Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Policia xhirimi: rreziku më i madh i popullsisë së vet

Policia xhirimi: rreziku më i madh i popullsisë së vet

Policia në Amerikë dhe Siguria e Atdheut janë gati të afrohen me popullsinë e saj si armikun më të madh të shtetit. Gjithnjë e më shumë njerëz po bëhen të vetëdijshëm se shteti nuk është atje për popullin, por shteti po fillon të përbëjë rrezikun më të madh për popullatën. Gjithashtu në Evropë dhe Holandë e nënshkruan këtë Zhvillimet off. Kush nuk e mban mend agjentin shkaktar që Rishi Chandrikasing shtënë i vdekur? Institucionet e trajnimit duket se i trillojnë agjentët e rinj. Në Amerikë, agjentët tani janë të pajisur me të vërtetë si paramilitarë. Në Holandë kjo është më pak e nevojshme, sepse popullata holandeze nuk ka armë dhe amerikanët. Por këtu edhe ju shihni flamurin gjithnjë e më të rremë ngjarje që japin një alibi për siguri më të rreptë. Sistemet e kamerave, drones en BSH-së po bëhen gjithnjë e më shumë pjesë e skenës së rrugës.

Gruaja e re që panikoi dje në një stacion policor të goditur dhe të drejtuar, ishte i frikësuar. Rezultati: i mbushur me dhjetëra plumba të agjentëve të shtënat dhe një fëmijë i ulur pranë saj dhe duke parë nënën e saj të qëllojë. Shefi i policisë bën thirrje që policia të veprojë heroikisht. Amen!

Amerika duket të jetë në prag të një ngjarjeje ku Homeland Sercurity duket se ka nevojë për mjaft armë. Homeland Security bleu 2,6 miliardë plumba dhe makina të blinduara 2.700. Amerika është e ndarë më tej në FEMA (Agjencia Federale e Menaxhimit të Emergjencave) zonat e sigurisë. në Zona FEMA 3 janë sipas një Burim amerikan aktualisht 386.000 trupa të huaja në trajnim. FEMA gjithashtu bleu 14,2 milion dollarë për ushqim të gatshëm. Këto duhej të transportoheshin në 1 për tetor 3. Përveç kësaj bleu FEMA (në rajonin 3) për 22 milion qese Dollar me furnizime urgjente të ujit; 13,6 milion ushqime të gatshme për Austin (Teksas). Njeriu 386.000 trupat e huaja të OKB-së në Amerikë mësojnë të merren me sistemet e armatimit amerikan dhe të bëhen të aftë në atë që quhet "luftë urbane", luftë në zonat e banuara.

Sigurisë Kombëtare-ICE SRTKështu që mund të thuash me siguri se Amerika po ndryshon në një vend ku njerëzit e saj konsiderohen si një kërcënim i madh. Përveç kësaj, duket qartë se ka diçka të madhe për të ardhur. Përpjekja e vrasjes me gjak të ftohtë ndaj kësaj nëne të re është një shenjë në mur. Krijohet përshtypja që gruaja do të kishte kërkuar vetë, por çfarë do të bënit nëse papritmas do të hyni në një kurth me njerëz të armatosur rëndë? Ndoshta jo të gjithë marrin panik, por mund të imagjinohen së paku.

Për fat të mirë, jetojmë në një vend të ëmbël polder. Ju nuk duhet të shqetësoheni për ndonjë gjë këtu. Ivo Opstelten dhe Fred Teeven shikoni mbi "sigurinë" tuaj.

Ndërkohë, shikoni se si mediat kryesore të propagandës ndihmojnë në këtë histori shesin përsëri. [Quote] Polic i lënduar u dërgua në një spital me një helikopter. Ai do të ishte jashtë rrezikut. Kur kongresi mund të mblidhej përsëri pas rrëmujës, një fjalë falënderimi iu dha punonjësve të policisë. A po reflektonte edhe konferenca mbi gruan e vrarë me gjak të ftohtë? Sigurisht, borxhi nuk mund të qëndrojë me shtetin! Kështu që ju shikoni se si Media Stream Streams valle në tubacionet e blloqeve të mëdha të pushtetit.

Burimi: Shikimi i CommonSenceShow, Wikipedia, Niburu.co, Lajme RTL, Infowars.com

Të gjitha aksionet 12
468 ad

9 Comments

 1. ata harrojnë se policia është gjithashtu një popull i zakonshëm! dhe kjo therje duket gjithnjë e më shumë për të marrë dorën e sipërme, në qoftë se ju tashmë e shihni se fëmijët e vegjël luajnë me armë lodrash dhe bien vetveten, ata thjesht duket se e gjejnë atë deri sa ...,,,, po në derën tjetër papritmas shkon keq, por vrasja është gjithashtu një e mirë e përbashkët, nëse lexoni dhe dëgjoni diçka për këtë çdo ditë nëpërmjet televizorit! dhe të gjitha ato lojëra që të rriturit rriten me !!! po ne jetojmë në një shoqëri të këndshme !!!

 2. Pështirë. Po ndodh me të vërtetë këtu.
  Shaka (që nuk është) është se popullsia është pasive, vetëm shikuar pasivisht, ku duhet të theksohet se shumica e tufë nuk e vërejnë as këtë. 10% duket të jetë rreth masës kritike të njerëzve të zgjuar dhe ndoshta edhe aktiv. Unë mendoj se me 3% jemi njerëz të zgjuar dhe të trajnuar mirë.
  Politikanët, kurora dhe korrupsioni larg, nga BE, prezantojnë guilder të ri. Ndoshta ne nuk duhet të paguajnë gulçues të ri (sepse ai tregon për mbulimin e artë), por wack, punon thirrje, sepse vetëm puna duhet të shprehet në një mjet shkëmbimi dhe jo shfrytëzimi, parazitizimi i një klase prodhimi jo!

  shpërndarjen e një sprovë ide midis policëve, stacioneve të policisë dhe personelit të ushtrisë ose pjesëve të ushtrisë?

 3. VVD = Partia FOLK, LIRIA, Demokracia
  VVD dëshiron gjithnjë e më shumë blu në rrugë. Çfarë ka një shtet policor të bëjë me lirinë dhe njerëzit? VVD përdor abuzimin e gjuhës Orwellian. Ju duhet ta lexoni krejtësisht në anën tjetër. Ashtu si gjithçka për ata Luciferianë. Mirë se vini në 1984 !!!
  Tani kemi arritur pikën ku njerëzit janë bërë armik i policisë dhe ushtrisë. Kjo nënkupton që policia është armiku i popullit. Për çdo agjent të vrarë nga tani vetëm një vallëzim fitore kështu? Në rastin tim, flamuri mbaron.

 4. Po, jo më shumë komplot
  është në të hapur:

  DHS përgatitet për luftë civile dhe thotë se ata do të vrasin patriotë ?! Kjo është arsyeja pse ata kanë qenë të zënë deri në municion, MRAPS, dhe formimin e kampeve FEMA

  http://beforeitsnews.com/war-and-conflict/2014/07/alert-dhs-prepares-for-civil-war-and-says-they-will-kill-patriots-this-is-why-they-have-been-stocking-up-on-ammo-mraps-and-forming-fema-camps-startling-video-2452870.html

  Nëse jeni kundër NWO, ndoshta do të largoheni pa mëshirë njerëzore ose do të mbylleni në një kamp fema.
  Zoti e di se çfarë bëjnë ata me një njeri anti-NWO atje.
  Fjala guiloitine gjithashtu ka rënë këtu dhe atje.
  Çfarë botë e sëmurë.

 5. Hidhni një tullë nëpër atë televizor sa më shpejt që NOS të jetë i lumtur me dreka të tyre në të.

  Heshtja Heshtja heshtja heshtja heshtja dhe një tjetër të heshtur në lidhje me atë që po ndodh realisht në wereld.Of qoftë Sirinë, Ukraina dhe SHBA.

  Banorët e Murrieta po përgatiten për skuadra protestuese, të gatshëm për t'u kapur

  http://www.breitbart.com/Breitbart-Texas/2014/07/07/Murrieta-Residents-Preparing-for-Riot-Squads-Ready-to-be-Detained

 6. Tradhtarët e Amerikës Jugore pushtojnë Amerikën - Mijëra Kryqin si Milicia gati për Luftën

  http://www.fromthetrenchesworldreport.com/south-american-traitors-invade-america-thousands-cross-as-militia-readies-for-war/95279

 7. Asnjë komplot. FAKTE !!

  Programi 1033 i Pentagonit po përgatitet për Luftën Kundër Popullatës Civile

  http://www.informationclearinghouse.info/article39451.htm

GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër