Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Koreja e Veriut është e rrezikshme, sepse ne (media) themi

Dërguar më Prill 16, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për Korenë e Veriut është e rrezikshme, sepse ne (media) themi se

Ekziston një rrjedhë e vazhdueshme dhe e vazhdueshme e propagandës së frikës

Lexo më shumë

Hoakset dhe sulmet e flamurit të rremë: nëpërmjet tezës, anti-tezës dhe sintezës ndaj Rendit të Ri Botëror

Dërguar më Prill 14, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për Hoaxes dhe sulmet e flamurit të rremë: nëpërmjet tezës, anti-tezës dhe sintezës ndaj Rendit të Ri Botëror

Duket gjithnjë e më e vështirë të kuptohet se si luhet loja në shahbin global

Lexo më shumë

Fëmijët nuk janë vrarë nga gazi helm, por nga mjekët e helmetave të bardhë të NATO-s?

Dërguar më Prill 10, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për fëmijët që nuk vriten nga gazi helm, por nga mjekët e helmetave të bardhë të NATO-s?

Sipas një mjeku SWEDHR, fëmijët të cilët u shpëtuan nga mjekët e Helmetave të Bardhë pas një sulmi me gaz helmues u vranë në të vërtetë para kamerës.

Lexo më shumë

Sulmi tomahawk ndaj Sirisë bazuar në sulmin gazi të flamurit sarin?

Dërguar më Prill 10, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për sulmin tomahawk në Siri bazuar në sulmin e gazit flamur Sarin?

Javën e kaluar bota u habit nga një performancë në dukje shumë e saktë nga Presidenti i SHBA, Trump, mbi një sulm të dyshuar të gazit helmues nga ushtria siriane

Lexo më shumë

Mendim i kompletuar i rrahur nga dora e Arnhem në dorë të mbështetësve homoseksualë

Dërguar më Prill 4, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për Complotdenker rrahur nga dora e Arnhem në dorë homoseksualëve

Dje, një mendimtar komploti u rrah verbalisht dhe kërcënoi, sepse ai përdorte të drejtën e tij për lirinë e fjalës

Lexo më shumë

Çfarë është e vërtetë në lidhje me dy homoseksualët brutalisht të zjarrtë në Arnhem?

Dërguar më Prill 3, 2017 I përgjithshëm | 1 koment

Propaganda homoseksuale apo homoseksuale? Çfarë është e vërtetë në lidhje me abuzimin e homoseksualëve Jasper dhe Ronnie nga Arnhem?

Lexo më shumë

A ishte ky trafik i seksit transmetimin e arsyes se Dr. Phil është marrë nga TV nga RTL?

Postuar në Mr 30, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për A ishte ky trafik i seksit transmetuar arsye se Dr. Phil është marrë nga TV nga RTL?

RTL merr Dr Phil nga TV menjëherë pas një gruaje të quajtur Kendall, dëshmon se abuzohet seksualisht nga individë shumë të vendosur

Lexo më shumë

Pse 'të menduarit ndryshe' çon në refuzim dhe mendimet e konspiracionit të konsiderohen si të rrezikshme

Postuar në Mr 30, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për Pse 'të menduarit ndryshe' çon në refuzim dhe mendimet e konspiracionit konsiderohen si të rrezikshme

George Orwell: "Në një kohë të mashtrimit, e vërteta është një veprim revolucionar"

Lexo më shumë

Zhvillimi i rrezikshëm: shteti dëshiron të rritet embrionet njerëzore dhe të përshtatet ADN-ja të lejojë

Postuar në Mr 29, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për zhvillim të rrezikshëm: shteti dëshiron të rritet embrionet njerëzore dhe të përshtatet ADN-ja të lejojë

Këshilli i Shëndetësisë ka këshilluar qeverinë holandeze që të heqë të gjitha kufizimet në legjislacion

Lexo më shumë

Aksioni kundër mediave jo të besueshme kryesore

Postuar në Mr 28, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për Veprim kundër mediave të pasigurta të mediave

Ejani në veprim tani dhe thyejnë fuqinë e mediave kryesore

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër