Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

donacionet

Për më shumë se katër vjet, Martin Vrijland ka punuar për analiza kritike të lajmeve, abuzimeve politike dhe sociale. Në mënyrë që të vazhdoni, mbështetja juaj është shumë e nevojshme. Shumë njerëz holandezë janë të përgatitur të marrin një abonim për një gazetë në një revistë. Nëse gjeni vlerën e dokumenteve të Martin Vrijland, atëherë sigurohuni që ai të mund të vazhdojë punën e tij. Shiko një këtu shpjegim personal për situatën e Martin Vrijland. Ju gjithashtu mund të dhuroni një kontribut fiks (periodik) mujor ose një dhurim nëpërmjet një pagese bankare direkte. Site crowdfunding tregon saktësisht se sa donacione janë bërë, kështu që ju keni qasje në to. Faleminderit për mbështetjen tuaj!

DONO TANI

Dhuroni Paypal ose i-Deal (pagesa bankare)

IBAN: NL27 ABNA 0558 4469 22

në emër të Martin Vrijland

Nëpërmjet crowdfunding

Kliko në flamur:

Donacion Periodik përmes Paypal-it

paypal-dhurojë-button

GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër