Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Ushtria ushtron ligjin ushtarak në Friesland

Ushtria ushtron ligjin ushtarak në Friesland

Nëse dëgjoni xhepin e mirë të një lajmeshmëruesi nga videoja më poshtë, kjo është thjesht një ushtrim i pafajshëm që kryhet këtu. Në realitet, ndoshta duhet të filloni të shqetësoheni pak. Ky është një fenomen që nuk shohim vetëm në Holandë; në Amerikë ne pamë tashmë se si Mbrojtja e Atdheut u kthye në armët e dhëmbëve. Më lejoni të mos harxhoj shumë fjalë këtë herë dhe t'i përmbahem vërejtjes se kriza do të derdhet në mbingarkesat e njerëzve. Popullsia e popullsisë është faktuar dhe trupat tashmë janë duke lavdëruar trurin me ushtrime.

De kampet e ri-arsimimit en Kampet FEMA-achtgie janë në proces. Shteti i policisë është në përfundim. 'Shteti i rrethimit' mund të zbatohet thjesht pas ushtrimeve të tilla. Sot është Friesland; së shpejti provincat e tjera. Sot janë ushtarë që kërkojnë ID tuaj si një ushtrim, nesër është drones duke fluturuar mbi kokën tuaj. Dhe rojet e qytetit dhe BSH-të po bëhen më të mëdha në numër. Ju gjithashtu mund të mbani në për dirigjent mesatar. Rrjeti i derës ish-nazistët e vendosën BE-në mbyllet në mënyrë të dukshme. Problemi është se për aq kohë sa lexuesit e lajmeve të tilla të gëzuar të vazhdojnë të ju tregojnë me një buzëqeshje, statusi i hipnozës mbetet i aktivizuar dhe njerëzit nuk duan ta shohin atë. Evropa është populli i saj kolapsi në krizë dhe të përgatiten për zbatimin e shtetit të policisë. [ Gjithashtu lexoni artikujt nën lidhjet blu]

Lista e lidhjeve burimore: Infowars.com, relay-of-life.org

Të gjitha aksionet 366
468 ad

15 Comments

 1. Po Martin është plotësisht dakord. Kjo është vetëm mërzitje.
  Kjo ishte edhe njëzet vjet më parë, por pastaj pothuajse çdokush mund të shihte se do të dilte.
  Tani dikush dëshiron të vazhdojë të mohojë kokëfortësinë që tashmë ka dalë aq mirë sa është këtu. Le të pyesim përsëri chipin RFID dhe të kërkojmë garanci nga politikanët dhe partitë se do të jenë kundër tij.
  Ndonjëherë ju mund t'i detyroni ata të rrëfejnë ngjyrën paraprakisht ose të kthehen ...

 2. E pra, Brammetjebram, nëse vazhdojmë të varemi nga politikanët, atëherë fati ynë është vulosur.

  Do të ishte me të vërtetë idiotike të përpiqeshim t'i bindnim politikanët që të ishin kundër çipit dhe t'i përshtatin rregullat sipas dëshirave tona. Po nëse nuk i bindim ata? A e marrim mirë?

  Nëse NE nuk dëshiron chip, ne nuk do të marrim çipin. Ne nuk kemi nevojë për një politikan të vetëm për këtë.

 3. Pse në fakt kryejnë një operacion stabilizimi, ka shpresa.
  Ne gjithashtu e dimë se politika nuk mendon një ditë përpara, por se kjo është në muaj apo vite, kështu që kjo mund të jetë planifikuar në vitet 90 ???

  • që lexuesi i lajmeve nuk di asgjë.

   (ose duhet të jetë një aktor shumë i mirë, madje edhe më i mirë se specialist i NLP-së (i cili nuk i toleron, ka më shumë probleme?) jeroen overbeek di gjithçka.
   gjithashtu është e lejuar për gjykatën, për formën.

  • Pavarësisht, ndriçimi mendon qindra vjet përpara.
   por në terma konkretë mendoj në festivalin e fundit bilderberg.

   • por sipas thashethemeve këto Clowns Bilderberg nuk janë shkalla e ndriçimit që një NWO dëshiron, por në të vërtetë një OWO (Old World Order)
    http://www.armageddonconspiracy.co.uk/Illuminati-Degrees(1540971). HTM
    të frikësuar se leximi i verbërisë, kanë shkruar mjaft kohë, në vend të së vërtetës

 4. ne duhet të bashkohemi me të http://www.ikclaimmijnnaam.nl/
  nëna ime e mençur gjithmonë ka thënë 'duhet të jetë shtrëngim, duke qarë fëmijët'
  Po, po, nëna e mirë. Ajo më ka futur në mua deklaratat më të rëndësishme njerëzore dhe madje themelore të të drejtave të njeriut.
  Kjo është e lehtë për t'u rritur, (dhe relaksoheni të rriteni)

  Shikoni se ç'është një rezultat i pabesueshëm njeriu që gëlltisë këtë njeri;
  http://www.klokkenluideronline.is/2014/02/breaking-zwarte-mafia-definitief-ontmanteld/

 5. Unë kam një inferior në të dhe kam parë gjithashtu faqen, por çfarë do të thotë me të vërtetë të jesh një person sovran?
  Cilat janë avantazhet dhe disavantazhet ???
  Zoti Bachus thjesht i nxori ata nga shtëpia dhe mori gjërat e tij.

  • Nëse qëndroni pak të relaksuar dhe argëtoheni në lojë dhe jeni shumë i qëndrueshëm dhe i vetëdijshëm për kushtet e duhura (në vend të listës së statusit tuaj që ju lexon ose që ju dorëzoni) atëherë mund të arrini rezultate pozitive Shumë njerëz duhet ta bëjnë këtë.
   A keni parë lidhjen mirë, për atë njeri sovran? Kjo është e pabesueshme!

 6. @trebor2110

  "Ne gjithashtu e dimë se politika nuk mendon një ditë përpara, por se është në muaj apo vite, kështu që kjo mund të jetë planifikuar në vitet 90 ???"

  Në vitet 90 na u lejua të dorëzonim armët tona pa dënim. Kjo mund të ketë qenë një paraardhës i asaj që po ndodh sot. Në Amerikë ekziston një betejë e ashpër për amendamentin 2nd (që mban një armë zjarri për vetëmbrojtje). Qeveria Amerikane po shkon aq larg sa të organizojë ushtrime të shtënave në shkolla (Sandy Hook është një shembull i kësaj) dhe e nxjerr atë si të jetojnë. Ndikimi i opinionit publik. Në rastin e Sandy Hook, një regjistër ngushëllimi tashmë ishte hapur për 2 ditë para se të shtënat. A ka fëmijë të shtënë të gjallë në rrethin e mesëm të një stadiumi amerikan të Futbollit. Dhe zbulesa e fundit që kam lexuar për Sandy Hook është shitja e shtëpive të personaliteteve në Newtown për $ 0 në 25 Dhjetor 2009. 25 Dhjetori është Dita e Krishtlindjeve dhe në Ditën e Krishtlindjeve asnjëherë nuk është shitur një shtëpi në Amerikë.

  http://www.veteranstoday.com/2014/01/07/top-ten-reasons-sandy-hook-was-an-elaborate-hoax/

  http://www.veteranstoday.com/2014/02/16/sandy-hook-free-homes-and-big-bucks-incentives-for-leaders-and-players/

  Problemi me këto ngjarje është se njerëzit shpenzojnë vetëm pak kohë në të. Në një moment të caktuar, ajo del dhe disa mesazhe për të nuk janë më të ndjekura. MSM nuk i kushton vëmendje më, sepse asgjë nuk lirohet nga ana zyrtare. Ajo që mbetet është media alternative.

  Një tjetër taktikë e përdorur nga qeveria amerikane është blerja e municioneve. Për shembull, Homeland Security bleu 1,6 miliardë municione Hollow Point dhe Shërbimet Sociale 600 milion njësi. Çfarë duhet të bëjnë shërbimet sociale me 600 milion municione? A është kjo të tërhiqet nga tregu apo janë gjithashtu të armatosur punonjësit e Shërbimeve Sociale?

 7. Kjo muzikë nën këtë tekst!

 8. @ Pieter Suurman.

  Pikërisht, kjo është me të vërtetë mentaliteti im.
  Unë nuk toleroj fainting me trupin tim, kështu që asnjë chip RFID, as ndonjë vaksinat e detyrueshme, veçanërisht nëse ata gjoja "përgjithmonë" të mbrojtur nga çdo formë e gripit.

  Por shumë njerëz në këtë vend të vogël bëjnë, ata e lënë veten plotësisht të trurit, dhe mendova, ndoshta ne mund t'i ndihmojmë ata në rrugën e drejtë të të menduarit dhe vetëdijes duke i ballafaquar me çështje reale në kohën e duhur ....
  Nga kjo pikëpamje, nuk duket si një ide e keqe për të ftuar politikanët kohë pas kohe ose, nëse është e nevojshme, t'i nxisni ata që të diskutojnë ato subjekte që ne i konsiderojmë të nevojshme ....

Trackbacks / Pingbacks

 1. Fred Teeven paraqet legjislacionin e NWO-së për pista Martin Vrijland - [...] Nga 1 në mars, policët e huaj dhe Marechaussee mund "në kontekst të hulumtimit në identitetin e një shtetasi të huaj" ...
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër