Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Plani PVV i xhihadistëve të kthyer është i plotë

Plani PVV i xhihadistëve të kthyer është i plotë

Sot tregon Elsevier.nl një plan që klloun politik Wilders paraqet nëpërmjet partisë së tij që ka për qëllim vetëm të adresojë dhe të shkëpusë ndjenjat në shoqëri. Në fjalimin popullor ne e quajmë 'catcher' cat. Si të gjitha partitë politike duhet të japin formë për një ndjenjë të caktuar në shoqëri, Geert Wilders bën të njëjtën gjë. Kohët e fundit ai u lejua ide ekstreme të krahut të djathtë lidhet me ndjenjat e anti-Europës. Dhe ai u lejua të përmbushë rolin e dikujt që mbjell grindje midis vendasve të bardhë dhe komunitetit maroken. Duke vepruar kështu, ai kryesisht përmbush detyrën e largimit të zërave nga 'këndi i djathtë' tek partitë siç është D66. më herët Unë parashikoja se D66 do të duhet të fitojë zgjedhjet e ardhshme kombëtare. Rezultatet e krejtësisht të pakuptimtë Zgjedhjet evropiane duhej ta demonstronin këtë tashmë; edhe pse ishte e qartë se PVV ende ka një pasim të madh. Në fakt, ju duhet të shihni partitë politike si marka të ndryshme në supermarket: diçka për çdo shije. Çfarë do të bëni nëse doni të mbani strings në mënyrë të vendosur në duart tuaja si një clique elitist? Jepuni njerëzve ndjenjën e pjesëmarrjes; u japin atyre të drejta votimi; u japin atyre shije të shumta dhe nisin kukulla të vetë-mësuara si shije politike për të zgjedhur.

Tani, natyrisht, këta politikanë duhet të fillojnë planet e tyre tani dhe përsëri. Kjo është se si Geert Wilders vjen me një plan veprimi për 'xhihadistët' që kthehen sot. Sipas mendimit tim, kjo shërben për tre qëllime: 1. Ju doni të vendosni terroristët e tmerrshëm të quajtur ISIS në hartë (në mënyrë që të gjithë të harrojnë shpejt Al Qaida - e cila është shumë e njollosur); 2. Ju doni të jepni përshtypjen se ne kemi nevojë për më shumë masa sigurie; 3. Ju nuk dëshironi që njerëzit të zbulojnë se po furnizojmë, armatosim dhe mbështesim këta luftëtarë të ISIS-it. Dhe pastaj ka të gjitha llojet e nën qëllimeve që mjekët tjerr kanë menduar. Ju tani mund të shihni se si gënjeshtrat propagandistike (gjithmonë klikoni mbi lidhjet blu) duhet të kontribuojë në imazhin e tmerrit të quajtur ISIS. më herët Unë shpjegova se ISIS u krijua për të larguar vëmendjen e klubit të infektuar Al Qaida. Gjithkush që është pak e thelluar, e di se Al Qaida u themelua nga CIA dhe në luftërat e fundit proxy të SHBA (dhe Evropa) gjithmonë vepronte si ushtri mercenare. Instalimi i një çezme të ri me anë të një fushate të marketingut mbarëbotëror për ta larguar grupin ISIS si të rrezikshëm, shpresohet të jetë në gjendje të krijojë një alibi false të mirëfilltë për të gjitha llojet e dhunës ushtarake. Është mashtrimi i vjetër në një xhaketë të re.

Plani i Geert Wilders (shih më poshtë) mund të përshkruhet si i ashpër ashpër. Hidhni një sy. Për të filluar, ajo injoron pyetjen pse e quajmë këtë të ashtuquajtur jihadisten mos u mbyllni para se të udhëtoni në Siri. Njerëzit arrestohen nëse planifikojnë një sulm në Holandë, por AIVD nuk është në gjendje të merret me të bashkëpunimit me NSA për të përfytyruar biseda telefonike, email, media sociale dhe kontakte të ndërsjella në një mënyrë të tillë që mund të konkludojmë se këta zotërinj duan të udhëtojnë në Siri për të luftuar kundër ushtrisë së Asadit? Kjo mund të jetë mesatarja e GTST-së duke kërkuar Hollandën ndoshta, por lexuesit këtu tashmë janë pak më larg. Ne mund t'i ndalojmë ato, por nuk e bëjmë. Pse jo? Për shkak se këta xhihadistë po luftojnë në emër të Perëndimit për të shitur Asadin! Pra, në vend që të nisë një plan për të kufizuar xhihadistët që kthehen, ne nuk duhet të lejojmë që xhihadistët të largohen. Këto plane kanë për qëllim vetëm të japin përshtypjen se po bëjmë diçka.

Mbështetja për Izraelin e përmendur në pikën 10 të planit të Wilders është mjaft qesharake. Izraeli është forca shtytëse prapa kësaj axhende sioniste që po lëviz nën sytë tanë (këtu më shumë informacion). Sigurisht, një plan duhet të jetë i besueshëm, kështu që ju thërrisni: "pikë 1. në burg! pikë 2. shkuar është zhdukur; marrë gjithçka larg ". Natyrisht, duhet të ketë më shumë kontrolle kufitare (pika 3). Kjo është e mirë për modelin e shtetit të policisë. Sionistët duan një luftë midis Islamit dhe të krishterëve (Izraeli) dhe kështu popullata muslimane duhet të jetë e frustruar (pika 4). Do të ishte e njëjta gjë për emigrantët nga Izraeli, ajo quhej "antisemitizëm" dhe ishit të lodhur. Wilders mund ta quajnë këtë të gjitha, sepse ajo është pjesë e agjendës sioniste në mbarë botën. Pika 5 është krejtësisht e qeshur. Cili Maurice de Hond (emri hebre) bëri këtë anketë? A nuk është kjo simpati për xhihadistët çfarë duam ne (sundimtarët e elitës)? Në fshehtësi, përmendja e një përqindje kaq të lartë është një metodë NLP për të arritur pikërisht të kundërtën e asaj që është formuluar; duke qenë simpatizues ndaj xhihadistëve. Më lejoni të përsëris këtë: këta zotërinj luftojnë për imperializmin perëndimor dhe evropian Rendi i Ri Botëror interes. Pika 6 është një gjë e tillë përsëri. Le ta mbajmë atë që ne pretendojmë se duam të bëjmë diçka për diçka që vetëm na përfiton, Geert? Pika 7; zgjimi i ndërgjegjshëm i lartpërmendur i mosmarrëveshjes ndërmjet myslimanëve dhe "të krishterëve" (që çdo perëndimorë në rrënjët e tij është, edhe pse kishat janë të zbrazëta). Pika 8 tregon se ata përdorin çdo argument për të pretenduar se AIVD është një klub i vogël, jo i denjë me forcë tepër të vogël. George Orwell e quajti këtë fjalim të dyfishtë. Thjesht supozoni se AIVD ka ndjenjat e saj në të gjitha pjesët e shoqërisë dhe, së bashku me teknologjinë e NSA, sheh çdo gjë që George Orwell, me librin e tij 1984, ende kishte një ëndërr të lagur. Pika 9 tregon më shumë axhendën sioniste të Perëndimit, por Wilders përpiqet të margjinalizojë atë në Izrael. Në praktikë, i gjithë perëndimi (Amerika dhe Evropa) dhe të gjitha vendet arabe sunite (duke përfshirë Arabinë Saudite) i shërbejnë agjendës sioniste. Fakti që njerëzit nuk mund ose nuk duan të shohin këtë është pasojë e teknikave të sofistikuara të propagandës dhe kontrollit të plotë të të gjitha kanaleve mediatike. Pika 9 gjithashtu mpreh marrëdhënien ndërmjet Islamit dhe të krishterëve, sepse nuk ka asnjë musliman që të jetë pro Izrael. Pra, tip tip zgjuar. Pika 10 është përsëri duke thënë diçka që në fakt do të thotë të kundërtën. Ashtu si dikush që ka kryer një vjedhje dhe ka zhveshur balaclavën e tij gjatë fluturimit të tij dhe po takon një agjent, ai do të thotë:Vjedhja është mënyra tjetër për z. Agent!"

Vendi ynë udhëhiqet nga gënjeshtarë profesionistë. Prandaj, ata nuk duhet të tregojnë të vërtetën, por më tepër ju japin përshtypjen se ata po tregojnë të vërtetën. Vetëm mendoni për atë që bëni me të.

PVV_plan

Lista e lidhjeve burimore: Elsevier.nl, Olympiczion.nl

Të gjitha aksionet 69
468 ad

6 Comments

 1. Wilders, një katolik holandez me një pasaportë holandeze dhe izraelite. Dhe Hollanda po vazhdon të fle për fat të mirë!

  • Hollanda është në gjumë, sepse nuk ka kontradiktë nga bashkësia myslimane në Holandë (ashtu si në pjesën tjetër të Evropës).
   Wilders tani është (potencial) lideri i partisë, sepse bashkësia myslimane nuk e ka prezantuar veten deri tani në shoqërinë holandeze.
   Ne (turqit dhe marokenet) jetojmë në Holandë që nga vitet 70 dhe e vetmja gjë që kemi mësuar nga popullata holandeze është: shawarma, lahmacun, baklava dhe disa fjalë të këqija.

 2. Çfarë mjeku merimangë në atë kukull të elitës tregojnë.
  Po bëhet më e çmendur me skenarin NWO të elitës.
  Sepse po, kaosi duhet së pari të vijë për të vulosur atë rend rreth botës.
  Chaos ata krijojnë me propagandë, krijoi krizë / varfëri dhe nëse është e nevojshme flamujt / sulmet e rreme.
  Është një burrë i çmendur, bashkëkombësit më të mirë holandezë.

 3. P1
  Kushdo që largohet për në Siri, Irak apo gjetkë për të luftuar për Perëndimin automatikisht humbet kombësinë holandeze dhe nuk është më në të
  Pasuritë e tij janë të ngrira dhe merren.
  Kjo vlen edhe për ata që rekrutojnë luftëtarët paqësorë perëndimorë [paqeruajtësit].

  P2
  Kthimi i luftëtarëve paqësorë perëndimorë duhet menjëherë të shkojë në burg

  Dhe pse për shkak se të gjithë shkojnë për shpërblimin që fitojnë kur kthehen.
  Luftëtarja e paqes në Perëndim nuk është gjë tjetër veçse një mercenar që shkon për para.

 4. Artikulli i mirë!

  Për njerëzit që nuk e kanë parë ende këtë film;

  http://www.youtube.com/watch?v=CYBN15ePLkQ

  Vlen përpjekja! Natyrisht, 'Flamuri i rremë' në Londër nuk u shfaq, ju vetëm duhet të shikoni nëpërmjet saj.

 5. Çifutët kundër Sionizmit.

  Rabi Dovid Weiss: Sionizmi ka krijuar 'lumenjtë e gjakut'

GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër