Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Conchita Wurst 'ngrihet si një feniks' Këngë për Eurovizion

Conchita Wurst 'ngrihet si një feniks' Këngë për Eurovizion

Për fat të mirë unë nuk kam një abonim televiziv, përndryshe unë ndoshta kam televizionin tim të hedhur nga dritarja dje. Mbrëmë ishte promovimi i fundit i ideologjisë transgjinore në Konkursin e Këngës në Eurovizion përmes Conchita Wurst. Conchita është një emër spanjoll që rrjedh nga La imaculada concepción "konceptim i papërlyer (i Maries)". Megjithatë, është gjithashtu një fjalor që përdoret për organet gjenitale femërore, duke e përdorur atë në vendet spanjolle, si një "predhë". Wurst është sigurisht për sallam, i cili i referohet organeve gjenitale mashkullore. Pra, vetë emri i referohet dy (ge) masakrës. Një tjetër fjalë për këtë është 'hermafrodite'. Shurdhimi është diçka që përdoret në simbolizmin e adhurimit të Saturnit; kulti i Saturnit. Në tim artikulli i mëparshëm Unë shpjegova se Satani pengon lavdimin në të gjitha fetë. Fjala Satan rrjedh nga Saturni. Dhe kështu ju mund të argumentoni se të gjitha fetë botërore, pa besimtarët në kishë, xhami, sinagogë apo lloj tjetër të tempullit për ta pasur këtë përmes, Duke lavdëruar Saturnin. Satani është përshkruar në disa shkrime si një qenie hermafroditare.

Kënga e hermafroditit 'Schelpje Penis' i referohet në çdo aspekt të Satanizmit ose adhurimit të Saturnit. Ngjyrat e zeza të kombinuara me të kuqe gjithmonë përdoren ritualisht në kultin e Saturnit. Fakti që Conchita Wurst është një hermafrodit është në vetvete një referencë ndaj satanizmit, por edhe titulli i këngës është rreth kësaj. 'Ngrihu si një Feniks' do të thotë fjalë për fjalë ngritja e Feniksit. Gjithashtu ceremoninë e mbylljes e Lojrave Olimpike në Londër iu referua ringjalljes së Feniksit. Kjo është ajo që unë të dalë me. Së pari dua të flas për paraqitjen e Conchita Wurst.

SataniNjë hermafrodit me mjekër është në fakt një imazh i drejtpërdrejtë i Baphomet. Ky është simboli i boksit që njihet nga Satanizmi. Tani ju nuk e shihni se çfarë Conchita mban nën fustanin e tij / saj (si e doni), por ju mund të mbështeteni në atë se kjo hermafrodite është një referencë për Baphomet. Dhi me mjekër (Conchita me mjekër) dhe me një pjesë mashkull dhe gjinj.

Pjesa buzëqeshje mashkullore e Baphomet tregohet si dy gjarpërinj që mbështillin rreth një stafi, me një farë në krye. Kjo tregon farën e zvarranikëve ose farën satanike ose ADN-në nëse dëshiron. Zemrat e vegjël por të rrumbullakët tregojnë pjesën femërore. Ndoshta ju tani kuptoni diçka më mirë pse - sidomos në Holandë - është shtyrë drejt agjenda transgjinore. Ose ndoshta duhet ta përmend axhendën hermafrodite.

Në veri të Brazilit, megjithatë, jeton adhurimi i hermafroditit me emrin Gilette. Ajo i referohet magjisë së zezë të quajtur Macumba. Macumba është lloj i voodoo afrikan. macumba_smallGileti është një imazh tamam si Satani: gjinjtë dhe penisi, me brirë. Disa njerëz mund të njohin stilin e veshjes së një partie të modës valle. Ata e adhurojnë atë në magjinë e zezë nga Afrika Perëndimore, Macumba. Kjo gjithashtu ndodh në Rio de Janeiro. Kryesisht me ngjyrë të kuqe me lustër, me kurorë rreth qafës. Tani ju ndoshta e kuptoni se hermafrodia dhe gjarpri i referohen Satanit. A do të nxjerrë emri i markës së rruajtjes Gilette nga kjo?

Le të zmadhohemi në titullin e këngës. Rritja e Phoenix (phenix) i referohet simbolizmit egjiptian që qëndron për shfaqjen e Feni mitik zog, që përfaqëson perëndinë e diellit Ra. në një artikull i mëparshëm Unë shpjegova se Ra qëndron për diellin që u dëbua nga sistemi ynë nga përplasja e dy sistemeve diellore. Kjo nuk është ajo që unë dua që ju të besoni, por kjo është ajo që kulti i Saturnit beson nga dija egjiptiane. Zoti Sun Ra është brenda këtij kulti të njëjtë si Saturni dhe kështu Satanai. Conchita Wurst kështu këndon ringjalljen, ngritjen ose ringjalljen e madhe të Satanit.

Gjithashtu klipin e Pjesëmarrës polak breshëri të simbolizmit të Saturnit. Për shembull, në fillim të klipit, shohim yllin satanë që edhe ju shihni në ballin e Baphomet. Djali "ngrihet" (ngrihet / lind) duke defekt bririn e një dhie. Klip po shpërthen me simbolizëm të kuq dhe i referohet skllevërve të seksit, siç ndodhin në kultin e Saturnit. Kjo është treguar qartë në filmin 'Eyes Wide Shut'. Faza e konkursit të Këngës në Eurovision këtë vit, me sa duket, përfaqësonte një gjigant matricë kub. Në tim artikulli i mëparshëm Unë shpjegova se si jemi mbajtur në matricën Saturn-Moon nga kulti elitist Saturn.

Kështu që mund të themi me besim se kulti i Saturnit, i cili kontrollon këtë botë dhe gjithashtu ka të gjitha mediat dhe industrinë e muzikës në xhepin e saj, plotësisht të hapur dhe të zbulojë se çfarë është agjenda e tyre. Çështja tani është nëse doni t'i kushtoni vëmendje seriozisht atij ose nëse vazhdoni të mbani gjithçka larg si të pafajshëm ose komik. Nëse pastaj filloni të shihni se çfarë po ndodh, gjithashtu mund të filloni të pyesni nëse doni të lini të ardhmen e fëmijëve tuaj në duart e këtij kulti të Saturnit ideologjinë transgjinore t'i përmbahen mbjelljes natyrore për të vënë të gjitha mbjelljet në duart e shtetit. Në artikullin tim të mëparshëm, unë shpjegova se si tani është koha për zgjimin tuaj të plotë. Kult Saturn dhe Satanizmi duhet të tregojnë veten e tyre në këtë mënyrë, sepse duan të trillojnë njerëzimin. Por zgjimi kolektiv do t'ju sjellë ju dhe unë në lidhjen tonë hyjnore dhe do të minojmë plotësisht dhe do ta zhdukim fuqinë dhe sundimin e tyre.

Lista e lidhjeve burimore: betekenis-definitie.nl, OlympicZion, wikipedia, BraveNewWorldNews.com, Sizmologjia e sinkronizmit

Të gjitha aksionet 1K
468 ad

36 Comments

 1. Poshtë parashtresës rumune. Projekti Blue Beam

  • A po bëj një gabim apo nuk "mrekullia e tij" tingëllon si "Amerika e saj"?

 2. Kjo përshtatet në mënyrë të përkryer brenda pamjes së fundme, ku illuminati satanik dëshiron të kontrollojë të gjithë botën, nga politika, informacioni, në industrinë e muzikës. Ende heshtur rreth lobit të armëve dhe mashtrimeve bankare.
  Gjëja e çmendur është se shumë njerëz po ashtu duartrokasin për këtë hipokrit të njerëzve të rrugës.
  Illuminati janë çifutë të Talmudit, të cilat njihen përgjithësisht nga studiuesi më i mençur.
  Natyrisht, çifutët e Talmudit do ta kundërshtojnë këtë përsëri, por unë do të bluaj gënjeshtrat e tyre.
  Çifutët e Talmudit tallën me Mesinë / Jezusin ashtu siç bënë 2000 vite më parë. Pilati Pilati u kërkoi hebrenjve që unë do të liroj? Barabasi apo Jezusi? Për të cilin thanë judenjtë: Barabasi i lirë!
  Barabasi ishte një vrasës! Jezusi kurrë nuk e kishte lënduar një mizë më parë.
  Pra, shihni se sa të ethshëm ishin populli hebre dhe ende janë!

  Për shembull, lexoni këtë. Ajo ishte postuar tashmë në 9 në maj.

  Conchita Wurst Transvestite Jesus do të fitojë garën e fundit të këngës në Eurovizion dhe ai është nga Austria

  http://end-of-show.blogspot.nl/2014/05/conchita-wurst-transvestite-jesus-will.html

  ps. Për të gjitha nënat, ditë e lumtur e nënave

  • Cili simbol ka linjat 6 që formojnë trekëndëshat 6 rreth një këndi 6 = gjashtëkëndësh?
   666, numri i bishës.

  • Unë e quaj këtë veprim që sallam Austrian një rajon ndyrë ndriçim hebre për një grua e veshur si një suxhuk me mjekër të krahasohen edhe një herë me shtresë Jezus dhe baard.Hoe është Illuminati zhytur?

   Jezusi fitoi pak më shumë kur ai flijoi jetën e tij.

 3. Nauseating Conchita Suxhuk. Edhe më shqetësuese është promovimi i gjithë kësaj. Njerëzimi është i hutuar si në të njëzetat e hidhur në rrugën drejt një lufte të madhe. Për fat të keq, masa e trashë është ndezur me sy hapur. Për këtë arsye, kaosi dhe lufta duhet të lindin për të lejuar që Phoenix të ngrihet nga hiri! Ne jemi larg kësaj bote. Shpresoj që njerëzimi të zgjohet në kohë nga koma artificiale për ta ndaluar. Kam gjysmën më të mirë të jetës sime prapa meje, por oh oh oh këta fëmijë të varfër prej nesh. Për ta ne duhet ta ndalojmë këtë dhe që fillon me artikuj si kjo. Faleminderit Martin!

 4. @Martin. Pashë atë menjëherë dje.
  Të gjitha propaganda, lavirja e trurit me shumë mesazhe subliminale gjithashtu!

  Çfarë gribus, si guxojnë të transmetojnë diçka të tillë. Propaganda e BE-së u largua prej saj. E pra, duke folur në mënyrë muzikore, festivali i Eurovizionit të BE-së nuk do të thotë asgjë. Pothuajse të gjitha këngët kanë të njëjtat meloditë, vocalizations, ritmet standarde, dhe kështu me radhë, ad inf.

  Ishte gjithashtu menjëherë e qartë se Oostenrijk ky Gribus, gjysmë njeriu / gjysëm grua ose më mirë gjysma asgjë / gjysma nuk kishte asgjë për të fituar.
  Politika e pastër e pushtetit të BE / NWO dhe transgender ose homo propaganda.

  Thuajeni në ... (njerëzit, masa e madhe kjo me të vërtetë duhet të bëhet e vetëdijshme ndryshe .. .. etj.)

  • @MARTIN thikë ???? komplimente !!!

   Rastësisht, një pjesë tjetër e madhe e jona. Dhe tani le të shpresojmë që njerëzit do ta lexojnë këtë të gjithë një herë dhe t'ju bëjnë të ditur se çfarë po ndodh saktësisht dhe kjo është pikërisht ajo që përshkruani më sipër.

  • Çfarë e bën të qartë për mua se Koncertja e Këngës në Eurovizion është një kartë e grisur, si zgjedhjet që nga Pim Fortuijn.

 5. Çfarë mendoni për "ushtrimin" aksidentalisht të panjoftuar të Marechaussee në Dam javën e kaluar.
  Ashtu si me një makinë të verbuar, në Dam vazhdojnë të shtënat.

  • Festivali i Këngës: makinë shumë e gjerë propaganduese, zero spontaneitet, në sajë të martin për fjalët tuaja, unë nuk jam duke shkuar për të pista, çfarë një shfaqje ,,, ??
   @trebor2110,
   Çdo bit person i arsyeshëm e di që jeni duke marrë nervat i çmenduri shtëna machine gun Nëse jeni duke kaluar nëpër si Dam (nuk ka shenja Kujdes: The Dam është një "qitje fushë praktikë" (dhe ata të merrni larg me atë përsëri ..

   Këtu, lidhja ka ndodhur më parë.

   http://amsterdam.nieuws.nl/nieuws/20130927/Marechaussee-betreurt-geschrokken-reacties-na-schietpartij-Vondelpark

   Ata duhet të kishin mësuar prej asaj kohe

   dhe këtu edhe në Muzeun e Plehrave, të paktën sarkastikët

   http://www.stadindex.nl/amsterdam/1201428-schietpartij-op-museumplein

   Por jo më shumë, dhe kam dëgjuar njerëz që kanë pasur trauma që ishin atje me fëmijët e tyre. Njerëz të pakënaqur, MarrechauSSee është mbi të gjitha në dukje.

   këtu edhe një festival, por pa Këngën

 6. Në simbolizmin e Freemasonerisë këto shtylla nënkuptojnë kromozomet e njeriut. Çdo shtyllë është e pajisur me flauta 23 (grooves) të cilat në këtë mënyrë tregojnë kromozomet 23 të qenies njerëzore. Në lidhje me këtë, mund të shikoni edhe në kullat binjake dhe pseudonimin e tyre Jachin dhe Boaz. Sipas simbolizmit të Frankmasonerisë, këto dy kulla duhej të bien, sepse një kullë e re do të dilte nga rrënojat e tyre.

  Qëllimi i Frankmasonerisë është të rindërtojë tempullin. Nga "fjala e Perëndisë" ju mund të nxjerrni përfundimin se tempulli i Perëndisë është trupi i njeriut. Për shembull, shih 1 Corinth 6: 19 dhe 3: 17.
  Sekreti i Freemasonerisë është, pra, të kultivojë trupin e njeriut. Shih gjithashtu Ezekiel 28: 2 ku Hirami (mbret i Tiros, në krahasim Satani) dënohet ai do të ulen në fronin e Perëndisë. Dhe gjithashtu Ezekieli dhe 22 ku thuhet: E kthej fytyrën time larg popullit tim, dhe vendi që unë preferoj (vendi i fshehtë) është plaçkitur dhe grabitur nga grabitësit.

  Si funksionon Freemasoneria kjo?

  Në referencat e Biblës bëhen fjalë për 'sekret'? në lidhje me sekretin e Frimasonerisë. Në Psalmin 139: 15 ?? 16 thotë se fillimi ynë i paformuar nuk kishte ndonjë sekret për Perëndinë. Ai na njihte nga konceptimi. Prandaj, ajo fazë, sekreti qëndron me konceptimin, fillimin paformë të njeriut.

 7. http://www.telegraaf.nl/telesport/22611421/__Obama_blij_met_primeur_in_NFL__.html
  Barak Obama, amerikanët homoseksualë dëshmojnë çdo ditë se duhet të gjykohet mbi atë që mundesh dhe jo se kush je. "

  Në të vërtetë, pse nuk të duhet të emërohet apo dikush drejt, homoseksual, lezbike, hermafrodit që fokusohet pikërisht në natyrën e personit dhe jo në cilësinë

  • Pikërisht sepse emërtimi që është vetëm pjesë e agjendës së dytë, promovimi i homoseksualëve, duke e ngatërruar, duke dobësuar dhe duke tërhequr vëmendjen e popullatës.

   Nëse vlerësoni një avokat, ju gjithashtu e bëni këtë në cilësitë e tij dhe jo nëse ai ka veshur një fustan apo një palë pantallona, ​​të bardhë ose të zezë ose të purpurtë. Edhe pse në rastin e fundit personi mund të duhet të vizitojë një mjek ... ????

 8. Hermi frits frats dhe Bapho-me-Wurst: ju nuk duhet ta bëni më të bukur, Martin. Mos i jepni këtij lloji skenari nga respekti për speciet njerëzore. Hollanda ka fituar thjesht sepse artisti austriak (e) thjesht nuk kalon nëpër elitën veterinare. Është gjithashtu propagandë e pastër këtë herë që festivali i Këngës, sepse ajo që menduat, gruaja e Obamës rezulton të jetë edhe një djalë. Në kohët normale të mira, Ilse de Lange tani do të fitonte kunja shumë të mëdha në Amerikë.

  Robert
  -
  Robert M. Stockmann - RHCE
  Inxhinier rrjeti - Specialist UNIX / Linux
  crashrecovery.org stock@stokkie.net

 9. Gjithashtu në Kampionatin Botëror ne presim një shfaqje të homoseksualëve / transeksualëve. Unë kam në vijim nga interneti.
  Kjo duket të shkurtojë dru edhe pse vjen nga një vend i orientuar nga krishterët
  ....
  http://leftbehind.punt.nl/content/2009/01/het-satanische-plan-van-de-vrijmetselarij-video

  Qëllimi i Freemasonry

  Qëllimi i Frankmasonerisë është të rindërtojë tempullin. Nga një tekst biblik që përdorin gjithashtu, mund të nxjerrësh përfundimin se tempulli i Perëndisë është trupi i njeriut. Për shembull, shih 1 Corinth 6: 19 dhe 3: 17.
  Sekreti i Freemasonerisë është, pra, të kultivojë trupin e njeriut. Shih gjithashtu Ezekiel 28: 2 ku Hirami (mbret i Tiros, në krahasim Satani) dënohet ai do të ulen në fronin e Perëndisë. Dhe gjithashtu Ezekieli dhe 22 ku thuhet: E kthej fytyrën time larg popullit tim, dhe vendi që unë preferoj (vendi i fshehtë) është plaçkitur dhe grabitur nga grabitësit.

  Si funksionon Freemasoneria kjo?

  Bibla i jep referenca fjalës sekrete në lidhje me sekretin e Freemasonerisë. Në Psalmin 139: 15 16 thuhet se fillimi ynë pa formë nuk kishte ndonjë sekret për Perëndinë. Ai na njihte nga konceptimi. Prandaj, ajo fazë, sekreti qëndron me konceptimin, fillimin paformë të njeriut.

  Jan Duinman

 10. Të gjitha të thella, gjithçka është e shëndoshë dhe e gatshme, le të kërcejmë, nuk është askush tjetër që do ta bëjë këtë për ne.

 11. Po, njerëz të dashur dhe kështu është rradha e agjendës, e drejtë në fytyrën tuaj me këtë përbindësh, Conchita, me sjelljen histerike të një relnight !!

 12. Tom Neuwirth është emri i tij i vërtetë.
  Një gjë është e sigurt, pantallona, ​​pantallona të gjera apo veshje, mjekër apo nuk kromozom mjekër seksi është XX apo XY respektivisht një grua ose një burrë tip i gatshëm, edhe pse Neuwirth duket të jetë hebre apo diçka duket të jetë hebre.

  Burimi: http://daphnecaruanagalizia.com/2014/05/and-tom-neuwirth-25-wins/

  [Daphne - Në të vërtetë, pikë që të gjithë i mungon është se ai është hebre, por ai ka tekstin, fytyrën klasike hebreje. Ishte gjëja e parë që unë vura re për të, duke më bërë që të kontrolloja. Kjo i jep të gjithë gjë më shumë rëndësi, veçanërisht në pikëpamjen e historisë së Austrisë dhe do të përbënte një marrëveshje të madhe të armiqësisë nga Rusia kur shoqërohej me pjesën tjetër.]
  përgjigjen

 13. 100 simbolet okulte dhe kuptimi i tyre

  Phoenix - Simbol i përgjithshëm për diellin, rilindjen mistike, ringjalljen dhe pavdekësinë. Ky "zjarribird" i kuq legjendar (sipas disa burimeve) do të zhduket çdo qind vjet në zjarrin e tij dhe pastaj do të ringjallet nga hiri. Në lidhje me adhurimin e diellit dhe dielli perëndive të zjarrtë si Quetzalcoatl meksikan, kafsha u emërua nga fenikasit "një Perëndi i Feniki." Për alkimistët Phoenix simbolizon shkatërrimin dhe krijimin e formave të reja dhe materialeve në drejtim të transformimit përfundimtar: fizike (të çojë në ar) dhe shpirtërore (pavdekshmërisë - një alternativë okult për shpëtimin e krishterë). Guri Filozofik u pa si çelësi i këtij transformimi.

  http://bijbelenonderwijs.nl/wp-content/uploads/2012/07/100-occulte-symbolen-en-hun-betekenis.pdf

  • Kur flasim për diellin, është në fakt "dielli i dëbuar": Saturn. Ra-kult që filloi me faraonin Ashkenaton dhe gruan e tij Nefertiti

 14. Thnx për sjelljen e këtij neni në vëmendjen time Sis ???? Është iderdaad një artikull shumë i shkolluar dhe unë kam përsëri një shumë lart!

 15. Morpheuss:
  Komploti i Iluminatit dhe prova në Bibël

  http://www.mamjo.com/forum/index.php?topic=370378.295;wap2

 16. Preferojnë këngët nga festivali i vjetër i këngës euro kur njerëzit e dinin se çfarë ishte muzika.
  Spanja nga 1973 vendin e dytë në finale.

  U zgjova këtë mëngjes dhe mendja ime u rrëzua
  Dhe duke kërkuar pas trishtim nga nesër
  Ndërsa dëgjoj një jehonë nga e kaluara thëni me zë të ulët
  Kthehuni, kthehuni, nuk do të qëndroni
  Unë dua të të mbërrij tek ju, le ta dini se unë ende kujdesem
  Dhe shkrihet në heshtjen e pikëllimit tim
  Kam vënë një premtim në erë, në ajër
  Për të fluturuar për ju atje
  Prekni erën
  Catch dashurinë time si ajo shkon me vela
  Prekni erën dhe unë do të jem pranë jush
  Unë do të jetë e lehtë për të gjetur
  Në erën e mëngjesit do të vij me vela
  Unë do të jetë e lehtë për të gjetur
  Dhe, fëmijë, unë do të jem pranë jush
  Dhe vetëm përgjithmonë mund të them se të dua
  Dhe vetëm përjetë kam humbur ju
  Por vetëm një ëndërrimtar mund të zgjohesh
  Siç e bëj dhe shpresoj se është akoma dje
  Prekni erën. Catch dashurinë time si ajo shkon me vela
  Prekni erën dhe unë do të jem pranë jush
  Unë do të jetë e lehtë për të gjetur
  Në erën e mëngjesit do të vij me vela
  Unë do të jetë e lehtë për të gjetur
  Dhe, fëmijë, unë do të jem pranë jush
  Prekni erën ......

  • Ose ata nga Italia nga 1984 (vendi 5)

 17. Hmmm, për çfarë jeni të gjithë të shqetësuar për të? Me të gjitha bindjet këtu, ju duhet të keni bindjen se Perëndia në fund do të zgjidhë 100% në fund. Pse duhet t'i japim atij një dorë ndihmëse nëse është e nevojshme. Unë gjithashtu mund të ndajnë mendimin tuaj për një pjesë, por mos u shqetësoni për këtë. Le në vend të parë në jetën tuaj të përditshme që ju refuzoj BE dhe çështje të lidhura, duke përfshirë: në 22 mund të duhet të votojnë kundër BE-së, sa më shumë të jetë e mundur për të paguar për çdo gjë me para në dorë, me gojë dhe në mënyra të tjera sa më shumë të jetë e mundur për të ju kthehet kundër BE-së, dhe kështu me radhë. Për shkak të stilit tuaj të jetesës, ju tashmë mund të ofroni shumë kundërshtim ndaj qëndrimit tuaj.
  Dorë

 18. këta njerëz janë të shqetësuar, të çoroditur

  çfarë do të thotë kjo, me të vërtetë e ndyrë dhe e çuditshme, mafia e mafias homoseksualë me shpejtësi të plotë

 19. Gilette është nga Procter & Gamble gabuar. Një pasardhës i kësaj familjeje ka filluar një kundër-lëvizje (Lulëzoni). Për shembull, ka më shumë kompani me markat që kanë referenca për gjëra të paqarta.

 20. Por a kemi parë ndonjëherë këto përshtypje në iT? Në 1989?

  http://nl.wikipedia.org/wiki/IT_(club)

  • Kjo është e drejtë, gjithashtu Dana International, e cila fitoi Koncertin e Këngës në Eurovision në 1998 për Isreal.

 21. Shkaku i kësaj mjerimi:

  http://www.google.com/search?q=fish%20gender%20changing%20pesticides&ie=utf-8&oe=utf-8

  Pesticide dhe grimca ultrafine nga katalizatorët e makinave nën ndikimin e dritës së diellit.

  Në Tajlandë ju keni djemtë zonjë. Dyshimi është se kjo është për shkak të ushqimit të ngrohtë që ngrohet atje nga çanta plastike në një shkallë të madhe.

  Të gjitha mjerimet vijnë nga produktet e naftës.

 22. Analiza Messcherpe e "fshehur axhenda e fshehtë" martin, komplimente.

  Matrixcube ishte me të vërtetë shumë e dukshme për mua.

  Përveç kësaj, kjo fitore Conchita [për përvojat personale të të cilit unë mund të grumbullojë dhembshuri] sidomos gepoliticeert duke marrë të ashtuquajturën axhendë të homoseksualëve Putin herë kullotjes në mënyrë të konsiderueshme

  Në nivel 3D njerëzor, unë dëshiroj të shpreh përbuzjen tim të përzemërt për të gjithë ata heronj që nuk kanë guxim të qëndrojnë deri protestuar ambasadën ruse, por kishte guximin për të dy vajzat 17 vjeçare konkurruar edhe për nderin e vendit të tyre " në një moment të tillë të madh në jetën e tyre të vegjël, me mijëra në këmbë britmë jashtë. djema madhe, edhe pse trim !!!! "

  Shumë i zgjuar gjithashtu. Le të shohim nëse ju jeni ende aq afër bërtas kur Putin u kthye në gaz dhe ju përsëri një rritje të konsiderueshme në energierekenig mund të shohim përpara si ENECO dhe Nuon dhe kompania do të përfitojnë nga kjo për të sjellë fitime të mëdha.

 23. dikush e pagoi znj. Wurst të paktën 1 milion shtesë për të lënë Gillette për atë që ishte.

 24. U trondita kur pashë një përmbledhje të partisë së teatrit të BE këtë mëngjes.

  paraprakisht tashmë të qarta në mënyrë që ky përbindësh i shëmtuar të "fitojë"

  me të vërtetë një artikull i mirë Martin.

  çfarë unë pyes veten; Sa kohë që ky plan është e gatshme, për njerëzimin për të marrë riprodhimin natyror dhe të gjitha hermafrodietjes të "rritet". Viti 50? Viti 100? Viti 1000?

  Unë do të thotë; Tani është e mundur për të ndërroj pikëpamje e dikujt njerëzit me anë të radios, TV, filma, modës, rroba etj por 1000e vjet më parë ne të gjithë nuk kishte.

  Nëse ju vendosni të gjithë anën e fakteve për krah, është e qartë se ka "sekret" paramendim, por si Baphomet është një entitet simbolike, apo një krijesë e vërtetë diku mbi fronin e tij

 25. Fituesi i Eurovision 2014 E SHPEJTUAR: ANDROGYNOUS PHOENIX RISING

GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër