Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Miliarda shkurtime në kujdesin shëndetësor ndërsa familja Poot kap miliarda?

Dërguar më qershor 16, 2014 në I përgjithshëm, Joris Demmink, Politikë | komentet 8

Ku familja Poot pretendon se duhet të kapë para për shitjen e tokës, unë guxoj të supozoj se ata kanë marrë tashmë plaçkën.

Lexo më shumë

Mark Rutte është e pakuptimtë me detyrat e tij 'kufizojnë Brukselin'

Dërguar në Maj 21, 2014 në I përgjithshëm, Politikë | komentet 9

Çfarë tjetër duhet të bëjmë me shoqatën e aktorëve në Hagë? Nuk është asgjë më shumë se një zbavitje nga fakti se çdo gjë në Holandë tashmë është përcaktuar kryesisht nga Brukseli

Lexo më shumë

Geert Wilders është një aktor i cili duhet të kujdeset për ekstremizmin

Dërguar në Maj 20, 2014 në I përgjithshëm, Politikë | komentet 11

Ky anti-maroken qëllimisht strategjik i zgjedhur i zgjedhur për të lidhur ndjenjat anti-Evropiane midis popullsisë me ekstremizmin e krahut të djathtë

Lexo më shumë

Demmink dhe të gjithë politikanët që e mbulojnë atë bien përmes shportës * Update *

Postuar në Mr 22, 2014 I përgjithshëm, Politikë | komentet 21

Ish-drejtori ekzekutiv Joris Demmink i Ministrisë së Sigurisë dhe Drejtësisë ishte qartë në pamjen e të ashtuquajturit hetim Rolodex për përfshirjen e njerëzve të rangut të lartë në partitë seksuale me djem të mitur

Lexo më shumë

Vrasja e Pim Fortuyn, Geert Wilders dhe pozicioni maroken

Postuar në Mr 22, 2014 I përgjithshëm, Politikë | komentet 7

Geert iu dha detyra të jepte një mesazh racist të mesazhit të Pim Fortuyn. Me këtë, rendi i vendosur sërish kishte një degë të re të kontrolluar të opozitës.

Lexo më shumë

Zgjedhjet, pavarësisht nëse do të votojnë, zgjedhësi

Postuar në Mr 19, 2014 I përgjithshëm, Politikë | komentet 31

Nëse nuk votoni, gjithashtu nuk keni të drejtë të ankoheni. Pastaj duhet të tregoni se çfarë jeni duke votuar për partinë që shpreh interesat tuaja

Lexo më shumë

Gënjeshtra e provuar e skandaleve të Plasterk dhe Hennis-Plasschaert AIVD / NSA

Postuar në Mr 18, 2014 I përgjithshëm, Politikë | komentet 18

QKR po raporton vetëm një mesazh që po luhet në vend, domethënë se NSA ka ruajtur dhe dëgjuar të gjitha telefonatat nga një vend i plotë për vite.

Lexo më shumë

Fred Teeven lan miliona të bardha

Postuar në Mr 13, 2014 I përgjithshëm, Flamujt e rreme, Politikë | komentet 14

Pyetja më e rëndësishme që njerëzit duhet të pyesin veten nuk është: "Si është Fred Teeven miliona e pastrimit të bardhë për kriminel të drogës Cees H.?" Pyetja më thelbësore që duhet të dalë tani është: "Pse sjell një avokat i një krimineli i cili i është dhënë miliona bimë të bardha

Lexo më shumë

Kontroll i kontrolluar, çfarë është kjo?

Postuar në Mr 11, 2014 I përgjithshëm, Politikë | komentet 21

Opozita e kontrolluar është anglishtja për opozitën e kontrolluar. Kjo është diçka që duhet të vihet në qendër të vëmendjes, sepse një kuptim i mirë i saj ju jep një ide më të mirë për atë që po ndodh në media dhe në politikë sot.

Lexo më shumë

Biseda telefonike me Micha Kat në lidhje me ditën e 2e Demmink dëshmitarëve

Postuar në Mr 5, 2014 I përgjithshëm, Joris Demmink, Politikë | komentet 3

Më poshtë do të dëgjoni bisedën telefonike që kisha sapo pas ditës së dytë të dëshmisë në lidhje me Joris Demmink me gazetarin Micha Kat. Në bisedën telefonike

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër