Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Përmbledhjet vjetore: përsëritja e propagandës qëndron si Anass Wassenaar

Përmbledhjet vjetore: përsëritja e propagandës qëndron si Anass Wassenaar

Fundi i vitit po vjen përsëri kështu që të gjitha mediat kryesore të transmetimit do të përsërisin gënjeshtrat që kanë njoftuar në emër të shtetit gjatë vitit të kaluar. "Nëse e keni harruar atë, ky është versioni i së vërtetës që duhet të mbani mend", Ky është mesazhi themelor. Shembulli më bindës i sotëm është vështrimi i përgjithshëm Shkurt 2013 në të cilin ndër të tjera, përsëritet rasti i Anass Aurragh nga Wassenaar. De Telegraaf tregon qartë atë që duhet të mbani mend dhe nuk përmend atë që mund të harrosh më të mirën.

Suicide?

Po, ndoshta Anass u keqtrajtua në shkollë, por bashkëmoshatarët që folëm nuk flasin për ngacmime të tilla që kjo mund të jetë një arsye për vetëvrasje. Megjithatë, ky është argumenti i përkryer për ta mbajtur çështjen nën mbulesë të rëndë. Përveç kësaj, Shërbimi i Prokurorisë Publike raport nga IFN si një udhëzues, ndërkohë që kishte brime të mëdha në brinjët e majtë dhe të djathtë të Anasit, të gjitha thonjtë ishin blu dhe shumë gjëra të tjera që nuk ishin përmendur në raportin e NFI. Edhe qafa e Anass ishte horizontale, ndërsa një vijë e pjerrët duhet të jetë e pranishme kur varet. Ka ende shumë pyetje të pazgjidhura lidhur me rastin. Këto nuk kanë përgjigje deri në ditët e sotme ose janë plotësuar me përgjigje të pakuptimta. Afati kohor rreth vrasjes ende ngre pyetjet më të ngutshme (shih gjithashtu këtu).

Gjëja më e habitshme është sigurisht:

 • si mund të jetë kjo helikopter me kamera infra të kuqe kërkon një zonë që nuk është më shumë se një park qeni dhe nuk gjen asgjë; qentë zbulues nuk gjejnë asgjë, por Anass ditën tjetër ende në vendin ku tashmë është kërkuar?
 • pse ishte herët në mëngjes ekuipazhin e kamerës Van Omroep West përfundoi ndërsa nuk kishte asnjë indikacion se Anass do të gjendet?
 • pse babai nuk u lejohej të lante Anass në spital në shkallë të parë dhe jo në funeralin?
 • përse nëna e Anas rrjedh raportin e NFI me mua - siç doli më vonë - si objektiv i babait të rrjedhjes për të akuzuar dhe për të siguruar që Shërbimi i Prokurorisë Publike nuk dëshiron t'i japë atij ndonjë informacion më shumë?
 • pse nëna bëri çdo përpjekje për të kundërshtuar hetimin e "një arsye tjetër se vetëvrasja" dhe më vonë gjatë vitit filloi një fushatë mediatike i cili jep përshtypjen se ajo nuk beson në vetëvrasje ndërsa babai ka të drejtë bëri gjithçka për të ushtruar presion mbi OM?

Ndërkohë, kredibiliteti i njerëzve si Peter R. de Vries - i cili filloi si i pari i theksuar në lidhje me këtë çështje - duke u shkatërruar seriozisht. Për shembull, sot në gazetë, Peter R. de Vries u thirr si dëshmitar një rast vrasjeje në Venray, ku Pjetri del qartë si dikush që punë për OM. Peter R. de Vries duket në asnjë mënyrë të mos jetë më i pavarur, por të vendoset thjesht aty ku OM dëshiron të shesë një "të vërtetë" të caktuar në shoqëri përmes gazetave dhe TV. Peter R. është vendosur aty ku është e nevojshme, por në ndërkohë njerëzit harrojnë se ai ishte shok me një vrasës me kontratë të quajtur Rob Zegerius. Ky Rob Zegerius ka punuar me Peter për dekada dhe gruaja e Rob Zegerius ishte një punonjës i Pjetrit që nga fillimi. Shikoni intervistën më poshtë me Steve Brown për një shpjegim të hollësishëm.

Në çdo rast, është e qartë se brenda brenda disa javësh rastin Vaatstra do të hapet. Ekzistojnë prova të vështirë dhe të pamohueshme që tregojnë se Jasper Steringa nuk është autori i krimit. Ndoshta ka disa njerëz - përfshirë Peter R. de Vries dhe avokati Jan Vlug - të cilët do të takohen në kthesën e vitit me një ndjenjë pak më pak qetësuese. Me sa duket, rasti i Anasit gjithashtu mund të thyhet. Besueshmëria e Prokurorit Publik dhe ISF gjithashtu janë të prekur rëndë. Kjo dëshmi e re (e cila është zbuluar në janar) dëshmon se këto organizata kanë kryer mashtrime serioze.

Lista e lidhjeve burimore: Telegraaf.nl, Nu.nl, Steve Brown Blog

Të gjitha aksionet 0
468 ad

34 Comments

 1. Anass Aouragh - Lista & Mashtrimi - Mini dokumentar

  • Ne duhet të ngrenë një ofensivë shumë të madhe (pa dhunë) ose diçka.

 2. Unë jam shumë kurioz në lidhje me atë prova të pakundërshtueshme se Jasper S. nuk është fajtori në vrasjen Vaatsra. Premtime të tilla janë bërë kaq shpesh dhe nuk janë bërë të vërteta. Shpresoj se është ndryshe këtë herë, por nuk jam i kënaqur me të.

  • Une dua!

   • Si e bazoni atë besim? A e dini? A e dini se kush është duke marrë prova nga?

   • Wim Dankbaar dhe Hans Mautitz kanë një provë që është shumë e thënë. Nëse nuk e dija këtë, nuk do të isha aq i sigurt.

   • Kjo tingëllon mirë, por nuk duhet që të dy zotërinjtë të kenë frikë nga jeta e tyre, nëse kjo është me të vërtetë një kërcënim serioz për Shërbimin e Prokurorisë Publike dhe bashkëpunëtorët? Unë shpresoj se ata kanë marrë masat e nevojshme të sigurisë, si për veten e tyre dhe për provat, dhe se ata e përgatisin njoftimin mirë. E kaluara na mëson se nuk do të jetë e lehtë të trokitësh njerëzit e lartë nga froni i tyre.

   • A do të kishin dëshmi që kjo të kishte të bënte me një pistë të biçikletave për një lloj biçikletë malore? Një lloj biçikletë malore që, për shembull, përdoret nga një forcë policore në lagje si një biçikletë shërbimi !!!!!

  • Unë gjithashtu bëj. Unë jam shumë kuriozë për reagimin kundër. A do të fillonte shpërthimi i gropës së ajrit ose do të ishte në gjendje ta kufizonte dëmin?

 3. Se e vërteta rreth vrasjes së Anës mund të vijë shpejt në tavolinë. Unë besoj në një komplot shumë të pista nga dita 1. Ku janë bilbilistët në këtë rast? Duhet të ketë dikush që nuk ka qenë në gjendje të fle në mënyrë paqësore nga mbrëmja / nata e vrasjes! Supozoni se një polic i cili ka qenë i përfshirë në hetim ka ndërgjegje. Edhe pse kam dëgjuar nga një burim i besueshëm se ka edhe shumë manipulime në polici. Oo pedos. Ato nuk shkarkohen por transferohen kur zbulojnë ose deklarojnë devijimin e tyre. P.sh. Emmeloord.
  E gjithë kjo shfaqje televizive e perandorit Perëndimor është një skandal i madh. Do të doja të kisha më shumë qartësi rreth depozitimit të shiritit të kuq / të bardhë natën e vrasjes së Duinrell në 539. A është vrarë një pol ose ka ardhur fundi i një pedofili të vjetër? Në atë shtëpi Anass u vra? Ejani tek njerëzit. Deklaro më tej. Edhe nëse është anonim. Mos i jepni ato bastards 2 shans për të marrë lehtësinë e tyre në një mënyrë të tillë të keqe në kurriz të jetës së një djali 13 vjeçar. Apo mos ndodh që të mos keni djem, nipër ose nip të asaj kohe. Supozoni se nuk do të mbijetoni nëse këta fëmijë ndodhën ose u prekën nga një çift
  pedofilët. Ngrihuni për hir të Perëndisë dhe lëri zërin tuaj të dëgjohet.

  • @Elien që 539 vilë mund diversioni, një gjurmë false komplotuan nga autorët në konfuzion, paqartësi për të krijuar dhe më vonë ajo gjithmonë aty për të bjerë përsëri mbi dhe një histori e bukur trillime përgjatë vijave të, për shembull: Po nuk është një vrasje etj ndodhi ndoshta Anass ishte atje, ndoshta jo i përfshirë. A do të fle në mënyrë paqësore, qytetarë të ultësirave, sepse ne e shohim gjithë këtë në fund. Por jo me të vërtetë!
   Kjo quhet dezinformim. Ky dis / informacion është hartuar me të gjitha flamujt e rremë të mëdhenj, p.sh. 911, pedofile dhe vrasje të tjera për të renditur hetuesit e vërtetë në një piedestal. Në rastin e Marianne Vaatstra eva, gjithashtu ka shumë gjurmë të rreme dhe gjurmë të rreme (Jasper S. etj.) Ende po komplotohen për t'i mbajtur këto kapakë në këto mbulime me avull dhe me valë.

   Duket Anass është gjurmuar nga një skuadron vdekja / rrëmbimit porositur nga pedofilët shumë të larta (për javë muaj) paraprakisht dhe rrëmbyer rruga zgjedhur si ai cilat ndërrohen në zonën e tij të banimit të bibliotekës. Abuzimi dhe vrasja përfundimtare nuk kanë ndodhur në 539 (viktimë shumë e afërt dhe ndoshta shumë e rrezikshme dhe shumë e vogël).
   Jo, ai është një shtëpi e bukur vend, një pallat ndoshta jo aq larg nga vendi i rrëmbimit ndodhet qenë gagged dhe droguar, ku komisioni pritja e toppedofielen lartë është përfunduar tashmë pantallona në gjunjë ose në spektatorë tribunë e tyre. Natyrisht, të gjitha të pajisura me pajisjet më të fundit të kapjes së videos, vëzhgimit dhe trajtimit të viktimave.

   Më e thjeshtë për të zgjidhur këtë çështje është aq pak video e tërë sy gjë për të marrë në duart e tyre, pak youtuben, rrjetet e brendshme, Twitter dhe Facebook dhe voila nuk mund, sepse edhe pedo numërimi (a mbarëkombëtare tul letër ndjesi) më injorojnë apo NOS (Fondacioni për Mohimin e Holandës) !!!

   Nga cili vepër.

  • pilot helikopteri është një kar.
   është e vështirë për të gjetur se si quhet karin.

 4. Martin si është se kjo grua njihet dikush si personi i cili nuk është, kur ajo pa vetëm një foto të një personi në një kostum jogging gri, pa fytyrë?
  A ishte ndoshta një lloj i ndryshëm i veshjes me vrap, një ngjyrë të ndryshme gri, pëlhura të ndryshme, profil të ndryshëm të përdoruesit më të madh më të trashë më të gjerë ??
  Koha 2: 36
  http://martinvrijland.com/2013/04/02/mariet-overdiep-bang-voor-haar-baantje/

  • A është përdorur Omroepwest për shpërndarjen e dezinformatave? Pse kishte një ekuipazh kamera në mëngjes duke pritur në shenja të plotë, ndërsa nuk kishte asnjë indikacion se Anass do të gjendet? Kjo është pyetja më e rëndësishme që duhet të pyesim për transmetimin e shtetit ...

 5. Në masë të madhe (Humilian) ende nuk e ka kuptuar atë.
  Më tej ju lutemi tregoni 1000 x 1000 herë
  Cilat gënjeshtra të paimagjinueshme nga Shërbimi i Prokurorisë Publike, nga IMF i nënës edhe nga Anass dhe nga tradhëti i motrës së tij !!!

  A nuk duhet të mendojmë për MK-Ultra apo diçka të tillë? "

 6. A nuk është pak e çuditshme që një i ri i 13 që e do familjen e tij dhe kështu për të dëgjuar familjen e tij i ka shkruar një letër lamtumire nga ai, edhe në qoftë se vetëm disa fjalë si vjen keq unë nuk mund të marrë atë më, dhe pse e tij nëna blej një pallto të re, nëse ai nuk ishte i njohur kur ai shkoi në lagjen e dosjeve të tij?

  • That Anass mori një xhaketë të re pasdite para se ai u vra nuk ka të bëjë me vrasjen. Kjo kishte të bënte me pastrimin. Koha që prindërit me fëmijët në rritje blejnë veshjet. A ka të vërtetë një person që mendon normalisht që guxon të mendojë se nëna e Anasit ka të bëjë me këtë vrasje !!! Sa larg mund të shkoni. I egër të guxoj të mendoj kështu. A e harrojmë papritur djalin e COC që propagandon homoseksualitetin në shkollat ​​e mesme? Që griezeltje e craziness nuk e di se sa email i Martin kishte dërguar brenda një ore dhe pothuajse në gjunjët e tij vë lutem Martin ndërsa nuk e përmend emrin e tij në lidhje me punën e tij (dmth vullnetarë) në COC në Leiden . Ne nuk kemi harruar se kjo griezeltje, Erwin Fox pasur një marrëdhënie seksuale me zyrtarin i cili ishte i përfshirë në hetimin për vrasjen e Anass. Ne nuk kemi harruar se polic në natën e vrasjes së Anass çelësi rezervë e biçikletë Anass është për të ardhur për nënën e Anass. Kjo biçikletë nuk do të ende kanë qenë të caktuar nga Erwin Fox për shtëpinë e tij në një biçikletë ose tub kullimi. A ka gjithsesi për të informuar dikush i këtij Erwin Fox kishte shërbimin në kafenenë 't Hoekje (ose han' s qoshe) Ju e dini, në këndin e hyrjes në treg. Ju e dini, atë rrugë që Anass ka kaluar ndoshta nga fshati (biblioteka) në drejtim të Oostdorp. Pas të gjitha, Anass jetoi në Kasstraat. Kasstraati ku gjenden shtëpitë 14. Ku policia nuk u shqetësua për të mbajtur një studim lagjeje dhe për të pyetur fqinjët e menjëhershëm nëse ata kishin vënë re diçka të veçantë kohët e fundit për Anass.
   Anass, i cili mori informacion në shkollën e Erwin. Kjo në kohën kur kishte një shkëmbim midis studentëve nga Danimarka dhe Spanja. Tw nga Viborg dhe Mazarron. Shumë fotografi të këtij shkëmbimi kanë qenë në vendin e kolegjit Adelbert. Lexo: "Kemi qëndruar". Nëse provoni Anass në atë faqe, ju merrni mesazhin: "kjo faqe nuk ekziston". Ndërsa kërkoni Adelbert nëpërmjet Google, ka një nënndarje të temave dhe një nga këto tema është Anass. Kur klikohet, bëhet e qartë se ai nuk ekziston më. Kjo është e drejtë. Ai nuk ekziston më. Ai u vra dhe kryesi është siç thonë në varrezat. Kjo ishte vetëm atje. Do të kisha dashur të kisha hedhur personalisht në atë gropë, atë vrasës të pista.
   Anass, nuk do t'ju harroj kurrë. Shpresoj se keqbërësit (etërit) do të gjurmohen. Për fat të keq, kjo nuk do të ndodhë nëpërmjet një kanali politik. Ata janë gjithashtu në veshët e tyre.

 7. POEH, POEH !!!
  1 REACTION !!!!

  Unë nuk mund ta kontrolloj zemërimin tim për këtë artikull dhe prandaj e thyej heshtjen time.
  A jeni tashmë i zënë me Krishtlindjet dhe jeni duke shpresuar për një fund të lumtur?

  A keni vendosur tashmë se çfarë do të hani në Krishtlindje?
  A është vullneti juaj për të harruar të gjitha fatkeqësitë në botë?
  Nuk mendojnë për njerëzit që shpresojnë të marrin diçka për të ngrënë.
  Nuk mendon për Joris Demmink, i cili po ngjeth me gomarin e fëmijëve
  Jo për të përmendur znj. Kleinsma dhe propagandën e saj të skllevërve.

  Raportuar në Parlamentin Evropian.
  Nuk ka më hapësirë ​​për gurin e themelit të shoqërisë, vetëm çimento evropiane.
  Do të jesh i varfër dhe i dyfishtë.
  Makineria e propagandës ka mbjellë mjaft mirë.
  Dhe ju keni luajtur pranë tenxhere.

  Me pak fjalë, Anass tani është harruar.
  Në memoriam, me siguri!
  Vdekja e tij nuk ka më ndonjë rëndësi.
  Duke pasur parasysh dëshminë e rreme.
  THATS ÇFARË ËSHTË!

  Unë ende shpresoj për herë të mira.
  Në cilin njeri guxon të rrëfejë vetveten e tij të vërtetë.
  Njeriu që guxon të konvertohet.
  Dhe dëshiron të mësojë nga dobësitë e tij.
  Kështu që ai nuk duhet të marrë mendimin e dikujt tjetër.

  Ju uroj të gjithë një prapanicë Gëzuar për këtë vit dhe vitin e ardhshëm për të reflektuar besimin tuaj dhe nga atje për të filluar një jetë kuptimplotë!

  gr. TIM.

 8. Rasti i tërë Anass është një gropë e madhe ...
  Shenja e shiritave horizontale në qafën e Anasit tregon qartë se ai ishte vrarë nga VERWURGING dhe jo duke u varur.
  Por (ekskluzivisht) në Anass, kjo gjurmë e thyer, sipas hetimeve teknike apo drejtësisë, është shkaktuar papritmas nga një pezullim, pfff.
  Nëse drejtësia vjen e vërtetë, toka është gjithashtu e sheshtë sipas tyre .... !!

  • Nëse është në drejtësi, asnjë pedofil nuk punon në polici ...... .. !!

 9. Anass Aouragh - Update Analiza NFI

 10. pse kjo dege aktualisht eshte thyer ?????

 11. 6: 21 por, ndoshta trupi nuk gënjeu natën e kaluar

  • Pse kjo grua sugjeron që ?????

 12. Hola aloha Polder Amigo Martin,

  Unë sapo e mora këtë mesazh përmes një njohje digi të facebook:

  Opstelten dëshiron të dërgojë dronë për qytetarët

  http://www.waarinholland.nl/opstelten-wil-drones-op-burgers-afsturen/

  Pra, në të ardhmen do të merrni Drones nën pemën e Krishtlindjes në vend të dhuratave ose një droni në krye të pemës së Krishtlindjes në vend të një ylli të Krishtlindjeve ....

  Feliz Navidad ...... ..

  Polder Pablito

 13. Pas verdiktit sot në shkresat e Rishi në Londër është shtet policor një fakt, secili ngriti ,, ,, tani mund cop qitjes armë e tij si ai / ajo mendon ,, ,, se një qytetar është i armatosur.
  Junta neomaxima është një fakt.
  Anass është një nga viktimat e shumta të një "korrupsioni të ndotur" dhe "republikë", të shqetësuar plotësisht, ku fëmijët e fëmijës sundojnë një komb.
  Fundi i lirisë dhe demokracia, fillimi i terrorit kundër civilëve.
  Pas javës së kaluar portës Onno e di me siguri, njerëzit janë të çalë dhe i pranojnë faktet në këmbim të paqes së mendjes.
  2014, çfarë do të na sjellë më shumë kilercops, aksidente industriale, fëmijë të vrarë nga baballarët "të lirshëm" dhe djem të varur në emër të ???

 14. Dashuria është thelbi i çdo gjëje që jeton. Çdo gjë është e lidhur me dashuri, absolutisht çdo gjë.

  Julia Cameron, shkrimtare amerikane

  http://ontembarevrouwenweb.wordpress.com/2013/12/23/outside-the-box-with-kate-of-gaia-santos-bonacci-collapsing-the-system-12202013/

  në lak'ech

 15. Çfarë lloj qeni është përdorur për të kërkuar për Annas? Në parim ju mund të trajnoni një qen për të kërkuar ndonjë aromë specifike. Për të parandaluar "konfuzion erë", qentë K9 zakonisht trajnohen për një aromë të veçantë dhe jo për të gjitha llojet e disiplinave të tjera. Qentë më të njohur zbulues për aromat specifike janë:
  -Trajni narkotikët e qenve
  Zbulimi i zbulimit të minave të qenve
  Mbetjet e qenve spur qen
  Përshpejtuesit e zjarrit të qenve të qenve

  Në parim, hulumtimi duhet të kryhet në krijimin e kërkimit, duke përfshirë edhe helikopterin? A nuk merakoset drejtësia nëse nuk mund të gjesh një trup në një zonë kaq të vogël? Mua më mungon vetkriticizmi, sepse unë jam kritikuar nëse nuk kam bërë diçka të drejtë, ose nga një parti apo veten time. Në të vërtetë, Wouter Bos (zyrtari për shtyp) thotë: shërbimi ynë është i një cilësie aq të dobët saqë mund të na pengojë që ta tejkalojmë qëllimin tonë në një rast të tillë. Ose nuk donin ta gjenin? Nëse nuk mund të shpjegosh pse nuk mund ta gjesh Annas, a nuk mund të jetë e besueshme që nuk mund ta gjesh sepse nuk ishte atje? Pastaj ju automatikisht do të vijnë në pjesë: çfarë
  po ndodh midis momentit të ndalimit të kërkimit dhe gjetjes së trupit.

  Në vend të kësaj, sugjerohet se ajo ishte atje, por nuk është e shpjegueshme pse ata nuk mund ta gjejnë atë. Unë vetëm mund të mendoj për arsyen pse 1 nuk u gjet: dhe kjo është për shkak se vrasja e vetëvrasjeve nuk duhet të duket më shumë! Sepse nuk mund të përdorin vrasje në Wassenaar. Organizoni për veten tuaj:

  -Ajo e quan atë 'seksi-trazira', tjetra, disi më dinjitoze, 'Wassenaar nazit'. Pas një takimi të bordit në 13 Shkurt (5 ditë për të gjetur Annas), nëntë anëtarë të këshillit plus alderman qëndruan pas deri në pesë të mëngjesit, me tetëmbëdhjetë shishe liquor.

  Ka demagogji këtu në kombinim me një manovër të çmendurisë. (Vetëvrasja)

  Pafuqia nuk ekziston, sepse Allahu është i madh

  • Ynë më mut-lijstertje Erwin Fox (gosh, ne kemi dëgjuar se emri) na tha se ata kishin përdorur pa dashje qentë drogës në gjetjen e Anass, i cili do budalla tani me të vërtetë besoj se ne të gjithë instinken atje. A ishte ai ndonjëherë zëdhënësi i policisë së Wassenaar? Kishte organizuar ndonjëherë miku i tij, shërbëtori. Diversioni i manovrimit numër 1276 në këtë rast.

 16. Sinjalet për bashkëpunim midis gazetarëve jo aq të papritur dhe qeverisë janë atje, jo vetëm në "skenën e krimit", për shembull me Vaatstra, Oldenbroek, Anass dhe të tjerë.

  Në foto ju mund të shihni z. De Vries së bashku me Nathalie Kramers, shefi i policisë së Friesland dhe / ose Drenthe, tani zëvendës shefi i policisë së Veriut Holandë me Pauw dhe Witteman.

  https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQIL2TI2Fq4CnWy88NjOeSLN1sWj8061DM0kSzk_YrNzIem7C6v

  Dhe shikoni se si Achmea përzihet në diskutime sociale, për shembull me Konventën e Achlum http://www.conventievanachlum.nl/ Anyway. Pështyu nëpër listën e mysafirëve.

  Ju me të vërtetë nuk duhet të jeni një konspirator apo një shkencëtar raketash për të parë se si "anti-tingujt" eliminohen me ndihmën e konventave, për shembull nga gijotina ekonomike ose nëse kjo nuk ndihmon një rast gjyqësor me një ADN të fragmentuar.

  Një shembull i mirë në lagjen time është rasti i Groningen HIV. Ajo dukej një lokal se një diçka provinciale (Kush dreqin shpiku që emri?) Si naive mund të jetë për të mendoj se shumë pozicionet me ndikim vendosën njerëzit e homoseksualëve për t'i shërbyer publikut telash të ketë shumë më pak të kufizimeve gjeografike prokurorisë? Dhe kush ishin "dënuar" për të gijotinë ekonomik dhe ligjin penal kur ata lejuar veten që të mos bëjë kompromis shantazh -Dhe? Dhe jo e parëndësishme: kush e tërhoqi frenat në Drejtësi?

  Unë kam në posedim tim një letër oorwassende nga një kryebashkiak refugjatësh për dikë që (me të drejtë) i shqetësuar për sjelljen e nëpunësve publikë Groningen me një devijim seksual (ndoshta ju karakterizuar shenjën letër në gay chat?)

  Thanks konventat shkojnë në ndotjen qëllimshme (pozzen) nga shumë penal SM / skena ekzistuese BDSM së homoseksualëve në magazina të lira në Amsterdam dhe abuzimin 14 vjet djemve testosteronit në një vilë në Bergen dhe të tjera "arritjet" nga personalitete civile dhe -their-hielenlikkende-dhe-parazitare efekt thjesht duke pa qeveria në fjalë të vogël për shëndetin e asaj që kemi rënë dakord ligjit. Sepse që të çon vetëm kufizimeve të lirisë, sidomos në sferën private, mendimi dominues do të jetë.

  Dhe po, gjithashtu dëshiroja të jem në gjendje të jetoj në mënyrë të sigurt, të trajtohem në rrugë dhe të mos pengohem në karrierën time sociale. Por jo, nuk e kam kërkuar atë organizatë kriminale - apo çfarë duket.

 17. @ Martin.
  PAULË NJOHUR.

  Mos ji shumë i ashpër në gjykimin tënd për nënën.
  Nëna mbron vajzën e saj, nga frika e humbjes së saj.
  Vajza nuk dëshironte të trajtohej si Anass dhe i përket asaj tani, kështu që nëna i ka humbur të dy fëmijët emocionalisht.

  MK ULTRA BRITE COMPLEX-B.

  Ndoshta kjo ishte arsyeja pse nëna ju dha atë lojë.
  Thjesht sepse nuk është në gjendje të zbulojë të vërtetën.
  Ose për të treguar sa thellë është zvarritur dhe me të cilën njerëzit me të cilët duhet të merren.
  Në këtë, frika është një këshilltar i keq.

  Dije se një vrasje është kryer rrallë nga shpikësi, por zakonisht nga një viktimë që bëhet kryesi.
  Nuk ka shumë kuptim për të provuar autorët ndërsa krijuesi mbetet i fshehur pas perdes.
  Pas të gjitha, ai do të vazhdojë të kërkojë për viktimat që duan të bëhen autorë.

  Është koha për viktima për të lëvizur dhe për të marrë përgjegjësi për veprimet tona dhe ne i bëjmë thirrje autorit që të marrë përgjegjësinë e vet, në mënyrë që ai mund të mbahen përgjegjës për sjelljen e tij.

  Le të jetë 2014 një vit reflektimi, duke u përpjekur t'i ndihmojë njerëzit të kapërcejnë frikën e tyre.
  Në të cilat ndihmojmë njerëzit që të japin forcën për të marrë përgjegjësinë e tyre dhe vetëvendosjen e tyre ndaj kërkesave.
  Le të ndalojmë të argumentojmë dhe t'i japim të gjithëve kontributin e tyre.
  Sepse të gjithë e dinë të vërtetën e tij.
  Dhe nëse mësojmë të dëgjojmë njëri-tjetrin pa e vënë në vend të parë të vërtetën tonë, gjejmë të vërtetën universale.
  E vërteta që na lidh.

  Nëse jeni vërtet duke kërkuar lidhjen tuaj të Perëndisë, duhet ta njihni të vërtetën universale pa gjykuar.

  Unë ju uroj juve dhe të gjithë bashkëluftëtarëve tuaj besnikë lirinë për t'i lënë njerëzit të reflektojnë, duke u dhënë atyre fuqinë për të ndihmuar në krijimin e një bote të lirë për të gjithë.

  JO ZGJEDHJE!
  JO BADA!
  JO VIKTIMAT!

  Bota e re e lumtur!

  Gr. Henk.

 18. Pikërisht Henk. Gjithashtu e gjej të tmerrshëm të lexoj se dikush guxon të akuzojë nënat e Anasit. Le ta marrim atë ide nga mendjet tona dhe të kufizohemi për gjërat që me të vërtetë kanë të bëjnë me të.

Trackbacks / Pingbacks

 1. Sinjalet nga infiltrimi AIVD Rasti Anass « - [...] prapa kësaj faqe pohoi se ajo kishte filluar faqen pas artikullit tim mbi shqyrtimin vjetor. Brenda ...
 2. LAJME PËRFUNDIMTARE Përsëri një dëshmitar rreth vdekjes së Mike Stok « - [...] stinks aq keq që erë del nga ekrani juaj! Ne tashmë kemi pasur një mbulim të keq në biznes ...
 3. E enjte 6 demonstratë në shkurt Hagë për sqarimin e çështjes Anass « - [...] se Anass kreu vetëvrasje dhe gjithmonë e ka shitur këtë në media si rezultat i ngacmimeve në ...
 4. E enjte 6 demonstrim shkurt Haga për sqarim rastin Anass Martin Vrijland - [...] se Anass kreu vetëvrasje dhe gjithmonë e ka shitur këtë në media si rezultat i ngacmimeve në ...
 5. Sinjalet nga infeksioni AIVD Rasti Anass Martin Vrijland - [...] prapa kësaj faqe pohoi se ajo kishte filluar faqen pas artikullit tim mbi shqyrtimin vjetor. Brenda ...
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër