Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Qitje e Orlando shkatërroi! I plagosur drejt Pulse klubit të veshur

Qitje e Orlando shkatërroi! I plagosur drejt Pulse klubit të veshur

Të shtënat në Pulsi në homoseksual në Orlando nga Omar Mateen nuk qëndrojnë vetëm, del. 20-vjeçari James Howell do të kishte dashur të sulmonte krenarinë e homoseksualëve në Los Anxhelos. Kjo është një histori që duket edhe më pak e besueshme sesa të shtënat në klubin homoseksual Pulse në Orlando, sepse ky i ri do të ishte biseksual; nuk është etiketuar si islamik; makina e tij do të ishte plot me armë dhe do të kishte trokitur në dyert në lagjen Santa Monica para krenarisë së homoseksualëve. Ky i fundit është mjaft i mrekullueshëm, sepse ju do të prisni që nëse dikush dëshiron të kryejë një sulm, ai nuk do të tregojë paraprakisht një sjellje të tillë të habitshme. Dëgjoni raportin RT.com në fund të këtij neni. Para se të bëni këtë, shikoni këtë video në fillim, duke shpjeguar se të plagosurit nga shtënat Orlando nuk janë nga klubi Pulse afpor në klubin Pulse pjesë e përparme të veshur. Për shumë njerëz kjo do të çonte në mënyrë të pakthyeshme në disonancën kognitive. "Kjo thjesht nuk mund të jetë e vërtetë."Dhe për shumë, kjo nuk do të çojë në përfundimin se kjo xhirim është e rreme. "Ndoshta do të ketë një shpjegim për të."

Të gjitha aksionet 0
468 ad
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër