetit të kontrollit. Asgjë nuk është ajo që ...
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër