Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Orlando: Propaganda LGBT dhe Hollanda e saktë që ndjek mediat verbërisht

Orlando: Propaganda LGBT dhe Hollanda e saktë që ndjek mediat verbërisht

Sulmi terrorist i dyshuar në Orlando pothuajse kujtoi një film të keq b. Aktorët e krizës që drejtojnë klubin homoseksual Pulse u kthye me figurantët që nuk dukeshin të plagosur fare. Asnjë ambulancë, por një kameraman i cili është ngritur për të filmuar këta njerëz me një aparat fotografik në një trekëmbësh. Një nënë që qan, e cila është shumë e qartë nga një teleprompter duket se lexon. Omar Mateen, revole e masakrës së Orlando, tani do të kishte veten, pengjet dhe klubin homoseksual ku ndodhi pengja. letër me eksplozivë. Si e mori atë të ftuar të gjithë? A kishte ai një karrocë me të? Dhe sigurisht tani ka tinguj që revole jo vetëm që ka vepruar, por mediat kanë përdorur përsëri stuhinë e parë ëmbëlsirë për të programuar masën me: terrorizmi mysliman i radikalizuar vret LGBT. Në këtë artikull kam shpjeguar se me këtë Artikujt e rendit të ditës së 4 në goditje 1 programuar në mes të veshëve të njerëzve. Duhet të ketë një frikë të madhe për radikalizimin e muslimanëve dhe që të çon pa u vënë re - nëse ne duam apo jo - ndaj frikës së burrave dhe grave të komunitetit musliman. Paramendoni se ka një radikalizëm ujku i vetmuar në mes. Sulmi ndaj komisionerit të policisë dhe gruas së tij një ditë pasi Orlando e bëri atë programimi i plotë. Qëllimi përfundimtar? Kaos total në Amerikë dhe Evropë dhe luftë civile si rezultat i nxitjes së popullatave kundër njëri-tjetrit. Dhe nga ai kaos mund të ndërhyjmë me një dorë të rëndë për të krijuar një shtet militar.

Unë shpesh pyetet pse qeveritë duan të sulmojnë një sulm? A nuk do të kishte thjesht ...

Të gjitha aksionet 0
468 ad
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër