Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Pavdekësia në 2045

Pavdekësia në 2045

Në videon më poshtë, përpiqem t'ju shpjegoj se si nanoteknologjia do të sigurojë që biokomunët njerëzorë pritet të arrijnë statusin e pavdekshëm në 2045. Po përpiqem gjithashtu të shpjegoj se teknologjia nuk është vetëm një e ardhme e bukur. Interneti luan një rol shumë të rëndësishëm në rrugën drejt skllavërisë përfundimtare. Në faqen e internetit Nanobrainimplant.com do të gjeni të gjitha llojet e informatave të hollësishme rreth këtyre zhvillimeve. I referohem në veçanti fjalimit të Magnus Olsson.

Të gjitha aksionet 1
468 ad

7 Comments

 1. nuk është mirë kështu që ata tashmë janë duke pasur probleme me daljen në pension, sepse po bëhemi më të vjetër, si duhet të shkojë? therje njëri-tjetrin ??? a janë duke bërë shumë punë në disa vende, kjo nuk është vërtet e bukur

 2. Teknologjia Cyborg-Njeriut 2013

 3. Ata janë teknika interesante. Për shembull, ju mund të programoni robotë nano për të prishur ndotjen ose për të pastruar detin nga plastika.
  Ne jemi në mes të një revolucioni të ri industrial, botës nano.
  Sidoqoftë, ne nuk e dimë se çfarë ndodh në laborator dhe kush po punon në të.
  Një Oppenheimer ose Mengele i ri lind në këtë mënyrë ose tashmë është i zënë, duke marrë parasysh fibrat e çuditshme që gjenden, me organizma të gjallë duke përfshirë insektet (shih sëmundjen e Morgellonit). Për më tepër, unë nuk mendoj se ne jemi në klub për t'u bërë të pavdekshëm në afat të shkurtër, me ndihmën e kësaj teknike.
  Presin një ish-150 Henry Kissinger, nëse diçka nuk ndryshon së shpejti.

 4. I dashur Martin,

  Për të filluar, unë dua t'ju falënderoj për videon tuaj interesante. Më pëlqen mënyra si e keni ndërtuar atë për të parë dhe dëgjuar. 

  Unë kam qenë i interesuar në nanoteknologji një kohë më parë, sepse kam kërkuar për të blerë një sunscreen me një filtër të sigurt UV. (Rrezatimi UV është fajtori më i madh i plakjes së lëkurës). Kështu që kuptova se është (tani) përdorur në kremrat e diellit. Këtu, pra, grimcat mund të përmbahen që janë prodhuar me nanoteknologji. Hulumtimi që po bëhet aktualisht në efektet shëndetësore të nanopartikulave është shumë i kufizuar, por kjo tashmë është përfshirë në produktet (kozmetike). Ndërsa efektet e përdorimit afatgjatë ende nuk njihen. Në rastin e lëkurës së dëmtuar ose jo të shëndetshme, për shembull, mund të përfundojë në qarkullimin e gjakut dhe në rastin e djegieve të diellit në formë llak ekziston rreziku i thithjes së nanopartikulave. Unë ende e gjej shqetësuese, dhe për sa kohë që 100% nuk ​​është treguar se nanopartikalet janë krejtësisht të sigurta, unë nuk mendoj se duhet të përpunohen në produkte.

  Sidoqoftë, më ka bërë shumë kritikë për të gjetur se çfarë ka në prodhime para se ta përdor. Kjo është arsyeja pse unë mendoj se është një temë shumë interesante dhe gjithashtu jam i kënaqur që ju i kushtoni vëmendje kësaj.

  Mbani në punë të mirë, Martin! ????

 5. nuk ju falënderoj Unë jam tashmë i pavdekshëm shpirti im do të jetojë në, por që njerëzit nuk do të marrë vdekur është e bukur ??

Trackbacks / Pingbacks

 1. Çdo gjë është marrë nga dollapi për të bërë vaksinimin e detyrueshëm «Martin Vrijland - [...] që fëmijët e nënave të pavaksinuara kanë një rezistencë më të gjatë natyrore. Dhe çfarë është më shumë ...
 2. Monsanto Video Revolt «Martin Vrijland - [...] Ushqimi është i lidhur edhe me zhvillimin e leukemisë. Unë gjithashtu ju këshilloj të rishikoni filmin tim përsëri ...
 3. Google tregon se çfarë është agjenda e NWO-së "Martin Vrijland - [...] Por fotografia e sotme është shumë e përditësuar me temën që kam diskutuar në vitet e fundit ...
 4. Kapaciteti i trurit në clowd « - [...] truri nga një robot në një tjetër siguron që robot nuk duhet të mësojë përsëri. Në tim ...
 5. Google blen kompaninë robotike Boston Dynamics « - për të dërguar [...]. Sipas njerëzve si Ray Kurzweil, gjërat si ato të paraqitura në këtë film në 2045 mund të jenë ...
 6. Kapaciteti i trurit në re Martin Vrijland - [...] truri nga një robot në një tjetër siguron që robot nuk duhet të mësojë përsëri. Në tim ...
 7. Google blen kompaninë robotike Boston Dynamics | Martin Vrijland - për të dërguar [...]. Sipas njerëzve si Ray Kurzweil, gjërat si ato të paraqitura në këtë film në 2045 mund të jenë ...
 8. Google tregon se çfarë është agjenda e NWO Martin Vrijland - [...] Por fotografia e sotme është shumë e përditësuar me temën që kam diskutuar në vitet e fundit ...
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër