Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Sulmi terrorist Londër 322 (22 Mars): Westminster Bridge u mbyll kohët e fundit për xhirimet

Postuar në Mr 25, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për sulmin terrorist Londër 322 (22 Mars): Westminster Bridge u mbyll kohët e fundit për xhirimet

A është xhiruar sulmi 22 në Londër në 24 Shtator 2016? "Ura e Westminster do të jetë e mbyllur për trafik dhe këmbësorë midis 7am dhe 9am për shkak të xhirimeve"

Lexo më shumë

A ka monopoli holandez dhe britanik opium (heroinë) të zhvendosur drejt NATO-s?

Postuar në Mr 22, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për A ka monopoli holandez dhe britanik të opiumit (heroinë) të zhvendosur drejt NATO-s?

Cili ishte roli i zotit të drogës Klaas Bruinsma dhe "zonjës" së tij Mabel Wisse Smit (familjes mbretërore) lidhur me rrugën e Ballkanit?

Lexo më shumë

Shtëpia e Orange si shitës droge

Postuar në Mr 21, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për Shtëpinë e Portokalli si shitës të drogës

Opium, kokainë, amfetaminë. Sipas shkrimtarit të këtij libri (historiani Hans Derks), Oranjenët kanë rënë në drogë dhe janë bërë shumë të pasur

Lexo më shumë

Ministri turk i Punëve të Jashtme: Evropa së shpejti vendi i 'luftërave të shenjta'

Postuar në Mr 17, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për ministrin e Punëve të Jashtme të Turqisë: Evropa së shpejti vendi i 'luftërave të shenjta'

Në 26 Korrik 2016 kam shkruar një artikull me titull "Turqia do ta marrë Europën nëse është mjaft e dobësuar". A duket kjo tani që po merr formë?

Lexo më shumë

Rezultatet zgjedhore të iluzionit të quajtur 'demokraci': VVD 33 vende

Postuar në Mr 16, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për rezultatet e zgjedhjeve të iluzionit të quajtur 'demokraci': vendet e VVD 33

Çfarë të mendoni për rezultatet e zgjedhjeve! A është zgjidhur me 'populizmin e gabuar'?

Lexo më shumë

Sot është koha, zgjedhjet, Këshilli i votimit: mos votoni!

Postuar në Mr 15, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për Sot është koha, zgjedhjet, Këshilli i votimit: mos votoni!

Sot ju mund të votoni për maska ​​të ndryshme të së njëjtës fytyrë. Lexoni këtu pse nuk duhet të votoni

Lexo më shumë

Rutte: falsifikim i pështirë historisë lidhur me deklaratën e Erdoganit për Srebrenicën

Postuar në Mr 14, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për Rutte: falsifikim i neveritshëm i historisë lidhur me vendimin e Erdoganit mbi Srebrenicën

Në luftën e Jugosllavisë, NATO mbështeti trupa fashiste kroate dhe festoi hapur presidentin kroat Tudjman në nazizëm

Lexo më shumë

Tensioni në rritje midis Holandës dhe Turqisë është parashikuar

Postuar në Mr 13, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për Tensionin në rritje midis Holandës dhe Turqisë është siç parashikohet

A është Erdogan një kukull e elitës 'të thellë' (fushë e fshehur elitiste e forcës që drejton botën) që tani mund të rritet në pushtet për të ringjallur Perandorinë Osmane dhe për të provokuar WWIII?

Lexo më shumë

Sheikh Imran Hosein parashikon luftë për Konstandinopojën (Stamboll)

Postuar në Mr 10, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për Sheikh Imran Hosein parashikon luftë për Konstandinopojën (Stamboll)

Vizioni im mbi eskatologjinë islame (mësimdhënia përfundimtare) siç shprehet nga Sheik Imram Hosein, lufta e parashikuar prej tij për Stambollin (Kostandinopojën) dhe luftën e pritshme botërore

Lexo më shumë

Votuesi lundrues: 73% gjithandej, 16% ende nuk ka ide se çfarë të votojë

Postuar në Mr 9, 2017 I përgjithshëm | Komentet janë jashtë për Votuesit lundrues: 73% gjithandej, 16% nuk ​​ka idenë se çfarë të votojë

Nieuwsuur njoftoi mbrëmë se një hetim nga I & O Research tregon se 73% e votuesve ende janë në rënie dhe 16% ende nuk di se çfarë të votojë për 15 në mars

Lexo më shumë
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër