Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Ariana Grande koncert Arena Manchester ndoshta sulm vetëvrasës

Dërguar në Maj 23, 2017 në I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për koncertin e Ariana Grande Arena Manchester ndoshta sulm vetëvrasës

Sulmi vetëvrasës shkakton 22 dhe 59 është plagosur gjatë koncertit të Ariana Grande në Manchester Arena

Lexo më shumë

Trump nënshkruan paktin me shtetet muslimane për të luftuar atë që vetë ata kanë krijuar: IS

Dërguar në Maj 22, 2017 në I përgjithshëm | Komentet janë jashtë para se Trump të nënshkruajë paktin me shtetet muslimane për të luftuar atë që kanë krijuar vetë: IS

Donald Trump, kontradiktat në zgjedhjen e tij premton dhe praktikon dhe më shumë

Lexo më shumë

Dështimi i formimit të kabinetit të shoqatës së aktorëve në Hagë

Dërguar në Maj 18, 2017 në I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për dështimin e formimit të kabinetit të shoqatës së aktorëve në Hagë

Jepni popullit bukë dhe lojëra, TV, futboll, film, muzikë, opera sapuni dhe shfaqje të demokracisë

Lexo më shumë

Kërcënimi bërthamor i Koresë së Veriut kundrejt kërcënimit më të madh për njerëzimin

Dërguar në Maj 11, 2017 në I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për kërcënimin bërthamor të Koresë së Veriut kundrejt kërcënimit më të madh për njerëzimin

A është bomba atomike kërcënimi më i madh? A rrotullohet gjithçka rreth kompleksit ushtarako-industrial? Apo ka ndonjë rrezik më të madh?

Lexo më shumë

Martijn van Staveren yllin në rritje në Hollandën shpirtërore?

Dërguar në Maj 8, 2017 në I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për Martijn van Staveren yllin në rritje në Hollandën shpirtërore?

Nëse përdorni një shumë të termit 'matricë' (siç është bërë shpesh këtu në faqen e internetit), ju natyrisht do të theksoheni edhe njëherë te Martijn van Staveren.

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër