Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Turqia: lufta në Siri, lidhja e rilindur me Rusinë dhe një marrëdhënie përkeqësuese me NATO-n

Postuar më Gusht 10, 2016 I përgjithshëm, RUSLAND |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për Turqinë: lufta në Siri, lidhja e rilindjes me Rusinë dhe një marrëdhënie e përkeqësuar me NATO-n

Marrëdhëniet midis Turqisë dhe Rusisë dukej se ishin momente më armiqësore sesa që kishim njohur gjatë gjithë jetës sonë, por tani është rikthyer papritmas

Lexo më shumë

Tubacioni Turkstream i jep Turqisë më shumë pushtet mbi Evropën

Postuar më Gusht 10, 2016 I përgjithshëm, RUSLAND |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
Komentet janë jashtë për tubacionin e gazit Turkstream, Turqia i jep më shumë pushtet Europës

E gjithë tensioni midis armiqve të hershëm arkeik Rusia dhe Turqia duket papritur të ftohur

Lexo më shumë

Vrasja e Boris Nemtsov një përsëritje Theo van Gogh?

Postuar në Mr 2, 2015 I përgjithshëm, RUSLAND |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 35

Përsëri pyetja mund të kërkohet këtu: "Ku është gjaku?"

Lexo më shumë

A e përmbush Vladimir Putin rolin e Gogut dhe Magogut në planin e madh sionist?

Dërguar më Shkurt 22, 2015 në I përgjithshëm, Fe, RUSLAND |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 47

Profecitë janë shkrimi që ndjek kultin e Saturnit. Me këtë, ata përmbushin vetë profecitë dhe me këtë e kuptojnë sakrificat e nevojshme të gjakut, të nevojshme për të finalizuar këtë burg të matricës së Saturnit.

Lexo më shumë

Pse normat e interesit ruse janë kaq të larta dhe rubla është aq e keqe

Postuar në dhjetor 18, 2014 në I përgjithshëm, RUSLAND |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 33

Pse BRICS kanë vende dhe pse Rusia nuk shkëputet nga dollari dhe a nuk kanë filluar printimin e parave vetë? Për tubat e të cilëve Vladimir Putin vallet kështu që ju mendoni?

Lexo më shumë

Treni i derdhjes në Moskë aksident apo sulm metro?

Postuar në Korrik 15, 2014 në I përgjithshëm, RUSLAND |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 6

Pyetja e parë që vjen në mendje në një situatë të tillë është nëse ka ndoshta një sulm terrorist. Zyrtarët rusë, megjithatë, e kanë mohuar me forcë këtë.

Lexo më shumë

Sa e keqe është Vladimir Putin?

Postuar në Mr 12, 2014 I përgjithshëm, RUSLAND |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 27

Që nga fëmijëria na është mësuar që Bashkimi Sovjetik ishte armiku i madh. Për një moment lufta e ftohtë ishte ftohur dhe ne morëm glasnost dhe perestrojka nga Michael Gorbaçov

Lexo më shumë

Vajza e Putinit jeton në Krimwijk në Voorschoten

Postuar në Mr 9, 2014 I përgjithshëm, RUSLAND |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 9

Një mesazh i mrekullueshëm në Financieel Dagblad (FD) më mori vëmendjen sot. Fakti që vajza e Vladimir Putinit - Maria Putin - jeton me një ish-punonjës holandez të Gazpromit, tashmë ishte i njohur. Dihet gjithashtu se ajo jetonte në Voorschoten, por Putini mund të kishte marrë tashmë një "përparim" me të simbolikisht

Lexo më shumë

Konflikti në Ukrainë është rreth gazit

Postuar në Mr 4, 2014 I përgjithshëm, Më falni, RUSLAND |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 23

Çfarë rezulton? Në fund të fundit, i gjithë konflikti rreth Ukrainës ka të bëjë me gazin. Kohët e fundit, fusha të mëdha të gazit janë zbuluar në perëndim të Ukrainës.

Lexo më shumë

Rafineria më e madhe e naftës në Rusi?

Postuar në Mr 4, 2014 I përgjithshëm, RUSLAND, Lajmet botërore |
paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405

paralajmërim: count (): Parametri duhet të jetë një grup ose një objekt që zbaton Countable në /home/martinvrijland/public_html/archief/wp-includes/class-wp-comment-query.php në linjë 405
komentet 15

Duket se rafineria më e madhe e naftës Neftekamskneftehim e Rusisë e vendosur në Tatarstan u sulmua këtë mëngjes. Sidoqoftë, rasti është në të djathtë. Kjo ndodhi sot në 7 në orën ruse të Rusisë. Është e shquar që të dy ruse dhe shtypi perëndimor janë të heshtur për këtë. Vetëm disa

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër